Nintendo drátů zbavené

Na tiskové konferenci v Tokiu představili zástupci Nintenda nový Wi-Fi adaptér pro Nintendo DS a hry, které bude podporovat.

Nintendo se ohledně bezdrátové herní sítě hodlá řídit trojicí slov: "jednoduše, bezpečně, zdarma," a tak uživatelé za používání sítě budou platit případně jen třetím stranám, které budou provozovat přístupové body. Za třicet liber (přibližně třináct set korun) bude možno pořídit přípojku a pak už jen vesele hrát.

Prvními dvěma hrami budou Animal Crossing: Wild World a Mario Kart DS, které obě umožní hru jak s předem registrovanými přáteli, tak i lidmi po celém světě. Další hry by se měly objevovat později, ale stejně si musíme počkat alespoň do 23. listopadu, kdy se v Japonsku dostane Animal Crossing na pulty obchodů.

Doupě komentuje: Hraní po síti bývalo spíše doménou "velkých" konzolí, než handheldů. Jak je ale vidět, doba se mění a už i ta nejmenší konzole bude za chvíli umožňovat hrát s lidmy z druhé strany planety.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A