Nová mega: Advanced Warfighter

Zkuste si demoverzi střílečky Ghost Recon Advanced Warfighter 2, datadisku k The Guild 2, nebo vesmírné hry Space Force. Případně na vás čeká i hromada upoutávek v čele s NFS: Pro Street, Fallout 3, Guild Wars, Rainbow Six: Vegas, a mnohé další.
Download týdne:
 
velikost: 1,04 GB
 

  

 
První díl rázně utnul do té doby lehce nevýrazné pokusy o předvedení potenciálu Xboxu 360 a v plné parádě ukázal sílu této platformy. Pokračování přichází po necelém roce, což nutně vede k úvahám nad uspěchaností a ždímáním peněž z kapes nebohých hráčů. Nakolik jsou tyto obavy oprávněné jsme odhalili v recenzi verze pro Xbox 360, nyní si máte možnost vyzkoušet na vlastní kůži multiplayerové demo pro PC.
 
Demoverze:
 
velikost: 39 MB
 
velikost: 800 MB
  
 
Budovatelská strategie The Guild 2 se dočkává datatdisku s názvem Pirates of the European Seas, který více než výmluvně určuje, jakých novch profesí se vám ve hře dostane. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, stačí si vyzkoušet vše v demoverzi.
 
velikost: 820 MB
 
velikost: 25 MB
 
velikost: 150 MB
 
Závodní hra Paris Chase vás provede typickými pařížskými uličkami, které si můžete vyzkoušet v demoverzi projet se dvěma vozy nejvyšší třídy.
 
velikost: 18 MB
 
Demoverze klasického fantasy RPG Magi.
 
velikost: 83 KB
 
Šedesátiminutová možnost zahrát si plnou verzi hry Hidden Expedition: Everest.
 
Video:
 
velikost: 60 MB
 

  

 
Přemůžeme Diablo, nebo aspoň se o to pokusíme. Podle tvůrců by měl mít Loki naději tohoto dosáhnout, toto akční RPG vypadá již na první pohled lákavě. V ukázce se vám předvede severský válečník, který kosí oprotivníky svojí hrubou silou.
 
velikost: 20 MB
 
  
 
Válečná realtime strategie World in Conflict slibuje mnohé realistické prvky, jak jsme již ostatně psali v našem preview. Autoři opět vypustili do světa upoutávku, která strhne svojí propracovaností, ač je tvořena v herním engine. Zaujme vás možná i dojemný příběh vesnice ve válce.
 
velikost: 25 MB
 
Akční hra Vampire Rain vás postaví do blízké budoucnosti, kdy se začnou objevovat upíři. Jako člen speciální jednotky na jejich likvidaci se s nimi budete muset vypořádat. Upoutávka vám ukáže ponurou atmosféru lovu na predátory noci.
 
velikost: 11 MB
 
  
 
Protože nedávno vešel do obchodů další díl série Tomb Raider, rozhodli se autoři přihřát si polívčičku dvěma upoutávkami. V první zahlédnete něco z historie Lary Croft, zatímco druhá poodhalí roušku příběhu hry samé. V případě zájmu je zde samozřejmě i naše recenze.
 
velikost: 10 MB
 
velikost: 40 MB
 
MMORPG z dílny Richarda Garriotta, to samo o sobě je dostatečný pojem. V upoutávce si můžete prohlédnout trojici ras v akci, jak se snaží se vypořádat s nehostinným prostředím daleké budoucnosti.
 
velikost: 40 MB
 

  

 
Taktická akce Rainbow Six: Vegas se představí přímo při hraní díky hernímu portálu Gametrailers. Pokud vás hraní zaujme, můžete si přečíst naši recenzi na PC verzi.
 
velikost: 40 MB
 
Společnost Sony se snaží originálním způsobem zaujmout možné kupce své konzole PS3. Tato reklama vtipně ukazuje jeden den a noc v běžném hotelu, kde se sejdou příznivci různých her charakteristických pro PS3. Schválně, jestli poznáte, kdo je zástupcem které hry.
 
velikost: 25 MB
 
velikost: 110 MB
 
Upoutávka na službu Playstation Network pro konzoli PS3.
 
velikost: 8 MB
 
Legendární klasika Pac-Man se vrací prostřednictvím Xbox Live Arcade, a vy máte možnost se podívat, že ani za léta neztratil nic ze své hratelnosti.
 
velikost: 20 MB
 

  

 
Chtěli jste někdy být zlí a mocní zároveň? Prahnete po zábavě, která bavila hráče u Dungeon Keepera? Pokud jste na tyto dvě otázky odpověděli ano, pak právě pro vás bude správná volba připravovaný titul Overlord od tvůrčího týmu Triumph Studios. Ve hře se zhostíte role postavičky, která je po probuzení ze staletého spánku pod sutinami kouzelnické věže považována za Overlorda - pána moci a zla. Tomu oddaně slouží tlupa skřetích pmocníků a je jen na vás, jak si s novou rolí a se skřetami po ruce poradíte v této humorem nabité akční hře. Více informací se můžete dočíst v našem preview.
 
velikost: 25 MB
 

  

Upoutávka na samostatné rozšíření MMORPG Guild Wars, o němž jste se měli možnost dočíst nedávno.
 
velikost: 14 MB
 
velikost: 6 MB
 
velikost: 132 MB
 
Trailer dává tušit, že tvůrci Falloutu 3 se opravdu snaží těžit z odkazu, světa a atmosféry prvních dílů. Rovněž se z něj dá odhadnout hodně o připravované hře – třeba už jen protože Bethesda potvrdila, že veškeré dění na obrazovce je natočeno přímo ve hře a že nejde o žádné renderované animace.
 
velikost: 53,9
 
velikost: 17,7 MB

  

 
Nový titul se bude jmenovat ProStreet a vyjde na Xbox 360, PS3, PC, Wii, DS, PS2. PSP a mobilní telefony letos na podzim. Největší novinkou tohoto dílu bude vylepšená technologie "Autosculpt", která vám umožní si upravit nejen zevnějšek vašeho auta, ale i jeho výkon. Navíc po se dlouhé době setkáme s modelem poškození, takže každá kolize poničí a poškrábe váš výtvor.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |