Nintendo uvádí data vydání svých klíčových titulů

Po obrovském úspěchu na vánočním trhu přichází Nintendo v roce 2004 s vydáním dalších klíčových titulů. V roce 2004 spatří světlo světa přes 100 skvělých her pro Nintendo GameCube a doplní tak knihovnu se stávajícími 250 tituly. Rádi závodíte, bojujete, sportujete, nebo si více libujete v akčních hrách? Nintendo nabízí širokou škálu různých typů her, ve které si vyber opravdu každý. Rok 2004 bude také rokem spousty fantastických her na GBA. Bez nich by to přece ani nešlo….

Nintendo GameCube

Pokémon Channel, 1. dubna 2004
Ideální hra pro děti v úžasném světě Pokémonů. Hra Pokémon Channel umožňuje hráčům komunikaci s mnoha různými postavami na zajímavých a zábavných Pokémonských kanálech. Hráč má možnost sledovat zpravodajské show, nakupovat prostředky na Shopping kanálu, naučit se spoustu nových věcí v kvízech nebo si vyzkoušet nový tréninkový plán na fitness kanálu. Hráči budou v hlavní roli populárního Pichu Bros, Pikachu a mnoha dalších.

   

Pokémon Colosseum, 19. května 2004
Co se stane, když dáte dohromady akční Pokémonské útoky, dobrodružství ve verzi RPG a jedinečné Nintendo GameCube? Výsledkem bude Pokémon Colosseum. Hráči mohou přenést dobrodružství na televizní obrazovku a navíc ve formátu 3D! Pokémon Colosseum jistě splní očekávání každého fanouška a nesmí chybět ve sbírce žádného  skalního hráče.

   

Mario Golf: Toadstool Tour, 17. června 2004
Máte možnost zvolit si královskou hru na obvyklém hřišti nebo  objevit další úžasná herní území v království Mushroom Kingdom! Musíte se ale mít na pozoru před různými nebezpečenstvími. Hra nabízí zábavu také v módu pro více hráčů!

   

Game Boy Advance

Metroid Zero Mission, 8.dubna 2004
Hráči se opět setkají s legendární postavou Samuse při objevování planety Zebes a budou bojovat proti ďábelskému nebezpečí, kterým hrozí Mother Brain a vesmírní piráti. Hráči mohou objevit spoustu tajných chodeb a území, kde získají
nové prostředky. Přístup do nových prostor budou mít  pouze za předpokladu, že získají jednu z mnoha zbraní nebo si osvojí nějakou novou schopnost. 

   

Donkey Kong Country 2, 24. června 2004
Zcela nový příběh Diddyho Konga a jeho mile, Dixie. Musí zvítězit v boji se zrádným králem K. Rool, který unesl Donkey Konga! Ani další věrní z řad přátel  Donkey Konga nebudou stát stranou, jako pštros Expresso, mečoun Enguarde, papoušek Squawks nebo žába Winky. Každý z nich se předvede se svými zvláštními schopnostmi. Hra nabízí 30 levelů,  a k tomu 2 mini hry, Funky´s Fishing a Candy´s Dance Studio. Hru si může vychutnat I vice hráčů najednou, pokud propojí své Game Boy Advance kabelem Game Link Cable.

A nezapomeňte na další skvělé novinky jako Kirby Air Ride (vychází 26. února 2004) a Final Fantasy: Crystal Chronicles (vychází 11. března 2004) na Nintendo GameCube a Sword of Mana (vychází 18. března 2004) na Game Boy Advance.

   

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |