Ninjové z Tenchu míří i na NDS

Stealth akce Tenchu míří na handheld Nintendo DS a producent Atsuhi Taniguchi pro časopis Famitsu prozradil některé podrobnosti. Hratelnost bude podobná předchozím dílům s přídavkem nových elementů. Využity budou pochopitelně přednosti NDS. Na horním displeji budete mít hlavní výhled, dotykový poslouží k manipulaci s inventorářem, ukáže mapu a pomocí stylusu na něm budete provádět likvidační údery atd. Největších změn dozná kamera. Akci nyní budete sledovat z ptačího pohledu a tvůrci přemýšlí o změně úhlu kamery v okamžiku, kdy se herní postava přitiskne ke zdi.

Nově získáte k dispozici různé druhy pastí, po cestě butede nalézat spoustu materiálů, ze kterých se dají tvořit nové zbraně. Jako příklad může složit použití kusu oceli l získání vlastních shurikenů. Celá hra bude se bude skládat z vysokého počtu misí, ale většina z nich se bude moci dohrát za 5 až 10 minut. Kromě hlavních příběhových misí narazíte i na vedlejší. Tenchu DS má dorazit na pulty japonských obchodů příští jaro, kdy se dočkáme v Evropě se zatím neví.

Doupě komentuje: První hry ze série Tenchu byly výborné stealth akce z historického Japonska, ale postupem času šla kvalita nových dílů stále víc dolů. Uvidíme, jak na tom bude verze pro NDS.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A