Nová Amnesia nám ukáže prvoválečné horory až v květnu. The Bunker se odkládá o pár měsíců

Frictional Games oznámili svůj nový horor Amnesia: The Bunker nečekaně na podzim minulého roku. S představením přišla také informace, že vydání máme očekávat v průběhu března. To se ale mění. Vývojáři potřebují více času na dokončení, a tak se do temnoty bunkru vydáme až 16. května

Odklad to není nijak drastický a docela ho chápeme i z toho důvodu, že březen je ohledně novinek dost nabitý, takže se tvůrci chtějí vyvarovat konkurenci. Koncept nové Amnesie zatím vypadá velmi dobře, takže v nás vzbuzuje nemalé naděje. Rebirth z roku 2020 nedopadl vůbec špatně. Tady je ale zasazení úplně jiné. 

Vracíme se do období první světové války v roli francouzského vojáka Henriho Clémenta. Máme u sebe jen revolver, baterku fungující na dynamo a pár drobností, které nám snad pomohou v boji proti nástrahám temnot bunkru. Sami se budeme proplétat chodbami, které už samy o sobě působí nepříjemně. Do toho se ale zaplétá nadpřirozeno, které má dost možná na svědomí to, co se stalo ostatním vojákům v bunkru. 

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: balíček her o přežití a Dishonored: Death of the Outsider zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC