Nintendo slaví výročí Maria. Na Switchi si zahrajete i legendu Super Mario 64

Konečně jsme se dočkali avizovaného Directu od Nintenda věnovanému 35. výročí série Super Mario.

Bez jakýchkoliv oznámení Nintendo vydalo čtvrthodinové video ohledně toho, co nás s Mariem čeká do jara příštího roku. Jako první tady máme Mariovu verzi Game & Watch. Mimo to, že stejně jako ostatní slouží jako hodiny, si na něm můžete projít originální Super Mario Bros. spolu s Lost Levels a Mariovou verzí Ballu k tomu. 

Následně se oznamování rozjelo více. Potvrdily se spekulace o tom, že na Switch míří spousta 3D titulů s Mariem z minulých generací. Super Mario 3D World si spolu s přídavkem Bowser's Fury budeme moci zahrát 12. února. Teď přeskočíme až na konec celého videa. Kromě 3D Worldu se můžete těšit také na Super Mario 3D All-Stars kolekci obsahující Super Mario 64, Super Mario Sunshine a Super Mario Galaxy. Všechny hry budou vylepšeny a upraveny tak, aby hraní na Switchi bylo co nejpříjemnější. Docela jsme překvapeni datem vydání. Čekání totiž nebude vůbec dlouhé. Tato kolekce vychází už 18. září.


Na druhou stranu nás ale dost zarazilo, že 3D All-Stars kolekci si budete moci koupit pouze do konce března příštího roku. To ostatně platí i pro další oznámení, což je Super Mario Bros. 35, což je battle royale. Ano, i Mario dostane vlastní hru z tohoto žánru. Pro předplatitele služby Nintendo Switch Online bude zdarma, ale opět bude dostupná pouze do 31. března. Vydání pak spadá na datum 1. října

Tím ale nekončíme. Ode dneška předplatitelé NSO najdou v jejich SNES knihovně Super Mario All-Stars kolekci, která obsahuje původní tři díly spolu s Lost Levels. Kromě hlavní série se dostalo i na Mario Kart, i když je to něco jiného, než bychom si přáli. Mario Kart Live: Home Circuit je totiž hra, která využívá reálné hračky. V pokoji si vytvoříte dráhu a skrz Switch pak vše sledujete jako by to byl klasický Mario Kart. Vydání Home Circuitu se chystá na 16. října.


Toto video bylo pouze startem oslav Mariova výročí. Neočekávejte ale oznamování dalších her. Je tím myšleno to, že v ostatních Nintendo hrách budou probíhat eventy s Mario tematikou. Na italského instalatéra tak budete moci narazit třeba v Animal Crossingu nebo Splatoonu 2.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stub…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

19.  10.  2021 | |85 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní akce a Ghost Recon zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní akce a Ghost …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  10.  2021 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pro Playstation

V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pr…

Šušká se o návratu velké herní značky, která opět ožije na nové generaci konzole od Sony.

11.  10.  2021 | |4 N/A
Michal Maliarov
PlayStationSpekulaceKonzole
Rockstar oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy. Vylepšené kultovní díly série

Rockstar oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy. Vy…

Po spoustě úniků to tu máme konečně oficiálně.

8.  10.  2021 | |10 N/A
Michal Maliarov
Rockstar GamesGTAVideo
Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Návrat na zelený pažit pro novou sezónu dorazil se spoustou novinek a udělal ze série FIFA zážitek blížící se fotbalu, jako nikdy dříve.

14.  10.  2021 | |10 N/A
Martin Havel
RecenzeSportovní
Recenze hry Far Cry 6. Psychopatický padouch počtvrté

Recenze hry Far Cry 6. Psychopatický padouch počtv…

Opět se vydáváme do tropů, abychom zavařili zlému zloduchovi. Stačí to i počtvrté?

6.  10.  2021 | |12 N/A
Michal Maliarov
Far Cry 6Recenze
Recenze hry Hot Wheels Unleashed. Připravte se na vřískot plastových kol!

Recenze hry Hot Wheels Unleashed. Připravte se na …

Populární dětská hračka se snaží oslovit i dospělé publikum. Nová závodní hra nabízí divoké závody, které nic neodpouští a snadno se stanou návykovými.

10.  10.  2021 | |2 N/A
Vojtěch Matušinský
RecenzeZávodní