Nintendo Switch Online ode dneška nabízí retro hry ze SNES

Není nad nějakou tu retro pařbičku!

Na akci Nintendo Direct jsme se dozvěděli celou řadu zajímavých informací a odhalení nových her či portů. Mezi nimi nechybí ani seznam parádních retro pařeb ze SNES, které jsou k mání pro předplatitele služby Nintendo Online ode dnešního dne. 

V seznamu první vlny je 20 titulů a nechybí takové klasiky jako původní Super Mario Kart, Super Tennis, Star Fox či Super Metroid. Kromě retro her na trh jde také retro SNES ovladač, který vás vyjde na 30 euro a lze jej použít s konzolí Nintendo Switch. 

sw-online-snes-600x338.jpg
Váš názor Další článek: Zadarmo nebo se slevou: Abzu zdarma a hororový balíček

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách