NGP bude pro všechny hráče

Obecně se dá říct, že Nintendo se svým DS vycházelo vstříc spíše občasným hráčům, kdežto Sony s PSP vyhledávalo převážně hardcore obecenstvo. U NGP to však bude jiné - jak prozradil Shuhei Yoshida, prezident SCE worldwide studios, snaží se firma se svým novým handheldem zaujmout všechny hráče.

"Pracujeme jak na našich populárních sériích, tak i na zbrusu nových konceptech, dlouhých a krátkých hrách, hrách na bázi skutečného světa, dotykových hrách či na hrách určených jen pro multiplayer," uvedl Yoshida na oficiálních stránkách Playstationu.

"Také se snažíme postupně zahrnout vedle hardcore titulů i tituly pro občasné hráče, hry pro mladší publikum a také neherní aplikace. Je nám jasné, že tradiční hraní není jedinou zábavou, kterou lidé vyhledávají. Díky NGP můžeme vyvinout různé typy zábavy na jediné platformě, což je velmi vzrušující."

Zdroj: UK Playstation

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |