Nová mega: akční The Chosen

Diablo na miliony způsobů se teď nosí a tak vám přinášíme demoverzi The Chosen. Nemusíte ale jen zkoušet akční RPG, přichystali jsme i hromadu videa, třeba Tabula Rasa, NFS: Pro Street, Jericho, Hellgate: London, Halo 3, Empire Earth, Beowulf a mnohé další.
Nová mega: akční The Chosen
Downoad týdne:
 
velikost: 230 MB
 
 
Video:
 
velikost: 35 MB
  
 
Strategie World in Conflict byla jedním z největších taháků švédského Dreamhacku, z něhož pochází i reportáž. Můžete se dozvědět vše potřebné přímo od tvůrců hry, kteří hráli proti běžným hráčům. Více infromací o hře naleznete v našem preview.
 
velikost: 40 MB
 
Komiksově laděná upoutávka na akční hru Time Crisis 4 vám představí všechny hlavní hrdiny hry.
 
velikost: 20 MB
 
Není nad jednoduché hříčky, kde člověk nemusí přemýšlet a prostě jen s tankem jede zničit slepičí základnu. Přesně tuto misi uvidíte v upoutávce na There is only War
 
velikost: 40 MB
  
 
Představení odborníka na výbušniny v taktické akci Team Fortress 2. KOnixově laděná střílečka je zaměřená na boj více hráčů, jak ostatně zmiňuje i naše preview.
 
velikost: 35 MB

  

 
Richard Garriot přináší osvěžení do žánru MMORPG, jak jste se ostatně již mohli přesvědčit v našich prvních dojmech. Nyní se můžete podívat na to, jak budou v Tabula Rasa zadávány větší úkoly.
 
velikost: 35 MB
 
Akční hra Soldier of Fortune se dočká dalšího dílu, tentokráte doplněného titulem Payback. Pokud máte rádi bezbřehou akci, je zde hra pro vás.
 
velikost: 8 MB
  
 
Jaké si chcete vybudovat město? Má být spíše průmyslovou zónou produkující znečišťující kouř, nebo raději ekologickou zahrádkou budoucnosti? Záleží na vás, stejně jako je na vás zda si přečtete naše první dojmy.
 
velikost: 20 MB
 
Tahová startegie Panzer Tactics DS už ve svém názvu ukazuje, že směřuje do období druhé světové a na handheld Nintendo DS. Pokud vás toto tíma zaujalo, upoutávka vás provede základními prvky celéhry.
 
velikost: 65 MB
  
 
Sami vývojáři nejnovějšího dílu série Need for Speed se rozhodli promluvit o možnostech, které bude Pro Street skrývat ve hraní online. Můžete čekat mimo jiné i možnosti stavhovat si do hry jízdy protivníků, kteří budou jako duchové při vašich závodech. Více už se dozvíte přímo v upoutávce, nebo v našem preview.
 
velikost: 4 MB
 
Nahlédněte do architektury jednoho z prvních měst, které potkáte v datadisku Mask of the Betrayer pro NWN2, nebo si přečtěte třeba naše první dojmy z hraní.
 
velikost: 25 MB

  

Bůh stvořil člověka až na druhý pokus, před Adamem vytvořil ještě jednoho. Protože jej zavrhl, začal se tento projevovat v lidských dějinách a na vás bude zhostit se komanda supervojáků, kteří se jej pokusí zastavit. Takto začíná naše preview na Clive Barker`s Jericho, pokud si chcete hru vyzkoušet, měli jste nedávno možnost v demoverzi.
 
velikost: 75 MB

  

Pojďte se spolu s tvůrci hry projít po Londýně napadením démony v akčním RPG Hellgate: London. Případně se můžete dozvědět více v našich prvních dojmech.
 
velikost: 50 MB
 
Pokud vám procházka Londýnem nestačila, je zde ještě možnost podívat se přímo na hraní, jak se dá třeba bojovat s některými z bossů.
 
velikost: 85 MB

  

Už je to nějaký ten pátek (nebo spíše sobota) co jsme vám přinesli první díl upoutávky na souboje v Halo 3, kdy místo počítačové grafiky zastupují hlavní role lidé. Podívejte se na svět Halo 3 a nekončící boje. Další informace má samozřejmě naše preview.
 
velikost: 18 MB
 
Kterak želatinová koule slávy došla. I tak by se dala pojmenovat plošinovka Gish, v níž ovládáte právě jednu takovouto kouli s úžasnou přilnavostí. Ta pravá zábava však začíná až ve více hráčích, to mi věřte.
 
velikost: 65 MB

  

Příběh MMORPG Fury podaný zajímavým kresleným stylem. Ve Fury se jde přímo do akce. Hráči se utkají v bezpočtu arén a potyček, přičemž veškerý vývoj postavy bude plynout právě z vítězství i proher v kláních.
 
velikost: 35 MB
  
 
Tvůrci strategie Empire Earth 3 představují svoji hru a veškeré možnosti, kterých můžete při hraní využít. Pro bližší informace zde máme opět preview.
 
velikost: 10 MB
 
Bojovka Bleach pro Nintendo DS se předtsavuje přímo v akci.
 
velikost: 25 MB
 
Ukázka hraní online hry Berserk.
 
velikost: 16 MB

  

Spolu s komentářem tvůrců se můžete podívat na hlavní rysy chystané akční hry Beowulf. Pokud vám však bude nějaká infromace chybět, nebojte se obrátit na naše preview.
 
velikost: 60 MB

  

Jak už jste si asi všimli v našem preview, Age of Conan je akční MMORPG. Tvůrci nyní uvolnili další z filmečků, v němž vám chtějí hru nastínit.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 15 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
Víme, na co všechno se můžete těšit při otevření krabice s PS5

Víme, na co všechno se můžete těšit při otevření k…

Únik pojednává jak o základní, tak i digitální edici.

14.  9.  2020 | | 6 N/A