Neophyte mají opět silný CS tým

Klan nEophyte nám poskytnul tiskovou zprávu, ve které uvádí sestavení nového týmu pro hru Counter-Strike:

Multiherní klan nEophyte, sdružující špičkové hráče počítačových her, oznamuje podepsání profesionálních smluv s hráči nejpopulárnější počítačové hry na světě - Counter Strike od společnosti Valve. Nový team nEophyte.INTEL se skládá z následující pětice hráčů:

Roman Latiok
Tomáš Pechman
Tomáš Kosik
Tomáš Latiok
Milan Musil


Nový tým tvoří především tři staro-noví hráči nEophyte, včetně hlavní postavy - týmového leadera Romana Latioka, jednadvacetiletého studenta pražské stavební fakulty. Cílem nového Counter Strike týmu nEophyte.Intel ,  bude především navázat na úspěchy nEophyte v minulých letech a to jak na domácí scéně, tak i při reprezentaci české herní scény v zahraničních ligách a turnajích.

Hlavním sponzorem týmu je největší světový výrobce procesorů - společnost Intel. Dále především pražská herna - BattleZone a internetový obchod - Progamingshop. Dalšími partnery hráčů jsou například módní značka Euroad, či výrobce a distributor mobilního příslušenství - Koracell.

Podepsané smlouvy zaručují hráčům finanční a hardwarovou podporu především ze strany hlavního partnera nEophyte - společnosti Intel a to po celou dobu nadcházející herní sezóny. V ní se nový team zúčastní hned několika domácích turnajů, včetně mistrovství ČR a dvou kvalifikací na světové turnaje - World Cyber Games a Electronics sports world cup. Česko-slovenské kvalifikace nejprestižnější světové herní události -  WCG se letos v říjnu uskuteční na veletrhu Invex, finále bude o pár týdnů později hostit Singapur. Kvalifikace ESWC se již zanedlouho uskuteční v praze a finále se odehraje v průběhu července v Paříži.

  

  

  

  

 

Doupě komentuje: Klan nEophyte se tímto zase dostává na špičku v oblasti Counter-Strike. Jakmile se borci sehrají, můžeme očekávat, že CS sekce nEophyte naváže na své úspěchy a dožene tak i ostatní klanové sekce. Situace na Counter-Strike scéně je napjatá, všichni očekávají, jak si povede Anthropoid proti těmto zavedenám týmům, jako třeba nEophyte.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Vyvíjet pro PS3 prý není těžké

Témata článku: , ,