Nová mega: Co přineslo Tokio

Tokijská herní výstava přinesla s sebou desítky upoutávek, ale také záznamy tiskových konferencí. Podívejte se sami, co chystá Microsoft a Square Enix, jak bude vypadat nový Tony Hawk, Sega Rally, Mass Effect, Juiced 2, Jericho, Crysis a další chystané pecky.
Nová mega: Co přineslo Tokio
Download týdne:
 
 
velikost: 220 MB
 
velikost: 300 MB
 
velikost: 35 MB
 
Výstava Tokyo Game Show 2007 přinesla velké množství tiskových konferencí, některé z nich dokonce jejich pořadatelé nejen že zachytili na video, ale i poskytli ke stažení. Do dvojice takovýchto společností, jejichž konference jsme vám přinesli, patří Square Enix a Microsoft. A co nového chystají? Uvidíte sami.
 
Video:
 
velikost: 35 MB
  
 
Jak zní titulek našeho preview: Studená válka ještě neskončila. Přesvědčí vás o tom i pětimunutový zápisník vývojářů srovnávající reálnou současnost a současnost jejich hry. A rozhodně je se na co dívat.
 
velikost: 35 MB

  

 
Strategie, v níž se stane Země bojištěm tří znepřátelených ras, na sebe poutá pozornost svým autorem, jímž je americké studio Petroglyph složené z řady tvůrců série Command & Conquer. Jak budou obří chodící roboti vypadat v jejich dalším díle vám předvede video.
 
velikost: 60 MB

  

V rámci skateboardové simluace Tony Hawk`s Provibg Ground máte, mimo tisíců různých triků se svým prknem, možnost si vyzkoušet i tvorbu vlastních terénů pomocí jednoduchého nástroje. Jak se s ním pracuje vám objasní ukázka, bližší informace o hře zase přinese naše preview.
 
velikost: 26 MB
 
velikost: 14 MB
 
velikost: 15 MB
 
velikost: 45 MB
 
Sega Rally Revo vypadá jedním slovem úchvatně. Ostatně, posuďte z ukázky, zda vás síle herního engine zaujme.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 45 MB

  

RPG Mass Effect přijde z dílen Bioware, nekorunovaných to bohů žánru. Pokud chcete vědět s jakými postavami budete mít tu čest se potkat při procházení rozsáhlým příběhem, stačí nahlédnout. A pokud vám přijde, že něco o hře nevíte, jde zde naše preview.
 
velikost: 16 MB
 
Olympijské hry v Pekingu se blíží samozřejmě i na herním poli, jasnou ukázkou tohoto je spojení Maria a Sonica do jedné velké olympiády.
 
velikost: 18 MB
 
Japonská adventura Corda vás provede životem profesionálního hudebníka hrajícího vážnou hudbu, ale zažívajícího i zajímavé situace, které život přináší.
 
velikost: 20 MB
 
Závodní hra Juiced 2 vás opět přenese do prostředí pouličních závodů, kde padají vysoké sázky. A právě tento aspekt nelegálního závodění ukazuje upoutávka s popisem od tvůrců hry.
 
velikost: 27 MB
 
Clive Barker`s Jericho je hororová akční hra odehrávající se v různých dobách lidské historie i budoucnosti. S několikatičlennou speciálně vycvičenou jednotkou se vydáváte plenit zlo, které hrozí zničit tento svět. Více už se dozvíte v preview, nebo se podívejte na obě ženské členky vaší napřirozené sestavy, jak se ukazují v upoutávkách.

  

 
velikost: 25 MB
 
velikost: 10 MB
 
Akční har Chrono Twins pro NDS vás poaství před zajímavý problém, kdy musíte najednou ovládat dvojic bojovníků, po jednom na každé obrazovce. Video předvede některé ze soubojů.
 
velikost: 7 MB
 
Simulovat se dá v podstatě vše, třeba i chov koní. Právě touto činností se zabývá hra pro NDS Horse Life, jak si můžete ostatně sami všimnout.
 
velikost: 65 MB
 
Fury je MMORPG zaměřené čistě na různé souboje a, jak je vidět v upoutávce, některé z nich jsou velmi brutální. Ostatně stačí vidět co dokáží jenotlivá herní povolání se svými zbraněmi.
 
velikost: 10 MB
 
Staňte se profesionálním fotbalisto, alespoň to vám slibuje nová FIFA 08.
 
velikost: 2 MB
 
Série Final Fantasy má i několik rozličných bočních větví, jako je třeba Final Fantasy Tactics, kde v taktickém režimu bojujete výrazně větší bitvy, než by byly normálně možné.
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 12 MB
 
velikost: 11 MB
 
Comics Dragon Ball Z je poměrně známý, alespoň v některých komunitách, na jeho motivy je pak vytvořena série bojovek, které oplývají především velkým počtem bojovníků, mezi nimiž si můžete vybrat.
 
velikost: 16 MB
 
velikost: 100 MB
  
 
Akční hra Crysis byla nedávno důkladně proprána v našem preview, ale pokud vás zajímá i hra více hráčů, pak byste měli zbystřit své smysly a shlédnout naši ukázku s komentářem přímo od tvůrců.
 
velikost: 5 MB

  

Co umí barbar Conan nejlépe? Samozřejmě bojovat, takže v dnešní ukázce si můžete tuto jeho oblíbenou činnost užít do sytosti.
 
velikost: 6 MB
 
Hra podle filmu Bee Movie, co chcete slyšet více? Sami z ukázky můžete poznat, že je určena opravdu pro všechny diváky.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 20 MB
 
velikost: 50 MB
 
Jak můžete sami tipovat již z názvu, Army of Two je akční hra přímo vybízející ke společnému hraní ve dvou, ať již s živým parťákem, nebo s pomocí AI. Dostanete se do Afghánistánu hned po útocích z jedenáctého září a máte přísně tajné úkoly. Ostatně, právě dějem hry se zabývá upoutávka.
 
Modifikace:
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 24 MB
 
velikost: 560 MB
 
velikost: 25 MB

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |