NFS: Most Wanted a dva nové screenshoty

Po dlouhém screenshotovém embargu se opět objevují čerstvé screenshoty z očekávaného devátého pokračování série Need for Speed, tentokrát s podtitulem Most Wanted. Hru, o jejíž vývoj se tradičně stará Electronic Arts, si zahrajeme na velmi širokém spektru herních systémů; PC, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Gamecube, Nintendo DS, GB Advance a Sony PSP. Vybere si tedy opravdu každý :)

Jak už podtitul napovídá, po dlouhé době se opět střetnete s policejními vozy, které se vám budou snažit zabránit v porušování zákona na silnicích. Spolu s ostatními závodníky se budete prohánět v otevřeném herním světě, jenž se výborně osvědčil v Underground 2. Mimo zběsilých honiček ve spletitých ulicích vás čeká i obligátní vylepšování a tuning automobilu; nakupování nových součástek a testování jízdních vlastností na okruhu. Kariéru má suplovat přítomnost tzv. Černé listiny, na níž se budete průběžně zapisovat a stoupat po ní až na ty nejvyšší příčky. To vše v hollywoodském stylu, za doprovodu nabušeného soundtracku a v perfektním vizuálním zpracování.

Přilákat by vás jistě měly různé způsoby závodění - klasickými okruhy s možností vyřazování začínaje, přes Sprinty, dva druhy Outrunu, průjezdů mezi budkami na mýtné až po vychytávky jako závody v nejvyšší měřené rychlosti (měření poskytuje Policie), závody mezi waypointy a nakonec i Milestone race. Tyto závody jsou novinkou, protože zde nejspíš půjde o průběžná umístění během závodu. Na každém úseku bude nějaký milník a kdo jím projede jako první, získá nejvíce bodů.  

Zdroj: GGMania, vlastní

Váš názor Další článek: RTS ze světa D&D Dragonshard se odkládá

Témata článku: , , ,