Nemáte peníze na PSP? Prodejte auto

Ti Američané nás neustále překvapují; dnes prostřednictvím šestnáctiletého mladíka, který prodal své auto, aby si mohl koupit konzoli Sony PSP ještě v den oficiálního zahájení prodeje v USA. Zní to neuvěřitelně, ale RJ Laroza ze San Francisca narozdíl od svých vrstveníků nechtěl jít na brigádu, a tak raději prodal své Volvo 744 Turbo z roku 1988. Jak známo, auto je v USA tím nejdůležitějším dopravním prostředkem...

Za prodej zinkasoval asi 600 dolarů, což mu bohatě bude stačit nejen na samotnou PSP, ale i na 1GB Memory Stick a několik her. Bohužel není známo, jestli na Larozu nějaká ta konzole zbyla; poptávka v první vlně prodeje totiž byla obrovská.

Zdroj: 1UP

Váš názor Další článek: Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus – za vlast položíme i krunýř!

Témata článku: , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC