Nintendo navyšuje proukci DS Lite

DS Lite, což je upravená verze handheldu NDS, se těší v Japonsku takové oblibě, že v Nintendu se rozhodli navýšit počet vyrobených kusů. V březnu by se tak mělo dostat na trh 550 000 kusů přístroje, což je o 100 000 více než byl plánovaný odhad. V dubnu pak továrny vychrlí 700 000 kusů DS Lite.

  

V zemi vycházejícího slunce je o tento handheld obrovský zájem, o čemž vás mohly přesvědčit fotky (zde a zde) zástupů japonců čekajících před obchody. Minulý týden prezident Nintenda, Satoru Iwata, přiznal problémy s dostatečným zásobováním obchodů přístroji, za což se omluvil. A slíbil, že během dubna se situace zlepší. Nás ovšem nejvíc zajímá odpověď na otázku, kdy se DS Lite dočkáme v Evropě. Přesné datum zatím stále není známo. Některé zdroje hlásily 16. srpen, jako ten pravý den, ovšem nedávno se začaly objevovat informace, že by to mělo být o dost dříve.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A