Nintendo Switch konečně podporuje připojení sluchátek přes bluetooth

Nové aktualizace se dnes nedočkal pouze PlayStation. Novinky dorazily i na Switch a konečně je dostupná funkce, po které hráči volali už od vydání konzole.

Nintendo dnes bez většího oznamování vydalo novou aktualizaci pro Switch, která po čtyřech letech od vydání konzole zpřístupňuje možnost připojit sluchátka skrz bluetooth. 

Absenci této funkce Nintendo dříve omlouvalo tím, že bluetooth je potřeba hlavně pro ovladače, kterých se v jednu chvíli může připojit k jedné konzoli až 8. Nyní vám už ale nic nebrání zamířit do nastavení konzole a připojit svoje audiozařízení. 

Má to ale omezení. S připojenými sluchátky můžete ke konzoli zapojit pouze dva ovladače. Během lokální komunikace s další konzolí se pak bluetooth odpojí. Do nastavení konzole si můžete uložit až 10 zařízení. V jednu chvíli ale může být připojeno jen jedno. Bluetooth mikrofony pak nefungují vůbec.

Nintendo také upozorňuje, že se můžete setkat se zpožděným audiem. To záleží spíše na tom, jaké zařízení používáte. Jsme rádi, že si konečně bez problému můžeme ke Switchi připojit bezdrátová sluchátka, ale určitě se shodneme, že tato funkce tady měla být už od začátku.

Váš názor Další článek: Únik roku? Databáze GeForce Now zahrnuje PC verzi God of War a další neoznámené hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

** Země podle všeho není nejlepším ze všech možných světů, alespoň pokud jde o obyvatelnost lidmi ** Máme štěstí, že jsme naživu ** U superzemí, tedy planet větších než Země a menších než ledoví obři jako Uran nebo Neptun, to je jiné

Stanislav Mihulka
ZeměAstronomie
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně