Nintendo má prý v záloze zcela nový typ her

Satoru Iwata na setkání s investory poodhalil vývoj zcela nových typů her, které by se měly objevit exkluzivně na konzoli Wii U.
Nintendo má prý v záloze zcela nový typ her

Nejnovější konzole Wii U od Nintenda nezažívá nijak oslnivou kariéru a na úspěchy předchozího Wii nemůže ani při nejmenším pomýšlet. Samo vedení přiznalo, že se jim nepodařilo vysvětlit význam této mašinky a v následujících měsících to budou chtít napravit se vším všudy.

Před pár dny Satoru Iwata, prezident gigantu Nintendo, na meetingu s investory nakousl budoucnost Wii U, kterou budou chtít postavit na zcela nových, inovativních hrách, jež na dnešním trhu nemají obdoby. Bohužel víc do detailu nezacházel, protože datum vydání je ještě docela daleko a konkurence by prý vše mohla jednoduše zkopírovat. Proto například o těchto připravovaných hrách nepadla zmínka ani na E3, kde se Nintendo spíše zaměřilo na pokračování stávajících známých značek.

satoru-iwata-wii-u.jpg

Iwata chce s těmito "tajemnými" projekty navázat na úspěchy her jako Wii Sports, které během pár měsíců nasbíraly takovou fanouškovskou základnu, že i konkurence mohla jen tiše závidět. Podle všeho lze zatím soudit, že poprvé v akci by mohly být viděny na japonské akci Tokyo Game Show a na pultech obchodů začátkem příštího roku.

Zdroj: VG247

Nejnovější komentáře