Nová mega – civilizační ruch

Strategie Civilization 4 se dočkala druhé demoverze. V porovnání s první verzí se sice jedná o menší kousek, avšak přesto jistě zahřeje u srdce nejednoho stratéga. Za zmínku rovněž stojí MP demo Ghost Recon AW 2 nebo E3 video z Hellgate: London.
Nová mega – civilizační ruch

Download týdne

Civilization IV: Beyond the Sword Demo #2
Velikost: 585.66 MB

  

Minulý týden jsme vám přinesli demoverzi na očekávaný druhý datadisk pro Civilization 4. Netrvalo přitom dlouho a společnost 2K Games poslala všem fanouškům slavné série druhou ochutnávku. Je sice o něco menší, přesto však jistě potěší všechny zaryté civilomaniaky.


Demoverze:

Sherlock Holmes: The Awakened English Demo
Velikost: 495.52 MB

  

Sherlock Holmes: Procitnutí, jak zní v překladu český název, sice už nějaký pátek koluje světem, nicméně ochutnávky s anglickou lokalizací jsme se dočkali až dnes. Co dodat? Zkuste, ať nekupujete zajíce v pytli.


Ghost Recon Advanced Warfighter 2 MP Demo
Velikost: 1022.83 MB

  

Minulý týden to bylo video, teď se jedná rovnou o multiplayerovou demoverzi. Hráč se opět ocitne u jednotky Ghost a s příběhem navazujícím k prvnímu dílu vstane proti rebelským nepřátelům, jejichž eliminace je více než nutná.


Ship Simulator 2008
Velikost: 150.57 MB

  

Poměrně malého dema se dočkal další ročník podařeného simulátoru Ship Simulator. Název nesoucí s sebou číslovku 2008 přitom neskrývá pouze kosmetické změny, nýbrž nové přístavy, lodě a ještě realističtější chování lodí.


Video:

Hellgate: London E3 2007 Trailer #2
Velikost: 257 MB

   

Hellgate: London je již několik let připravovaná kombinace FPS akce s RPG prvky od některých tvůrců slavného Diabla 2. Na letošní E3 se přitom objevily zajímavé trailery, a nyní vám přinášíme druhý z nich.


Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Gameplay Trailer
Velikost: 637.04 MB

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots je další díl snad jedné z nejznámějších konzolových sérií vůbec. Spadáte-li mezi odvěké přátele Solid Snakea, jistě vás tohle – byť jinak objemější video – potěší.


NHL 08 Trailer #2
Velikost: 5.72 MB

  

Jako každý rok i tento se dočkáme nového přírůstku do hokejové rodiny NHL. Všichni fandové by si přitom neměli nechat ujít toto druhé video.


Lost Video Game Comic-Con 2007 Trailer
Velikost: 14.06 MB

Nesmírně sofistikovaný seriál Ztraceni (The Lost) uchvátil celý svět. Společně s natáčením dalších epizod je přitom v přípravě i herní adaptace, a to konkrétně pro Xbox 360, PS3 a PC, která o sobě něco málo prozradí v tomto kratším snímku.


NBA LIVE 08 Trailer #9
Velikost: 4.49 MB

  

V pořadí již neuvěřitelný devátý trailer k NBA LIVE 08 byl před nedávnem vypuštěn do světa. Opět je možné shlédnout pár záběrů ze hry, byť se nejedná o kdovíjak dlouhé video.


God of War: Betrayal Trailer
Velikost: 9.33 MB

Hry do mobilních telefonů sílí na popularitě, proč tedy pro jinak očekávané tituly nevytvořit také vlastní trailer? God of War: Betrayal se nového videa dočkal a pokud patříte mezi fanoušky této série, neměli byste si jej nechat ujít.


Burnout Paradise
Velikost: 8.3 MB

  

Burnout Paradise je další díl jinak slavné série závodních simulátorů, který s příchodem next-gen konzolí přinese řadu změn. Arkádová jízda a propracovaný model poškození samozřejmě zůstává, ovšem především druhý jmenovaný bod se dočká pár vylepšení.


Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 Trailer #1
Velikost: 2.43 MB

Příznivci anime bojovek jistě uvítají první a druhý uveřejněný trailer k dalšímu dílu Dragon Ball Z. jedná se sice o malá videa, nicméně pořád lepší, jak drátem do oka. Škoda ale je, že hra opět míří pouze na konzole PS2 a Wii.


Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 Trailer #2
Velikost: 5.82 MB

Příznivci anime bojovek jistě uvítají první a druhý uveřejněný trailer k dalšímu dílu Dragon Ball Z. jedná se sice o malá videa, nicméně pořád lepší, jak drátem do oka. Škoda ale je, že hra opět míří pouze na konzole PS2 a Wii.


Beowulf trailer (HD)
Velikost: 85.88 MB

Beowulf je chystaná ambiciózní adventure hra pro next-gen konzole, která vychází z legendárních anglosaských písní. Ve Studio 4HEAD se jimi, stejně jako například J.R.R. Tolkien, nechali inspirovat a začali pracovat na vlastní hře odehrávající se v roce 600 našeho letopočtu.

http://www.gamershell.com/news/40455.html

Modifikace:

Civilization 4 - The Ancient Mediterranean
WIN (90.33 MB) ; MAC (61.7 MB)


S.T.A.L.K.E.R. – 1986
Velikost: 4.27 MB


Doom 3 – Doom II for Doom 3
Velikost: 9.51 MB


Diablo 2 – Elements
Velikost: 18.78 MB


Fallout 2 - Frank Horrigan´s Armour
Velikost: 82 kB

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 26 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A