Nová mega – civilizační ruch

Strategie Civilization 4 se dočkala druhé demoverze. V porovnání s první verzí se sice jedná o menší kousek, avšak přesto jistě zahřeje u srdce nejednoho stratéga. Za zmínku rovněž stojí MP demo Ghost Recon AW 2 nebo E3 video z Hellgate: London.
Nová mega – civilizační ruch

Download týdne

Civilization IV: Beyond the Sword Demo #2
Velikost: 585.66 MB

  

Minulý týden jsme vám přinesli demoverzi na očekávaný druhý datadisk pro Civilization 4. Netrvalo přitom dlouho a společnost 2K Games poslala všem fanouškům slavné série druhou ochutnávku. Je sice o něco menší, přesto však jistě potěší všechny zaryté civilomaniaky.


Demoverze:

Sherlock Holmes: The Awakened English Demo
Velikost: 495.52 MB

  

Sherlock Holmes: Procitnutí, jak zní v překladu český název, sice už nějaký pátek koluje světem, nicméně ochutnávky s anglickou lokalizací jsme se dočkali až dnes. Co dodat? Zkuste, ať nekupujete zajíce v pytli.


Ghost Recon Advanced Warfighter 2 MP Demo
Velikost: 1022.83 MB

  

Minulý týden to bylo video, teď se jedná rovnou o multiplayerovou demoverzi. Hráč se opět ocitne u jednotky Ghost a s příběhem navazujícím k prvnímu dílu vstane proti rebelským nepřátelům, jejichž eliminace je více než nutná.


Ship Simulator 2008
Velikost: 150.57 MB

  

Poměrně malého dema se dočkal další ročník podařeného simulátoru Ship Simulator. Název nesoucí s sebou číslovku 2008 přitom neskrývá pouze kosmetické změny, nýbrž nové přístavy, lodě a ještě realističtější chování lodí.


Video:

Hellgate: London E3 2007 Trailer #2
Velikost: 257 MB

   

Hellgate: London je již několik let připravovaná kombinace FPS akce s RPG prvky od některých tvůrců slavného Diabla 2. Na letošní E3 se přitom objevily zajímavé trailery, a nyní vám přinášíme druhý z nich.


Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Gameplay Trailer
Velikost: 637.04 MB

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots je další díl snad jedné z nejznámějších konzolových sérií vůbec. Spadáte-li mezi odvěké přátele Solid Snakea, jistě vás tohle – byť jinak objemější video – potěší.


NHL 08 Trailer #2
Velikost: 5.72 MB

  

Jako každý rok i tento se dočkáme nového přírůstku do hokejové rodiny NHL. Všichni fandové by si přitom neměli nechat ujít toto druhé video.


Lost Video Game Comic-Con 2007 Trailer
Velikost: 14.06 MB

Nesmírně sofistikovaný seriál Ztraceni (The Lost) uchvátil celý svět. Společně s natáčením dalších epizod je přitom v přípravě i herní adaptace, a to konkrétně pro Xbox 360, PS3 a PC, která o sobě něco málo prozradí v tomto kratším snímku.


NBA LIVE 08 Trailer #9
Velikost: 4.49 MB

  

V pořadí již neuvěřitelný devátý trailer k NBA LIVE 08 byl před nedávnem vypuštěn do světa. Opět je možné shlédnout pár záběrů ze hry, byť se nejedná o kdovíjak dlouhé video.


God of War: Betrayal Trailer
Velikost: 9.33 MB

Hry do mobilních telefonů sílí na popularitě, proč tedy pro jinak očekávané tituly nevytvořit také vlastní trailer? God of War: Betrayal se nového videa dočkal a pokud patříte mezi fanoušky této série, neměli byste si jej nechat ujít.


Burnout Paradise
Velikost: 8.3 MB

  

Burnout Paradise je další díl jinak slavné série závodních simulátorů, který s příchodem next-gen konzolí přinese řadu změn. Arkádová jízda a propracovaný model poškození samozřejmě zůstává, ovšem především druhý jmenovaný bod se dočká pár vylepšení.


Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 Trailer #1
Velikost: 2.43 MB

Příznivci anime bojovek jistě uvítají první a druhý uveřejněný trailer k dalšímu dílu Dragon Ball Z. jedná se sice o malá videa, nicméně pořád lepší, jak drátem do oka. Škoda ale je, že hra opět míří pouze na konzole PS2 a Wii.


Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 Trailer #2
Velikost: 5.82 MB

Příznivci anime bojovek jistě uvítají první a druhý uveřejněný trailer k dalšímu dílu Dragon Ball Z. jedná se sice o malá videa, nicméně pořád lepší, jak drátem do oka. Škoda ale je, že hra opět míří pouze na konzole PS2 a Wii.


Beowulf trailer (HD)
Velikost: 85.88 MB

Beowulf je chystaná ambiciózní adventure hra pro next-gen konzole, která vychází z legendárních anglosaských písní. Ve Studio 4HEAD se jimi, stejně jako například J.R.R. Tolkien, nechali inspirovat a začali pracovat na vlastní hře odehrávající se v roce 600 našeho letopočtu.

http://www.gamershell.com/news/40455.html

Modifikace:

Civilization 4 - The Ancient Mediterranean
WIN (90.33 MB) ; MAC (61.7 MB)


S.T.A.L.K.E.R. – 1986
Velikost: 4.27 MB


Doom 3 – Doom II for Doom 3
Velikost: 9.51 MB


Diablo 2 – Elements
Velikost: 18.78 MB


Fallout 2 - Frank Horrigan´s Armour
Velikost: 82 kB

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

dnes |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

včera |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |