Nová mega: Extreme Condition

Co vybrat, technologické demo hry, která nikdy nevyjde (Van Burden), nebo demoverzi natřískané novinky (Lost Planet)? Nebo jinou z celkem šesti demoverzí? Pokud je vám libo spíše videa, přijdete si na své s Assassin Creed, Forza Motorsport, Hell in Vietnam, nebo mnoha dalšími.
Download týdne:
 
velikost: 380 MB
 
  
 
Recenzi na Lost Planet: Extreme Condition jste si mohli přečíst již začátkem letošního února, tak o jaké novince mluvím? Tentokráte se nejedná o hru pro Xbox 360, ale demoverze směřuje do řad vlastníků PC. Pokud si chcete vyzkoušet, zda váš počítač stačí na hru pro next-gen konzole, máte možnost.
 
Demoverze:
 
velikost: 90 MB
 
Simulátor lovu ryb, houbaření lovu jelenů, co nám ještě chybí? Ano, správně simulátor lovu kachen, vzhůru do něj.
 
velikost: 120 MB
 
Massive Assault Network je strategická hra odehrávající se online mezi dostatečným počtem hráčů. Nečekejte zběsilou akci, ale spíš propracovanou strategii.
 
velikost: 110 MB
 
Budovatelských strategií zřejmě není nikdy dost a pkud jste si ještě nevybudovali vlastní vesmírnou stanici, zde máte možnost.
 
velikost: 410 MB
 

  

Nemožné se stalo skutečným! Po nejrůznějších obrázcích, videích a falešných zprávách se na zahraničním webu NMA (No Mutants Allowed), věnovaném sérii Falloutu, objevilo technologické demo Van Burenu alias Falloutu 3, který vyvíjeli lidé z Black Isle Studios ve spolupráci s Interplay. Jediným problémem je, že hra se již od roku 2003 nevyvíjí a nikdy vyvíjet nebude. Ale pokud chcete vědět, jak by mohl Fallout 3 vypadat, kdyby ...

 
velikost: 210 MB
 
Demoverze akční hry Call for Heroes vás postaví do role jednoho z hrdinů, válečníka, který se snaží přežít ve fantasy světě plném nástrah.
 
Video:
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 11 MB
 
Pokud vás alespoň lehce zajímá baseball, je shlédnutí této upoutávky nutností. Atmosféra jako na hřišti vám ukáže, že je buď čas jít ven si zahrát, nebo sehnat The Bigs.
 
velikost: 7 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 27 MB

  

 
Skateboardová simulace Skate předvádí své ovládání, kdy pomocí páček napodobujete tlak vyvíjený vašimi chodidly na prkno. Rozhodně zajímavý systém, uvidíte, jak se uchytí.
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 40 MB
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 33 MB

  

 
velikost: 130 MB
 
velikost: 18 MB
 
velikost: 90 MB
 
  
 
Ukázka, jak by probíhal souboj dvou významných boxerů ve hře Fight Night: Round 3
 
velikost: 45 MB
 
  
 
Díky hernímu portálu Gametrailers máte možnost vidět upoutávku na akční hru Assassins Creed. Tuto animaci tvořilo čtyřicet grafiků a umělců na základě herních modelů, údajně vše, co v ní uvidíte, bude možno dělat i ve hře. Pokud chcete více informací o této očekávané akci, stačí si přečíst naše preview.
 
Modifikace:
 
velikost: 43 MB
 
velikost: 300 kB
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 650 kB
 
velikost: 38 MB
 
velikost: 19 Mb
 
velikost: 230 MB
 
velikost: 0,3 MB
 
velikost: 193 MB

Nejnovější komentáře