Nekompatibilita PS Phone a PSN

Pokud plánujete koupi Playstation Phone (nebo-li Xperia Play) a zároveň se těšíte, až si na něm zahrajete hry, které jste si za ty roky na PSN pořídili, budete docela jistě zklamáni. Jak prozradil Nathan Vautier ze Sony Ericsson, budete si muset dané tituly koupit znovu.

"Bude nutné koupit hry znovu, není to zcela integrované," řekl Vautier v rozhovoru pro Gamespot. V březnu, kdy půjde zařízení na trh, bude k dispozici 50 titulů. "Vzrušující na tom určitě je, že jsou mezi nimi hry, které lidé moc dobře znají."

Zmíněný problém se bude týkat i sekce PSone Classics, jednoho z největších tahounů PSN. Jde o podivné řešení, které v řadách hráčů jistě vyvolá vlnu nevole. Pokud by se však Sony rozhodlo nabízet software za výrazně nižší ceny, nemuselo by jít o úplně nepřekousnutelnou záležitost.

Zdroj: Gamespot

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |