Nioh 2 se v Tokiu představilo trailerem překypujícím démony

Nioh 2 vypadá na prvních záběrech vážně skvostně.
Nioh 2 se v Tokiu představilo trailerem překypujícím démony

Pokračování samurajského akčního RPG Nioh oznámilo Sony na loňské E3. Teď se nám konečně dostává plnohodnotnější trailer, který ukazuje hromadu nepřátel, kteří vypadají naprosto famózně a už teď se nemůžeme dočkat, až je budeme porcovat na kusy poté, co nás nejednu rozporcují oni.

Hra nás čeká na začátku příštího roku, tedy asi tři roky od vydání prvního dílu. Očekávat v ní můžete hromadu změn, které se nevyhnou hratelnosti, příběhu i RPG prvkům. Nejdůležitějšími novinkami by měl být hráči tvořený hlavní hrdina, který nahradí britského samuraje Williama. Váš vytvořený charakter navíc bude disponovat silou Yokai, která odemkne spoustu novinek, na které se můžeme v pokračování této japonské akce plné utrpení těšit. Hra by měla alespoň při vydání být exkluzivní pro PS4. Nevylučovali bychom ale ani pozdější vydání na PC, ke kterému došlo v případě jedničky.

Připomeňme také, že hra už se úspěšně prohnala alfa testem, který umožnil vybraným hráčům, aby si ji osahali a dali autorům zpětnou vazbu. Teď by se hratelné demo mělo objevit i na Tokyo Games Show, ze které pochází i nový trailer.

Nejnovější komentáře