Nová mega: Co přineslo Tokio

Tokijská herní výstava přinesla s sebou desítky upoutávek, ale také záznamy tiskových konferencí. Podívejte se sami, co chystá Microsoft a Square Enix, jak bude vypadat nový Tony Hawk, Sega Rally, Mass Effect, Juiced 2, Jericho, Crysis a další chystané pecky.
Nová mega: Co přineslo Tokio
Download týdne:
 
 
velikost: 220 MB
 
velikost: 300 MB
 
velikost: 35 MB
 
Výstava Tokyo Game Show 2007 přinesla velké množství tiskových konferencí, některé z nich dokonce jejich pořadatelé nejen že zachytili na video, ale i poskytli ke stažení. Do dvojice takovýchto společností, jejichž konference jsme vám přinesli, patří Square Enix a Microsoft. A co nového chystají? Uvidíte sami.
 
Video:
 
velikost: 35 MB
  
 
Jak zní titulek našeho preview: Studená válka ještě neskončila. Přesvědčí vás o tom i pětimunutový zápisník vývojářů srovnávající reálnou současnost a současnost jejich hry. A rozhodně je se na co dívat.
 
velikost: 35 MB

  

 
Strategie, v níž se stane Země bojištěm tří znepřátelených ras, na sebe poutá pozornost svým autorem, jímž je americké studio Petroglyph složené z řady tvůrců série Command & Conquer. Jak budou obří chodící roboti vypadat v jejich dalším díle vám předvede video.
 
velikost: 60 MB

  

V rámci skateboardové simluace Tony Hawk`s Provibg Ground máte, mimo tisíců různých triků se svým prknem, možnost si vyzkoušet i tvorbu vlastních terénů pomocí jednoduchého nástroje. Jak se s ním pracuje vám objasní ukázka, bližší informace o hře zase přinese naše preview.
 
velikost: 26 MB
 
velikost: 14 MB
 
velikost: 15 MB
 
velikost: 45 MB
 
Sega Rally Revo vypadá jedním slovem úchvatně. Ostatně, posuďte z ukázky, zda vás síle herního engine zaujme.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 45 MB

  

RPG Mass Effect přijde z dílen Bioware, nekorunovaných to bohů žánru. Pokud chcete vědět s jakými postavami budete mít tu čest se potkat při procházení rozsáhlým příběhem, stačí nahlédnout. A pokud vám přijde, že něco o hře nevíte, jde zde naše preview.
 
velikost: 16 MB
 
Olympijské hry v Pekingu se blíží samozřejmě i na herním poli, jasnou ukázkou tohoto je spojení Maria a Sonica do jedné velké olympiády.
 
velikost: 18 MB
 
Japonská adventura Corda vás provede životem profesionálního hudebníka hrajícího vážnou hudbu, ale zažívajícího i zajímavé situace, které život přináší.
 
velikost: 20 MB
 
Závodní hra Juiced 2 vás opět přenese do prostředí pouličních závodů, kde padají vysoké sázky. A právě tento aspekt nelegálního závodění ukazuje upoutávka s popisem od tvůrců hry.
 
velikost: 27 MB
 
Clive Barker`s Jericho je hororová akční hra odehrávající se v různých dobách lidské historie i budoucnosti. S několikatičlennou speciálně vycvičenou jednotkou se vydáváte plenit zlo, které hrozí zničit tento svět. Více už se dozvíte v preview, nebo se podívejte na obě ženské členky vaší napřirozené sestavy, jak se ukazují v upoutávkách.

  

 
velikost: 25 MB
 
velikost: 10 MB
 
Akční har Chrono Twins pro NDS vás poaství před zajímavý problém, kdy musíte najednou ovládat dvojic bojovníků, po jednom na každé obrazovce. Video předvede některé ze soubojů.
 
velikost: 7 MB
 
Simulovat se dá v podstatě vše, třeba i chov koní. Právě touto činností se zabývá hra pro NDS Horse Life, jak si můžete ostatně sami všimnout.
 
velikost: 65 MB
 
Fury je MMORPG zaměřené čistě na různé souboje a, jak je vidět v upoutávce, některé z nich jsou velmi brutální. Ostatně stačí vidět co dokáží jenotlivá herní povolání se svými zbraněmi.
 
velikost: 10 MB
 
Staňte se profesionálním fotbalisto, alespoň to vám slibuje nová FIFA 08.
 
velikost: 2 MB
 
Série Final Fantasy má i několik rozličných bočních větví, jako je třeba Final Fantasy Tactics, kde v taktickém režimu bojujete výrazně větší bitvy, než by byly normálně možné.
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 12 MB
 
velikost: 11 MB
 
Comics Dragon Ball Z je poměrně známý, alespoň v některých komunitách, na jeho motivy je pak vytvořena série bojovek, které oplývají především velkým počtem bojovníků, mezi nimiž si můžete vybrat.
 
velikost: 16 MB
 
velikost: 100 MB
  
 
Akční hra Crysis byla nedávno důkladně proprána v našem preview, ale pokud vás zajímá i hra více hráčů, pak byste měli zbystřit své smysly a shlédnout naši ukázku s komentářem přímo od tvůrců.
 
velikost: 5 MB

  

Co umí barbar Conan nejlépe? Samozřejmě bojovat, takže v dnešní ukázce si můžete tuto jeho oblíbenou činnost užít do sytosti.
 
velikost: 6 MB
 
Hra podle filmu Bee Movie, co chcete slyšet více? Sami z ukázky můžete poznat, že je určena opravdu pro všechny diváky.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 20 MB
 
velikost: 50 MB
 
Jak můžete sami tipovat již z názvu, Army of Two je akční hra přímo vybízející ke společnému hraní ve dvou, ať již s živým parťákem, nebo s pomocí AI. Dostanete se do Afghánistánu hned po útocích z jedenáctého září a máte přísně tajné úkoly. Ostatně, právě dějem hry se zabývá upoutávka.
 
Modifikace:
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 24 MB
 
velikost: 560 MB
 
velikost: 25 MB