Nemáte Kostilam? Zahrajte si Lee Carvallovu školu golfu

Pamětníci epizody Simpsonových, ve které se Bart neúspěšně pokusí ukradnout Kostilam si mohou mnout ruce.
Nemáte Kostilam? Zahrajte si Lee Carvallovu školu golfu

Carvallova škola golfu je hra, která se původne objevila v jedenácté epizodě sedmé série Simpsonových a stala se synonymem pro neoblíbenou počítačovou hru. Jenže reálný svět nefunguje jako ten, ve kterém žije žlutá rodinka, a tak se podařilo i tuto golfovou hříčku dostat do povědomí světa s jásotem. Fanoušci Simpsonových se totiž mohou těšit na to, že si skutečně zahrají tuto absurdní a zdánlivě nudnou hru. V jaké jiné golfové hře ale můžete při puttu odpálit míček desítky metrů daleko až mimo golfové hřiště?

2c2a2477-400c-4145-8371-b191aec5c744
Zvolte špatnou strategii a míček skončí na parkovišti

Ve skutečnosti jde vlastně jenom o parodii na hru ze seriálu, jejíž možnosti nejsou zrovna rozsáhlé, což je dost věrné předloze. I tak ale podobný nápad jistě především fanoušky Simpsonových potěší a také pobaví. Lee Carvallovu školu golfu můžete hrát zde. Teď už zbývá jenom vytvořit v podobném duchu i tu Simpsonovskou variaci na Mortal Kombat a říct "Kup mi Kostilam, nebo běž do háje!". 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |