Nintendo má nejlepší first-party tituly

Když Dennis Durkin, finanční ředitel Xboxu, promluvil o first-party titulech Microsoftu jako o nejlepších na trhu, dostal známý herní analytik, Michael Pachter, chuť reagovat. Podle něj nemá nejlepší hry Microsoft nebo Sony, ale Nintendo.

"Dennis je skvělý člověk a je placený za svou loajalitu k Microsoftu," řekl Pachter v rozhovoru pro Industry Gamers. "Myslím, že first-party tituly Nintenda jsou mnohem kvalitnější než od ostatních výrobců konzolí, a nemyslím si, že by o tom Sony s Microsoftem doopravdy pochybovali."

"Jestli je lepší Sony nebo Microsoft - nejsem si jistý, proč by někoho měl zajímat můj názor. Mám všechny tři konzole a zbožňuji first-party tiuly Sony jako God of War, Gran Turismo, Uncharted, LittleBigPlanet a blížící se Twisted Metal, stejně jako zbožňuji hry Microsoftu jako Halo, Forza, Fable, Alan Wake a Gearsy."

"Jsem si jistý, že existuje vědecký způsob, jak rozhodnout, kdo je lepší, ale je to jako dohadovat se, jestli je lepší Ford či General Motors nebo jestli je lepší Wal-Mart či Target. Obojí je dobré, to jen lidé mají jiné potřeby."

Zdroj: Industry Gamers

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |