Nová hra Kena Levina bude kreativní, ambiciozní a filmová

Copak pro nás kutí tvůrce Bioshocku?

Studio Ghost Story Games, původně Irrational Games, v čele s Kenem Levinem, má plné ruce práce s jejich novým projektem. A na povrch se začínají pomalu ale jistě kloubat různorodé informace a detaily. Bude to jako Bioshock? Nebo něco úplně jiného? Vypadá to, že jdou tvůrci zcela novou cestou. 

Podle čerstvých nabídek práce kutí studio "kreativně ambiciozní projekt v žánru pohlcujících simulátorů". Ať už to znamená cokoliv. Projekt je ostatně v rané fázi produkce už od roku 2017, takže ještě potrvá, než se dozvíme něco kloudnějšího. V tuto chvíli ale studio hledá narativního skriptera pro vytváření "systemických a skriptovaných příběhových událostí pro simulátor". 

Ostatně od Kena Levina to může znamenat víceméně cokoliv. Studio Irrational games nám ve své době přineslo takové klenoty, jako Bioshock, Freedom Force, SWAT či System Shock 2. Z jejich rukou tedy nečekáme nic jiného, než pořádnou kvalitku. A v tuto chvíli to vypadá, že to bude kvalitka originální a dost možná revoluční. Na více informací si ale budeme muset ještě počkat. 

Váš názor Další článek: Svět Lovecrafta míří na Nintendo Switch ve hře Underworld Dreams

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách