Nintendo v Americe prodalo přes patnáct milionů kusů konzole Switch

Prodeje hybridní konzole jsou skvělé.

Současná konzolová generace pomalu ale jistě míří se svými prodeji do věčných lovišť a Nintendo se tak jako jediné může radovat. Zatímco Playstation 4 a Xbox One mají to nejlepší za sebou, hybridní konzole od Nintenda je jako jediná nezávislá na generační obměně a její prodeje rozhodně nezačínají stagnovat. Teď se objevila zpráva, že se této konzole prodalo v Americe už patnáct milionů kusů. V kombinaci s deseti miliony v Evropě a dalšími dvanácti ve zbytku světa jsou to opravdu pěkná čísla. Switchi se zkrátka velmi daří a nedá se zatím očekávat, že by v brzké době přibrzdil.

Nintendo Switch vyšlo v roce 2017 a ukázalo světu, že přenosná herní zařízení ještě nejsou ani zdaleka za zenitem. Vyšly na ni elitní herní tituly jako DOOM či Zaklínač 3 a nabídla také řadu exkluzivit, mezi kterými vyčnívala především The Legend of Zelda: Breath of the Wild či Super Marion Odyssey. V letošním roce potom dostala navíc i očesanou verzi, která je ještě více stavěná na hraní na cestách. Máte i vy už doma svoji konzoli Nintendo Switch?

Diskuze (2) Další článek: Známe data příštích slevových akcí na Steamu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách