Nioh 2 spouští uzavřenou alfu, zkontrolujte si emaily

Objevují se první informace o pokračování hardcore RPG z Japonska a přidává se i možnost si jeho prvotní verzi vyzkoušet.

Nioh 2 se představilo minulý rok na E3 a ukázalo pouze kratičký teaser bez konkrétnějších záběrů. Od té doby zraky fanoušků neustále směřovaly k dalším informacím. Teď se jich hráči konečně dočkají v pořádném nášupu i s tím, že si mohou na vlastní prsty druhý díl úspěšného akčního RPG osahat. Je klidně možné, že mezi šťastné vybrané patříte i vy, stačí se podívat na svůj email, jestli se vám nedostal do schránky email s oznámením, že jste byli vybráni.

Spolu se spuštěním alfa verze se samozřejmě objevila i hromada nových detailů, které se s prvními hratelnými střípky dostávají na povrch. Ačkoliv má demo zablokované nahrávání a vytváření screenshotů, hráči se pustili do jejich sdílení především skrze mobilní telefony. I ti, kteří tak nepatří mezi náhodně vybrané šťastlivce, se dozvídají, jak bude hra vypadat. V pokračování se můžeme těšit na přidání několika novinek. Budeme mít možnost se svým hrdinou skákat, přidá se editor postav a také přepracovaný strom schopností.

E3: Hardcore RPG Nioh se vrací v plnohodnotném druhém dílu

E3: Hardcore RPG Nioh se vrací v plnohodnotném druhém dílu

Nioh 2 zatím nemá oznámené datum vydání, ale je velmi pravděpodobné, že se ho dozvíme již brzy. Při vydání prvního dílu byla doba mezi alfa verzí a plnou hrou jenom pár měsíců. Vydavatelem má být Sony a dá se tak očekávat, že i tentokrát půjde při nejmenším o časovou PS4 exkluzivitu. Sony navíc nebude na E3, takže se více podrobností nejspíše dozvíme až někdy jindy. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 | | 1 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
F1 2020: opět o kousek lepší | Recenze

F1 2020: opět o kousek lepší | Recenze

Další ročník F1 od Codemasters je tady. A přináší opravdu zajímavé novinky.

7.  7.  2020 |