Nová mega – ve znamení de Blob

Hříčky s barvami nebyly nikdy tak zábavné, jako v případě očekávané hry de Blob. A že se o tom můžete přesvědčit sami v uveřejněné demoverzi, o tom není žádných pochyb. Zároveň stojí za zmínku demoverze pátého Harryho Pottera nebo například videa k NHL 08 a FlatOut Ultimate Carnage.
Nová mega – ve znamení de Blob

Download týdne

de Blob Demo
Velikost: 98.58 MB

  

Jak život mizel, město šedlo, vytrácel se smích i jakékoliv jiné radosti ze života. Zajímavá a do jisté míry originální arkáda de Blob vychází ze své freewarové podoby, která sklidila nemalý úspěch mezi hráči. I v tomto případě se přitom ocitnete proti bezbarvému městu, do něhož musíte vrátit život. A jak jinak, než proudem nových barev!


Demoverze:

Harry Potter and the Order of the Phoenix Demo
Velikost: 400.46 MB

  undefined

Další díl slavného dobrodružství Harryho Pottera se dočkal herní adaptace a EA společně s jejím uveřejněním byla uvolněna také demoverzi. Fénixův řád má nabídnout několik hratelných postav, opomenuty nebudou ani minihry či jiné víceméně logické rébusy.


Paris Chase Demo
Velikost: 155.9 MB

  

Paris Chase je atmosférická a do detailu propracovaná hra sázející na volnější, avšak rozhodně dynamickou jízdu. Budete moci závodit na známých místech Paříže, přitom prostředí slibuje jistou dávku interaktivity nejen v podobě zničitelných objektů. Uvolněná demoverze je přitom malou, avšak vítanou ochutnávkou.
 

Civilization IV: Beyond the Sword Demo
Velikost: 717.08 MB

  

Společnost 2K Games právě uvolnila demoverzi v pořadí již druhého datadisku pro Civilization IV. V plné verzi bude přichystáno celkem 12 nových scénářů, setkáme se s několika novými národy, mezi nimiž nebudou chybět například Nizozemci nebo Babyloňan a přichystány budou všehovšudy spousty dalších menších novinek a úprav.


Video:

Medieval 2: Total War Kingdoms Video Dev Diary #3
Velikost: 130.5 MB

Kingdoms je podtitul chystaného datadisku pro druhý díl Medieval: Total War, jenž přinese celkem čtyři nové kampaně, více jak sto nových jednotek a přibližně dvacet multiplayerových map.


NHL 08 Trailer #3
Velikost: 141.73 MB

  

V pořadí již třetí video pro další ročník série NHL. K tomu snad netřeba cokoliv dalšího dodávat.


Guild Wars: Eye of the North Trailer #2
Velikost: 46.48 MB

  

Datadisk pro úspěšnou MMORPG hru Guild Wars s sebou přinese řadu novinek, mezi nimiž nebudou chybět zcela nová prostředí, ve valné většině se odehrávající v podzemních prostorách. K dispozici bude také celkem deset slibovaných hrdinů, čtyřicet nových brnění, zbraní a dalších věcí.


Fury Trailer
Velikost: 233.5 MB

  

Fury má být poměrně odlehčenější MMORPG záležitostí, která nabídne především rychlou akci a možnost ihned vylepšovat postavu po získání dalších zkušeností. Podle všeho přitom nemá záležet tolik na vybavení postavy, jako spíše na její schopnosti efektivně bojovat a podobně.


FlatOut Ultimate Carnage Race Desert Trailer
Velikost: 104 MB

  

FlatOut Ultimate Carnage se dá považovat za vytuněnou verzi původního druhého dílu. Ultimate Carnage přitom nabídne daleko více zničitelných objektů na trati, několik multiplayerových i singleplayerových módů a spousty dalších vychytávek. trailer je z prostředí pouště.


FlatOut Ultimate Carnage DeathMatch Derby Trailer
Velikost: 206 MB

  

Další trailer z chystané předělávku druhého dílu FlatOut. Tentokrát snímá destruktivní DeathMatch Derby.


Gran Turismo 5 Prologue Trailer #2
Velikost: 86.86 MB

Další video z očekávaného závodního simulátoru Gran Turismo, tentokrát ve znamení pětky. Kromě vylepšení původních věcí, nových tratí i aut se naskytne pohled také z kokpitu vozu – interiéry automobilů mají být vytvarovány podle vlastní reálné předlohy.


Ghost Recon Advanced Warfighter 2 PC Launch Trailer
Velikost: 115.23 MB

  

Launchovní trailer k druhému dílu Ghost Recon Advanced Warfighter jistě potěší všechny příznivce taktických akcí. Hráč se opět ocitne u jednotky Ghost a s příběhem navazujícím k prvnímu dílu se ocitne proti rebelským nepřátelům, jejichž eliminace je více než nutná.


Crysis E3 2007 Trailer (HD)
Velikost: 78.84 MB

   

Jako každý rok i tento s sebou E3 přineslo řadu zajímavých informací o kdejakých chystaných peckách. Ani titul Crysis přitom nebyl výjimkou, přičemž v jeho případě nebylo opomenuto také menší, avšak zajímavé video.


Civilization IV: Beyond the Sword Launch Trailer
Velikost: 22.29 MB

Trailer k druhému datadisku Civilization IV (demoverze nahoře). V plné verzi bude přichystáno celkem 12 nových scénářů, setkáme se s několika novými národy, mezi nimiž nebudou chybět například Nizozemci nebo Babyloňan a přichystány budou všehovšudy spousty dalších menších novinek a úprav.


Modifikace

Half-Life 2 - Coastline to Atmosphere
Velikost: 199 MB

S.T.A.L.K.E.R. – Unleashed Mod 0.3
Velikost: 2.41 MB

Arma: Armed Assault - Generic United States SF units
Velikost: 38 MB

Sim City 4 – SimMars (beta)
Velikost: 50 MB

Baldur`s Gate II - Lord of the Rings
Velikost: 20 kB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

včera | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A