Nová herní sluchátka Kraken V3 od Razeru vám budou vibrovat do uší

Razer převádí řadu sluchátek Kraken do nové generace rovnou s několika novými modely.

Razer opět posouvá laťku herních sluchátek a nová řada modelů Kraken V3 je přepracováním oblíbené náhlavní soupravy Kraken – zachovává její osvědčené prvky a zároveň implementuje technologii Razer HyperSense, která přináší realistický zážitek s funkcemi navíc.

Razer HyperSense je inteligentní haptická technologie, která přináší bohatou realistickou dotykovou senzorickou zpětnou vazbu na základě zvukových signálů. Hráči tak mohou s použitím pokročilých haptických ovladačů v náušnících při hraní svých oblíbených her akci přímo cítit na vlastní kůži. Tyto ovladače převádějí zvukové signály na dynamickou, dotykově senzorickou zpětnou vazbu.

Během RazerConu 2021 společnost Razer představila Razer Kraken V3 Pro, první bezdrátovou náhlavní soupravu ve své ikonické řadě Kraken. Ta také využívá technologii Razer HyperSense a umožňuje nastavování přímo na náhlavní soupravě.

Součástí náhlavní soupravy jsou 50mm měniče Razer TriForce Titanium, které vytvářejí pohlcující zvuk, a software THX Spatial Audio, jenž uživatelům umožňuje užít si prostorový zvuk s funkcemi přizpůsobení zvuku navíc. Mezi nové prvky patří prstenec Razer Chroma RGB osvětlení, odnímatelný superkardioidní mikrofon s funkcí HyperClear a možnost nabíjení přes USB-C.

Součástí řady Razer Kraken V3 je také model Razer Kraken V3 HyperSense, který nabízí stejný haptický zážitek v drátové verzi, a model Razer Kraken V3 se stejnými vlastnostmi, nicméně bez haptiky.

https___hybrismediaprod.blob.core.windows.net_sys-master-phoenix-images-container_h50_h93_9248880295966_211021-kraken-v3-pro-1500x1000-2.jpg

Razer Kraken V3 Pro, Razer Kraken V3 HyperSense a Razer Kraken V3 budou k dostání na Razer.com a u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu od 109,99 €.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Razer odhalil nové počítačové komponenty, navržené pro herní nadšence

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu. Touto fintou jej však můžete rozjet na dvou Androidech současně

WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu. Touto fintou jej však můžete rozjet na dvou Androidech současně

** Betaverze WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu ** Jednoduchou fintou jej však spustíte na dvou telefonech najednou ** Stačí jen z druhého telefonu na chvíli udělat tablet

Martin Chroust
Jak...WhatsAppSmartphony
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Reportáž z Las Vegas a prapůvodní sestavy Týdne Živě a Týdne mobilně
Filip KůželJan SedlákJakub ČížekJan Láska
Týden mobilněAmazonTýden Živě

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách