Nová adventura přímo od Boha

Dobře dobře, nikoliv přímo od něj, nýbrž od G.O.D. - tedy Gathering of Developers. V jejích dílnách, resp. dílnách vývojářského studia On Deck Interactive, se právě kuchtí zcela nová sci-fi adventura, která má zasáhnout regály počítačových prodejen na počátku příštího roku.
Nová adventura přímo od Boha
Hra se jmenuje The Ward. Jak jsem již řekl, jedná se o sci-fi adventuru a tomu odpovídá i příběh: na Měsíci se znenadání objevují velmi nezvyklé otřesy půdy. Pomazané hlavy se dohadují, až přijdou na to, že by bylo docela dobré vyslat tam průzkumný tým. Tak jest rozhodnuto, tak jest vykonáno. A vy (hráč) jste samozřejmě jedním z členů tohoto týmu. Všechno šlape jako po drátku... až do doby, kdy je vaše skupina napadena jakousi mimozemskou rasou. V tu chvíli upadáte do bezvědomí a probouzíte se až kdesi na cizácké lodi, zcela sám. Navíc ufounská loď se jaksi taksi rozpadá. Tudíž máte hned několik priorit: najít své kolegy, zjistit co se děje s lodí a komu patří.

The WardThe Ward

The Ward bude zcela klasická point'n clickací adventura, kde budete používat různé předměty na různé jiné předměty, na osoby, no prostě pořád budete někde něco používat. Samozřejmě nezůstane stranou ani komunikace - s počítači, kolegy a nakonec snad i ufouny.

Adventury jak vidno stále ještě nevymřely!

The WardThe Ward

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A