Nezapomeňte si vzít do zítřejšího odpoledne Total War Saga: Troy zdarma

Total War Saga: Troy je konečně tady a po omezenou dobu bude zdarma. Pokud půjdete na Epic Games Store do 24 hodin od vydání, za hru nemusíte nic platit.

Je to zvláštní rozhodnutí rozdat hru zadarmo, ale nějaké důvody tu budou. Total War Saga: Troy je totiž prvním Total War na Epic Games Store, kde bude rok exkluzivní, než vyjde na Steamu. A právě na Epic Games Store běží akce, kdy si hru můžete vyzvednout zdarma. Má to jen jeden háček - musíte to stihnout do 24 hodin od vydání. Pak vám ale hra zůstane. Hra vyšla dnes v 16:00 a máte tedy čas do zítřejších 16:00, aby hra byla zdarma vaše.

Total War Saga: Troy vytvořila Creative Assembly Sofia. Tu můžete znát zejména díky DLC Empire Divided a Rise of the Republic do Total War: Rome 2. Troy je jejich první zcela vlastní Total War.

Hra však zatím není úplně kompletní a například na multiplayer si počkáme až do listopadu. Zároveň doporučuji vytvořit účet na Total War Access, díky kterému získáte DLC Amazons do Troy zdarma.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce