Neuvěřitelné, jak může Fallout 4 vypadat. Modifikace ho změní k nepoznání

Máte chuť se opět vydat do pustiny v původním Fallout 4, ale odrazuje vás grafická stránka hry? Tato modifikace by mohla znamenat řešení.

Fallout 76 příliš parády v žádném ohledu nenadělal a hráči, respektive recenzenty byl přijat s rozpaky. Naneštěstí titul doprovází ještě řada nešťastných událostí, které na Bethesdu vrhají hodně tmavý stín. Hráčům tak nezbývá nic jiného, než se buďto s výsledkem smířit a vyrazit do pustiny nebo se vrátit v čase zpět a prožít si opět příběh dnes již relativně zastaralého Fallout 4 z roku 2015.

Fallout 76: na výletě po Západní Virginii (galerie)

Fallout 76: na výletě po Západní Virginii (galerie)

Pro mnohé fanoušky je tato možnost tou jedinou akceptovatelnou, a to z celkem pochopitelných důvodů. Titul nabízí funkční optimalizaci, obrovský svět k prozkoumávání, skvělý systém vylepšování, výtečnou atmosféru a povedenou hratelnost, které vévodí zejména množství úkolů, jež lze absolvovat. A to je jeden z hlavních stavebních kamenů Fallout 4 ve srovnání s online bratříčkem Fallout 76, který je nechutně prázdný a tím i nezajímavý.

Bohužel ti, kteří se obrátí v čase zpět k Fallout 4, musí překousnout trochu zastaralou grafiku, která ve své době možná byla okouzlující, dnes však na zadek rozhodně neposadí. Na druhou stranu přiznejme si, že ani Fallout 76 v tomto ohledu zrovna neoslňuje. Při průzkumu krajiny jistě narazíte na množství oku lahodících míst a výjevů, v detailech však hra poněkud pokulhává. Jistou naději ovšem dává hráčům původního Fallout 4 na PC grafická modifikace s názvem VIVID FALLOUT – ALL IN ONE, která představuje souhrn několika menších modů, zaměřujících svou pozornost na předělání textur povrchů.

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Rapidních změn se tak dočkaly textury krajiny, stromů, kamenů, cest, mostů, staveb, střech či některých konkrétních objektů. Veškeré proměny vycházejí z původního originálu, došlo pouze k proměnám vedoucím k reálnějšímu a přirozenějšímu vzhledu. Nelze si nevšimnout také důrazu na větší detailnost povrchů či práci se stínováním. Jde pořád pouze o grafickou modifikaci, výsledky jsou však bez diskuzí pozitivní a Fallout 4 tak dostává novou krev do žil. Modifikace je navíc plně zdarma a stahovat ji můžete zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

dnes | | 6 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A
Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Horace zdarma

Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Hor…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

17.  1.  2020 |