Noční rejdy Simáků v datadisku Nightlife!

V minulé novince týkající se prvního datadisku ke hře The Sims 2, jsme zmínili i možnost, že se velmi brzy po vydání The Sims 2: University dočkáme i dalšího přídavku s názvem Nightlife. Dnes naše domněnky potvrdila vydavatelská firma Electronic Arts, která oficiálně oznámila The Sims 2: Nightlife, naplánované na podzim letošního roku.

Ze školních lavic se v novém rozšíření podíváte do nočních klubů, kde si budete užívat se svými přáteli a samozřejmě i navazovat vztahy s opačným pohlavím. Po setmění se vydáte do některého z mnoha podniků; tančit, řádit, randit a poznávat své životní lásky. S poslední jmenovanou možností bude souviset nový systém jakéhosi "milostného osudu", díky němuž se dozvíte zda to mezi dvěma Simíky "jiskří" nebo se jedná o marnou snahu. Nebyl by to datadisk k The Sims kdyby se v něm neobjevily tuny nových objektů (něco přes sto). Pohrát si budete moci například s mixážním pultem, za kterým se z vašeho Sima stane DJ.

  

  

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce