Nová hra se superhrdinou

Superhrdinové si v současnosti libují nejen na stříbrném plátně, ale také na poli videoher - úspěchy her jako Batman: Arkham Asylum či Infamous jsou toho důkazem. Není proto divu, když se o svou vizi "nadčlověka" snaží podělit i další.

Mezi ty další se řadí také tým Phosphor Games, který pracuje na hře s názvem Awakened. Titul je momentálně v rané fázi vývoje a hledá vydavatele, nicméně to tvůrcům nebránilo pochlubit se poměrně dlouhým trailerem.

VIDEO: 3965 'Awakened - Second Trailer'

Jak lze z videa vyčíst, je pozornost upřena hlavně na rozsáhlé možnosti tvorby superhrdiny, kdy si kromě barvy kůže a oblečení budete dost možná moci vybrat i své superschopnosti. Ty se diametrálně liší, najdete zde například neviditelnost, vyvolání hurikánu či teleportaci na krátké vzdálenosti.

Nevypadá to vůbec špatně. Důležité však je, aby vývojáři nalezli někoho, kdo jim bude ochotný projekt financovat, a my si tak mohli hru nakonec zahrát.

Zdroj: Destructoid

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A