Nintendo uvádí data vydání svých klíčových titulů

Po obrovském úspěchu na vánočním trhu přichází Nintendo v roce 2004 s vydáním dalších klíčových titulů. V roce 2004 spatří světlo světa přes 100 skvělých her pro Nintendo GameCube a doplní tak knihovnu se stávajícími 250 tituly. Rádi závodíte, bojujete, sportujete, nebo si více libujete v akčních hrách? Nintendo nabízí širokou škálu různých typů her, ve které si vyber opravdu každý. Rok 2004 bude také rokem spousty fantastických her na GBA. Bez nich by to přece ani nešlo….

Nintendo GameCube

Pokémon Channel, 1. dubna 2004
Ideální hra pro děti v úžasném světě Pokémonů. Hra Pokémon Channel umožňuje hráčům komunikaci s mnoha různými postavami na zajímavých a zábavných Pokémonských kanálech. Hráč má možnost sledovat zpravodajské show, nakupovat prostředky na Shopping kanálu, naučit se spoustu nových věcí v kvízech nebo si vyzkoušet nový tréninkový plán na fitness kanálu. Hráči budou v hlavní roli populárního Pichu Bros, Pikachu a mnoha dalších.

   

Pokémon Colosseum, 19. května 2004
Co se stane, když dáte dohromady akční Pokémonské útoky, dobrodružství ve verzi RPG a jedinečné Nintendo GameCube? Výsledkem bude Pokémon Colosseum. Hráči mohou přenést dobrodružství na televizní obrazovku a navíc ve formátu 3D! Pokémon Colosseum jistě splní očekávání každého fanouška a nesmí chybět ve sbírce žádného  skalního hráče.

   

Mario Golf: Toadstool Tour, 17. června 2004
Máte možnost zvolit si královskou hru na obvyklém hřišti nebo  objevit další úžasná herní území v království Mushroom Kingdom! Musíte se ale mít na pozoru před různými nebezpečenstvími. Hra nabízí zábavu také v módu pro více hráčů!

   

Game Boy Advance

Metroid Zero Mission, 8.dubna 2004
Hráči se opět setkají s legendární postavou Samuse při objevování planety Zebes a budou bojovat proti ďábelskému nebezpečí, kterým hrozí Mother Brain a vesmírní piráti. Hráči mohou objevit spoustu tajných chodeb a území, kde získají
nové prostředky. Přístup do nových prostor budou mít  pouze za předpokladu, že získají jednu z mnoha zbraní nebo si osvojí nějakou novou schopnost. 

   

Donkey Kong Country 2, 24. června 2004
Zcela nový příběh Diddyho Konga a jeho mile, Dixie. Musí zvítězit v boji se zrádným králem K. Rool, který unesl Donkey Konga! Ani další věrní z řad přátel  Donkey Konga nebudou stát stranou, jako pštros Expresso, mečoun Enguarde, papoušek Squawks nebo žába Winky. Každý z nich se předvede se svými zvláštními schopnostmi. Hra nabízí 30 levelů,  a k tomu 2 mini hry, Funky´s Fishing a Candy´s Dance Studio. Hru si může vychutnat I vice hráčů najednou, pokud propojí své Game Boy Advance kabelem Game Link Cable.

A nezapomeňte na další skvělé novinky jako Kirby Air Ride (vychází 26. února 2004) a Final Fantasy: Crystal Chronicles (vychází 11. března 2004) na Nintendo GameCube a Sword of Mana (vychází 18. března 2004) na Game Boy Advance.

   

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A