Nekonečný projekt Star Citizen vydělal už přes 400 milionů dolarů

Skončí někdy tato finanční výprava fanoušků?

Sci-fi simulátor Star Citizen je pravděpodobně nejobdivuhodnějším herním projektem v historii. Nejen, že po mnoha letech stále ještě není hotov, komunita fanoušků navíc nepřestává věřit a podporovat a sypat do projektu obrovské peníze. Není to tak dávno, co titul překonal hranici 300 milionů dolarů a nyní tu máme další milník. Jsme na 400 milionech v crowdfundingu

Pokud si ale myslíte, že takový přísun peněz urychlí vydání očekávaného příběhové kampaně Squadron 42, jste na omylu. Koncem uplynulého roku se jeden ze zakladatelů studia nechal slyšet, že bude singleplayer "hotov až bude hotov" a že nejpodstatnější pro tvůrce je, aby byl titul ve skvělém technickém stavu. 

Prozatím poslední zářijová aktualizace ujistila fanoušky, že vývoj pokračuje úspěšně kupředu a tým se postaral o velmi důležité integrace umělé inteligence, komunikačních zařízení kokpitu a dalších služeb. Uvidíme tedy, zda se příběhové kampaně vůbec někdy dočkáme. 

Diskuze (4) Další článek: Kojima Productions otevírá novou mediální divizi. Soustředí se na filmy a hudbu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách