Nová mega: akční The Chosen

Diablo na miliony způsobů se teď nosí a tak vám přinášíme demoverzi The Chosen. Nemusíte ale jen zkoušet akční RPG, přichystali jsme i hromadu videa, třeba Tabula Rasa, NFS: Pro Street, Jericho, Hellgate: London, Halo 3, Empire Earth, Beowulf a mnohé další.
Nová mega: akční The Chosen
Downoad týdne:
 
velikost: 230 MB
 
 
Video:
 
velikost: 35 MB
  
 
Strategie World in Conflict byla jedním z největších taháků švédského Dreamhacku, z něhož pochází i reportáž. Můžete se dozvědět vše potřebné přímo od tvůrců hry, kteří hráli proti běžným hráčům. Více infromací o hře naleznete v našem preview.
 
velikost: 40 MB
 
Komiksově laděná upoutávka na akční hru Time Crisis 4 vám představí všechny hlavní hrdiny hry.
 
velikost: 20 MB
 
Není nad jednoduché hříčky, kde člověk nemusí přemýšlet a prostě jen s tankem jede zničit slepičí základnu. Přesně tuto misi uvidíte v upoutávce na There is only War
 
velikost: 40 MB
  
 
Představení odborníka na výbušniny v taktické akci Team Fortress 2. KOnixově laděná střílečka je zaměřená na boj více hráčů, jak ostatně zmiňuje i naše preview.
 
velikost: 35 MB

  

 
Richard Garriot přináší osvěžení do žánru MMORPG, jak jste se ostatně již mohli přesvědčit v našich prvních dojmech. Nyní se můžete podívat na to, jak budou v Tabula Rasa zadávány větší úkoly.
 
velikost: 35 MB
 
Akční hra Soldier of Fortune se dočká dalšího dílu, tentokráte doplněného titulem Payback. Pokud máte rádi bezbřehou akci, je zde hra pro vás.
 
velikost: 8 MB
  
 
Jaké si chcete vybudovat město? Má být spíše průmyslovou zónou produkující znečišťující kouř, nebo raději ekologickou zahrádkou budoucnosti? Záleží na vás, stejně jako je na vás zda si přečtete naše první dojmy.
 
velikost: 20 MB
 
Tahová startegie Panzer Tactics DS už ve svém názvu ukazuje, že směřuje do období druhé světové a na handheld Nintendo DS. Pokud vás toto tíma zaujalo, upoutávka vás provede základními prvky celéhry.
 
velikost: 65 MB
  
 
Sami vývojáři nejnovějšího dílu série Need for Speed se rozhodli promluvit o možnostech, které bude Pro Street skrývat ve hraní online. Můžete čekat mimo jiné i možnosti stavhovat si do hry jízdy protivníků, kteří budou jako duchové při vašich závodech. Více už se dozvíte přímo v upoutávce, nebo v našem preview.
 
velikost: 4 MB
 
Nahlédněte do architektury jednoho z prvních měst, které potkáte v datadisku Mask of the Betrayer pro NWN2, nebo si přečtěte třeba naše první dojmy z hraní.
 
velikost: 25 MB

  

Bůh stvořil člověka až na druhý pokus, před Adamem vytvořil ještě jednoho. Protože jej zavrhl, začal se tento projevovat v lidských dějinách a na vás bude zhostit se komanda supervojáků, kteří se jej pokusí zastavit. Takto začíná naše preview na Clive Barker`s Jericho, pokud si chcete hru vyzkoušet, měli jste nedávno možnost v demoverzi.
 
velikost: 75 MB

  

Pojďte se spolu s tvůrci hry projít po Londýně napadením démony v akčním RPG Hellgate: London. Případně se můžete dozvědět více v našich prvních dojmech.
 
velikost: 50 MB
 
Pokud vám procházka Londýnem nestačila, je zde ještě možnost podívat se přímo na hraní, jak se dá třeba bojovat s některými z bossů.
 
velikost: 85 MB

  

Už je to nějaký ten pátek (nebo spíše sobota) co jsme vám přinesli první díl upoutávky na souboje v Halo 3, kdy místo počítačové grafiky zastupují hlavní role lidé. Podívejte se na svět Halo 3 a nekončící boje. Další informace má samozřejmě naše preview.
 
velikost: 18 MB
 
Kterak želatinová koule slávy došla. I tak by se dala pojmenovat plošinovka Gish, v níž ovládáte právě jednu takovouto kouli s úžasnou přilnavostí. Ta pravá zábava však začíná až ve více hráčích, to mi věřte.
 
velikost: 65 MB

  

Příběh MMORPG Fury podaný zajímavým kresleným stylem. Ve Fury se jde přímo do akce. Hráči se utkají v bezpočtu arén a potyček, přičemž veškerý vývoj postavy bude plynout právě z vítězství i proher v kláních.
 
velikost: 35 MB
  
 
Tvůrci strategie Empire Earth 3 představují svoji hru a veškeré možnosti, kterých můžete při hraní využít. Pro bližší informace zde máme opět preview.
 
velikost: 10 MB
 
Bojovka Bleach pro Nintendo DS se předtsavuje přímo v akci.
 
velikost: 25 MB
 
Ukázka hraní online hry Berserk.
 
velikost: 16 MB

  

Spolu s komentářem tvůrců se můžete podívat na hlavní rysy chystané akční hry Beowulf. Pokud vám však bude nějaká infromace chybět, nebojte se obrátit na naše preview.
 
velikost: 60 MB

  

Jak už jste si asi všimli v našem preview, Age of Conan je akční MMORPG. Tvůrci nyní uvolnili další z filmečků, v němž vám chtějí hru nastínit.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

2.  1.  2018 |
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A