Nová expanze Neverwinter Nights 2 oznámena

Výpravná RPG podle pravidel AD&D Neverwinter Nights 2 nedávno oprášila svou slávu v expanzi Mask of the Betrayer (recenze), přičemž již během dvou měsíců by příznivce hry mělo čekat další dobrodružství. Zatímco Zrádcova maska provedla řadu technických vylepšení a zasáhla hlouběji do mechanismů hry, Mysteries of Westgate, jak se nový přídavek šířitelný výhradně digitálně přes internet jmenuje, přinese výhradně nový příběh a herní náplň.

  

Jak napovídá název, na patnáct hodin zábavy se bude odehrávat ve městě Westgate, respektive z větší části v jeho podzemních stokách. Nepůjde o amatérské dílo, na expanzi pracují autoři modulu Darkness over Daggerford pro původní Neverwinter Nights, studio Ossian, přičemž pro hráče připravují tisíce řádků profesionálně namluvených rozhovorů, originální hudbu, tři nové společníky a nelineární úkoly završené otevřeným koncem. K němu nyní povede příběh o prokletém pokladu, který u sebe třímá hlavní hrdina a jenž je spojen s tajemným uskupením zvaným Masky noci. Spolupráce s jednotlivými herními frakcemi města Westgate bude hrát větší roli, než kdy dřív a pouze zkušeným diplomatům se podaří zbavit kletby a zachránit nejen svůj život, ale také osud celé metropole.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Hity letošního podzimu: co hrát po letní pauze?

Hity letošního podzimu: co hrát po let…

Momentálně se nacházíme v období, kdy nevychází žádné velké hry a všichni se připravujeme na ten šťavnatý podzim. Letos toho bude opravdu hodně, a proto jsme vybrali to nejlepší, co si pro nás tentokrát herní firmy připravili.

16.  7.  2018 |