Nintendo Direct Mini: Na Switch míří několik her od 2K a dokonce i český Vigor

Nintendo bez většího oznamování vydalo další předtočené video, ve kterém byla oznámená celá řada her mířících na jejich nejnovější konzoli v letošním roce.

Nejdříve přišla řeč na definitivní edici hry Xenoblade Chronicles. Toto vychvalované RPG jste si doposud mohli zahrát pouze na Wii a New 3DS. Switch dostane vylepšenou verzi včetně nové příběhové kapitoly a upraveného soundtracku. Do hraní se budete moci pustit 29. května

Ve stejný den vyjde i trojice kolekcí her od 2K Games. Spekulace o Bioshocku se potvrdily. Rovnou dostaneme kompletní kolekci všech tří dílů včetně DLC. Borderlands pak přichází v Legendary kolekci. Ta obsahuje první dva díly spolu s Pre-Sequelem. Jako poslední byl oznámen X-Com 2. Spolu se základní hrou dostanete i rozšíření War of the Chosen

Celá řada her dostane nový obsah. Marvel Ultimate Alliance 3 se dočká posledního rozšíření ze season passu, které přinese dr. Dooma spolu s Fantastickou čtyřkou.

Ring Fit Adventure pak dostane zbrusu nový Rhythm Game mód, ve kterém budete cvičit do rytmu celkem 17 písní z ostatních her od Nintenda. Nechybí ani aktuální Animal Crossing. Už 1. dubna začíná velikonoční Bunny Day, který potrvá do 12. dubna. Na konci měsíce nás prý čeká další event. 

Několik titulů s oznámením i rovnou vyšlo. Je to Shinsekai: Into the Depths, Good Job, nebo Star Wars: Jedi Academy. Brzy se prý dočkáme i Star Wars Raceru. 

Mezi rychlým přehledem her, které letos zamíří na Switch, můžete zahlédnout třeba Catherine: Full Body, Burnout Paradise Remastered nebo český Vigor, který byl doposud dostupný pouze na Xboxu One. Beta by měla odstartovat už 9. dubna

Rozhovor: O českém survival royale Vigor s příchutí venkova

Rozhovor: O českém survival royale Vigor s příchutí venkova

Je docela zvláštní, že to Nintendo nazvalo Mini Direct, i když toho bylo oznámeno tolik. Nám to ale rozhodně zlepšilo den. Třeba takový Bioshock vyhlížíme na Switchi už nějaký pátek. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A