Nintendo slaví výročí Maria. Na Switchi si zahrajete i legendu Super Mario 64

Konečně jsme se dočkali avizovaného Directu od Nintenda věnovanému 35. výročí série Super Mario.

Bez jakýchkoliv oznámení Nintendo vydalo čtvrthodinové video ohledně toho, co nás s Mariem čeká do jara příštího roku. Jako první tady máme Mariovu verzi Game & Watch. Mimo to, že stejně jako ostatní slouží jako hodiny, si na něm můžete projít originální Super Mario Bros. spolu s Lost Levels a Mariovou verzí Ballu k tomu. 

Následně se oznamování rozjelo více. Potvrdily se spekulace o tom, že na Switch míří spousta 3D titulů s Mariem z minulých generací. Super Mario 3D World si spolu s přídavkem Bowser's Fury budeme moci zahrát 12. února. Teď přeskočíme až na konec celého videa. Kromě 3D Worldu se můžete těšit také na Super Mario 3D All-Stars kolekci obsahující Super Mario 64, Super Mario Sunshine a Super Mario Galaxy. Všechny hry budou vylepšeny a upraveny tak, aby hraní na Switchi bylo co nejpříjemnější. Docela jsme překvapeni datem vydání. Čekání totiž nebude vůbec dlouhé. Tato kolekce vychází už 18. září.

Paper Mario: The Origami King - odpůrci budou poskládáni | Recenze

Paper Mario: The Origami King - odpůrci budou poskládáni | Recenze

Na druhou stranu nás ale dost zarazilo, že 3D All-Stars kolekci si budete moci koupit pouze do konce března příštího roku. To ostatně platí i pro další oznámení, což je Super Mario Bros. 35, což je battle royale. Ano, i Mario dostane vlastní hru z tohoto žánru. Pro předplatitele služby Nintendo Switch Online bude zdarma, ale opět bude dostupná pouze do 31. března. Vydání pak spadá na datum 1. října

Tím ale nekončíme. Ode dneška předplatitelé NSO najdou v jejich SNES knihovně Super Mario All-Stars kolekci, která obsahuje původní tři díly spolu s Lost Levels. Kromě hlavní série se dostalo i na Mario Kart, i když je to něco jiného, než bychom si přáli. Mario Kart Live: Home Circuit je totiž hra, která využívá reálné hračky. V pokoji si vytvoříte dráhu a skrz Switch pak vše sledujete jako by to byl klasický Mario Kart. Vydání Home Circuitu se chystá na 16. října.

Nintendo chystá vylepšený Switch, vyjít by měl už v příštím roce

Nintendo chystá vylepšený Switch, vyjít by měl už v příštím roce

Toto video bylo pouze startem oslav Mariova výročí. Neočekávejte ale oznamování dalších her. Je tím myšleno to, že v ostatních Nintendo hrách budou probíhat eventy s Mario tematikou. Na italského instalatéra tak budete moci narazit třeba v Animal Crossingu nebo Splatoonu 2.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |