Nioh 2 spouští uzavřenou alfu, zkontrolujte si emaily

Objevují se první informace o pokračování hardcore RPG z Japonska a přidává se i možnost si jeho prvotní verzi vyzkoušet.

Nioh 2 se představilo minulý rok na E3 a ukázalo pouze kratičký teaser bez konkrétnějších záběrů. Od té doby zraky fanoušků neustále směřovaly k dalším informacím. Teď se jich hráči konečně dočkají v pořádném nášupu i s tím, že si mohou na vlastní prsty druhý díl úspěšného akčního RPG osahat. Je klidně možné, že mezi šťastné vybrané patříte i vy, stačí se podívat na svůj email, jestli se vám nedostal do schránky email s oznámením, že jste byli vybráni.

Spolu se spuštěním alfa verze se samozřejmě objevila i hromada nových detailů, které se s prvními hratelnými střípky dostávají na povrch. Ačkoliv má demo zablokované nahrávání a vytváření screenshotů, hráči se pustili do jejich sdílení především skrze mobilní telefony. I ti, kteří tak nepatří mezi náhodně vybrané šťastlivce, se dozvídají, jak bude hra vypadat. V pokračování se můžeme těšit na přidání několika novinek. Budeme mít možnost se svým hrdinou skákat, přidá se editor postav a také přepracovaný strom schopností.

E3: Hardcore RPG Nioh se vrací v plnohodnotném druhém dílu

E3: Hardcore RPG Nioh se vrací v plnohodnotném druhém dílu

Nioh 2 zatím nemá oznámené datum vydání, ale je velmi pravděpodobné, že se ho dozvíme již brzy. Při vydání prvního dílu byla doba mezi alfa verzí a plnou hrou jenom pár měsíců. Vydavatelem má být Sony a dá se tak očekávat, že i tentokrát půjde při nejmenším o časovou PS4 exkluzivitu. Sony navíc nebude na E3, takže se více podrobností nejspíše dozvíme až někdy jindy. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma