Nintendo vás opět rozpohybuje. Ring Fit do hry zapojí celé tělo

Nintendo opět přichází se zajímavým nápadem, který spojí vaše videoherní zážitky s těmi z reálného světa.

Nintendo přišlo s novým herním příslušenstvím pro konzoli Nintendo Switch, které navazuje na proslulou sportovní hru Wii Fit. Novinka nese název Ring Fit a bude se prodávat společně s novou hrou Ring Fit Adventure, která dorazí na trh 18. října letošního roku. 

Nintendo láká na fitness příslušenství pro konzoli Switch

Nintendo láká na fitness příslušenství pro konzoli Switch

Ring Fit jsou v podstatě dvě zařízení, které budou snímat vaše pohyby a přenášet je do hry. Prvním je Ring-Con, což je pružný kruh, do kterého vsunete klasický Joy-Con a tím jej proměníte v pohybový ovladač. Dokáže pak snímat pohyby a měřit jejich intenzitu pro jednotlivé cviky ve hře. V balení dostanete také pouzdro na nohu, které do sebe schová druhý Joy-Con a bude pro změnu měřit pohyby dolní části těla. 

Ve hře se pak budete pohybovat spolu s postavou na obrazovce, která bude mít před sebou celou řadu "závodišť" napříč pestrým prostředím. Budete plnit výzvy, cvičit za pohybu a navyšovat úroveň svého hrdiny úspěšnými cviky. Hráči budou moci také sledovat statistiky jako počet spálených kalorií či srdeční tep. 

Samozřejmostí bude celá řada nastavení a možností, aby se vyřádily všechny věkové kategorie. Lze nechat zapnuté kompletní snímání pohybu, a tedy skákat, běhat a dělat další náročnější cviky. Nebo je možné vše omezit pouze na horní část těla a v zásadě jen mávat rukama. Občas bude potřeba si i dřepnout a z ukázek je jasně vidět inspirace např. z jógy či pilates. Také se budete moci soustředit na jednotlivé části těla pro konkrétnější cviky.

5d7bec752e22af20e972be48-1136-639.jpgring-fit-adventure-gameplay.jpgring-fit-adventure-is-the-premiere-game-for-nintendos-new-peripheral.jpg
Hra je koncipována ve stylu sportovního dobrodružství.

Ring Fit Adventures tak vypadá na jakéhosi duchovního nástupce Wii Fit, který bude obalen do dobrodružného kabátku, takže cvičení bude podstatně zábavnější záležitostí.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech starších generací konzole

Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech sta…

Sony podle všeho nasypalo spoustu zdrojů do tzv. Remastering Enginu, který spojí všechny generace do jedné.

4.  1.  2020 | | 7 N/A
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a …

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

3.  1.  2020 | | 4 N/A