NetherRealm pracuje na bojovce Mortal Kombat 12. Poukazuje na to uniklá fotka

Chystá studio brzké odhalení?

Na internet občas uniknou některé detaily o zatím neoznámených hrách. Někdy omylem, někdy schválně. Producent studia NetherRealm na Twitter hodil na celých 10 minut zajímavou fotografii, která ukazuje celou řadu historických prvků série Mortal Kombat. Nechybí tam původní díly, ale také bojovka Injustice 2, na které se studio podílelo také. 

Hbití fanoušci si však všimli monitoru, a především textu na obrazovce v rohu - MK12_Mast...

mk-leak.jpg

Samozřejmě se okamžitě vyrojily spekulace, že je to nepřímé potvrzení vývoje dalšího dílu série a že studio jej velmi brzy oficiálně odhalí. Foto navíc zmizelo po 10 minutách, což jen přihazuje dříví do ohně. 

Šušká se, že další díl světoznámé série dostal zelenou místo pokračování Injustice především z důvodu nejasné budoucnosti partnerství s mateřskou společností WB Games. Nezbývá tedy než si počkat a zjistit na vlastní pěst. Doufejme, že nebudeme muset čekat dlouho.

Diskuze (2) Další článek: Death Stranding Director's Cut má datum vydání na PC. Upgrade vás vyjde na 10€

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru