Neuvěřitelné, jak může Fallout 4 vypadat. Modifikace ho změní k nepoznání

Máte chuť se opět vydat do pustiny v původním Fallout 4, ale odrazuje vás grafická stránka hry? Tato modifikace by mohla znamenat řešení.

Fallout 76 příliš parády v žádném ohledu nenadělal a hráči, respektive recenzenty byl přijat s rozpaky. Naneštěstí titul doprovází ještě řada nešťastných událostí, které na Bethesdu vrhají hodně tmavý stín. Hráčům tak nezbývá nic jiného, než se buďto s výsledkem smířit a vyrazit do pustiny nebo se vrátit v čase zpět a prožít si opět příběh dnes již relativně zastaralého Fallout 4 z roku 2015.

Fallout 76: na výletě po Západní Virginii (galerie)

Fallout 76: na výletě po Západní Virginii (galerie)

Pro mnohé fanoušky je tato možnost tou jedinou akceptovatelnou, a to z celkem pochopitelných důvodů. Titul nabízí funkční optimalizaci, obrovský svět k prozkoumávání, skvělý systém vylepšování, výtečnou atmosféru a povedenou hratelnost, které vévodí zejména množství úkolů, jež lze absolvovat. A to je jeden z hlavních stavebních kamenů Fallout 4 ve srovnání s online bratříčkem Fallout 76, který je nechutně prázdný a tím i nezajímavý.

Bohužel ti, kteří se obrátí v čase zpět k Fallout 4, musí překousnout trochu zastaralou grafiku, která ve své době možná byla okouzlující, dnes však na zadek rozhodně neposadí. Na druhou stranu přiznejme si, že ani Fallout 76 v tomto ohledu zrovna neoslňuje. Při průzkumu krajiny jistě narazíte na množství oku lahodících míst a výjevů, v detailech však hra poněkud pokulhává. Jistou naději ovšem dává hráčům původního Fallout 4 na PC grafická modifikace s názvem VIVID FALLOUT – ALL IN ONE, která představuje souhrn několika menších modů, zaměřujících svou pozornost na předělání textur povrchů.

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Fallout 76: otloukánek roku? (recenze)

Rapidních změn se tak dočkaly textury krajiny, stromů, kamenů, cest, mostů, staveb, střech či některých konkrétních objektů. Veškeré proměny vycházejí z původního originálu, došlo pouze k proměnám vedoucím k reálnějšímu a přirozenějšímu vzhledu. Nelze si nevšimnout také důrazu na větší detailnost povrchů či práci se stínováním. Jde pořád pouze o grafickou modifikaci, výsledky jsou však bez diskuzí pozitivní a Fallout 4 tak dostává novou krev do žil. Modifikace je navíc plně zdarma a stahovat ji můžete zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A