Nocturne - demo

Kdybych vám chtěla tvrdit, že Nocturne je něco jiného než hororová 3D akce, už podle obrázků byste zřejmě uhodli, že lžu. Převládající temné odstíny barev, střelná zbraň v rukou hlavního hrdiny, klubko ohně stravující cosi neidentifikovatelně hnusného - pokud zaregistrujete těchhle pár indicií, musí vám to být jasné. Je to akce, a k tomu hororová (což je mimochodem můj oblíbený filmový žánr :), takže kdo se rád třese strachy, tady je jeho příležitost.

Příběh je rozdělen do čtyř epizod, jeho střípky se však skládají pozvolna, souvislosti se postupně vyjevují v animacích dělaných přímo v enginu hry. Grafické přednosti enginu jsou vidět už na demu - mlžné a světelné efekty, stínování a všechno ostatní je přesně takové, jaké má být (a možná ještě lepší), aby to vytvořilo kompaktní děsuplnou atmosféru.

Klobouky a dlouhé pláště jsou letos asi povinnou poslední módou pro akční hrdiny - tvrďácký detektiv Lewton z Discworldu vypadal zrovna tak. V Nocturne se hrdina jmenuje Stranger a jeho zálibou je lovit monstra všeho druhu. Zombie, vlkodlaci, upíři - nic mu není dost odporné, a tak se může s pochmurným úsměvem na rtech postavit tváří v tvář vší té nelidské havěti, která se mu bude neúnavně plést do cesty.

Upozornění: dema nespolupracují s kartami s čipsetem Voodoo 2.

    


Download:
NocturneDemo2.zip - nové demo

Velikost:
81 MB

Download:
nocturne_test.zip

Velikost:
109,5 MB

Minimum:
Pentium II 266, 64 MB RAM

Podpora:
Direct3D

Žánr:
3D akce říznutá adventure

Oficiální stránka:
www.nocturne.nu

Výrobce:
Terminal Reality

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma