Next Car Game ukazuje fešný model poškození vozidel

Vývojáři projektu Next Car Game, kteří jsou známý sérií FlatOut, vypustili na kanál Youtube svůj model poškození pro auta.
Next Car Game ukazuje fešný model poškození vozidel

Celkem očekávaná hra studia Bugbear začíná nabírat na obrátkách a poslední dobou o ní slýcháme docela často. Nyní nám studio na videu ukazuje demoliční model aut. Za sebe ale nemohu říci, zda by se zrovna s tímto videem měli vývojáři nějak vytahovat. Na videu si můžeme všimnout při destrukci mnoho bordelu, ale odkud je? Všude něco lítá, ale kola jsou nezničitelná ani po projetí lisem. Auto se jednoduše rozpadne jak domeček z karet na tisíce malých dílů.

Samozřejmě musíme brát v úvahu, že toto ještě není finální verze, a tak musíme přijmout video s rezervou, i když se příliš neočekává, že by se demoliční model nějak měnil. Uvidíme, jde přece jen o arkádu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole