Netypické vzkřísení Playstation 2

Ne vše, co je staré, je určeno k odpisu - důkazem je novinka ze stáje Sony, a to LCD televize Sony Bravia KDL-22PX300. Na první pohled nevýrazná TV, ovšem po bližším prozkoumání zjistíte, že se může pochlubit zabudovanou konzolí Playstation 2, kterou uchovává ve svém podstavci.

Nejde sice o kdo ví jakého velikána, ale svou práci jistě odvede dobře. Obrazovka měří 22", přičemž dokáže pracovat v režimu nejvýše HD Ready (tj. 720p). Jako vstup slouží čtyři HDMI porty, které doplňují dva konektory pro optické audio kabely a tři porty USB.

Jde tedy o televizi nejen s integrovaným DVD přehrávačem (to není nic nového), ale i s plnohodnoutným hracím zařízením. Jestli je však PS2 dostatečným tahounem pro koupi takovéto TV, je věc druhá.

Zdroj: Kotaku

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce