Nintendo na nových stránkách

Společnost Conquest Entertainment nám zaslala tiskovou zprávo informující o uvedení nových stránek do provozu:

Tento týden byly oficiálně spuštěny nové webové stránky www.nintendods.cz, www.gameboy.cz a www.gamecube.cz. Najdete zde spoustu informací o veškerých Nintendo produktech včetně bohatého multimediálního obsahu - obrázků, screenshotů z her, videí a jako bonus budou čas od času k dispozici i exkluzivní wallpapery či screensavery, které si můžete volně stáhnout. Chybět nebudou ani pravidelně aktualizované novinky ze světa videoher a nově také denní aktuality, které by neměly uniknout Vaší pozornosti.

S chystaným uvedením nové herní konzole Wii samozřejmě nesmí chybět sekce, která se zabývá právě tímto produktem. Kromě detailních charakteristik herního systému i příslušenství jsou zde také uvedeny informace o hrách, které budou v době vydání k dispozici. Nově se na Nintendo stránkách objevuje sekce Wi-Fi, která se podrobně zabývá funkcí bezdrátového připojení a on-line hraní. Najdete zde veškeré tituly, které tuto funkci podporují a také detailní postup, jakým způsobem lze službu Nintendo Wi-Fi Connection zprovoznit.

Sekce Nintendo klubu je pojata odlišně než-li na původních Nintendo stránkách a přináší členům klubu nejedno překvapení. Pro soutěživé typy jsme připravili Velkou letní foto soutěž o ceny a v průběhu roku se zde budou objevovat nejrůznější soutěže, kvízy, hlasovací ankety apod. Pokud by Vás zajímal přehled nejprodávanějších titulů, co nového se chystá v nejbližších dnech nebo byste se rádi  zapojili do diskuzí na různá témata a přispěli svou troškou do mlýna, pak není jiná volba než návštěva nových Nintendo stránek.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole