Nová hra Epicu se ponese v hodně jiném stylu

Prezident společnosti přiznal, že se k smrti bojí reakcí fanoušků.
Nová hra Epicu se ponese v hodně jiném stylu

Už včera jsem vás skrze krátkou zprávu informovali o záměru Epicu představit na Video Game Awards (začne již za tři dny) svou zbrusu novou hru. Nyní se prezident společnosti, Mike Capps, podělil o své pocity a přiznal, že se k smrti bojí reakcí fanoušků.

"Je to pro nás něco tak radikálně jiného," řekl Capps v interview pro Games Industry. "Jde o novou značku, o novou hru. Zatím moc nemluvíme o platformě, na které vyjde, ale... Pro tým bylo opravdu osvěžující, když mohl vyzkoušet nějaké nové věci."

Gears of War 3

"Gearsy zbožňujeme, je to skvělá trilogie, dostala se k nám spousta komplimentů a získali jsme spoustu fanoušků, a přestože Gearsy 3 stále silně podporujeme, někteří z našich kluků na sérii pracují od roku 2001 a potřebují pauzu a nějakou změnu."

"Tohle bude tedy jeden z těch projektů, se kterým zkusíme něco úplně jiného. Prostě nás to trklo, každý z nás v sobě držel tu chuť pustit se do něčeho nového."

"Jsme vystrašení k smrti... Mám strach, že lidi řeknou jen 'no, vypadá to jako hra od Epicu', protože chceme, aby v tom viděli něco jiného. Ale ani nechci, aby řekli 'tohle vůbec nevypadá jako hra od Epicu, zapomeňte na to, nezájem.' Takže jsme ve skutečnosti nervózní, jak jsme už dlouho nebyli!"

Zdroj: Games Industry