Nová mega: Crysis se blíží a není sama

Střílečka Crysis se připomíná prostřednictvím upoutávek, video však máme i z dalších skvělých her. O slovo se hlásí například Turok, Lair, Tiger Woods PGA Tour 08, Sam & Max, Metal Gear Solid 4, Halo Wars, Halo 3 a mnohé další. Podívejte se sami, co všechno jsme připravili.
Nová mega: Crysis se blíží a není sama
Download týdne:
 
velikost: 50 MB
 

  

 
velikost: 17 MB
 
Na vlastní hru Crysis si budete muset počkat až do 16. listopadu. Hráči se v této chvíli mohou pokochat zhlédnutím nového traileru, který kombinací renderovaných a enginových animací vysvětluje princip fungování nanoobleku. Ten propůjčí hlavnímu hrdinovi rychlejší běh, nadlidskou sílu nebo třeba neviditelnost – vše poplatné širokým možnostem při postupu hrou. V nejbližší době se dočkáte našich dojmů z výstavy v Lipsku, zatím si můžete pročíst zážitky z letošní E3.
 
Video:
 
velikost: 30 MB
  
 
Možná si někteří z vás pamatují na stařičkou akční hru Turok: Dinosaur Hunter. Podobného konceptu je i moderní verze této hry, která však poběží na nejmodernějších strojích. V upoutávce se můžete podívat na důležitost umění tichého zabíjení, bez něhož se často neobejdete. A pokud se neobejdete bez dalších informací, jsou zde samozřejmě pro vás.
 
velikost: 30 MB
  
 
Závodní hra Test Drive Unlimited se prodávala až tak dobře, že se její tvůrci rozhodli udělat další edici pro Xbox 360. A protože je závodění v rámci klasické edice to stejné, jako v původní hře, jistě vám poslouží naše recenze.
 
velikost: 4 MB

  

Již několikrát jsem vám přinesl upoutávku na skateboardingovou simulaci Skate. Jednou z hlavních možností je vlastní tvorba triků pouze prostřednictvím páček vašeho gamepadu, čehož se tvůrci ujali i v reklamě. Vtipně se snaží sehnat sponozry na palec, který takto vykonává většinu práce.
 
velikost: 25 MB
 
Některé hry jsou prostě zvláštní. Jistou dobu byly, zvláště v Americe, populární simulátory rybaření. Už nějakou chvíli však šplhají v žebříčcích prodejnosti, zejména asijských, i simulátory řízení rychlovlaků. Pokud chcete okusit řízení tajvanského rychlovlaku, je Railfan právě pro vás.
 
velikost: 9 MB
 
Již nějakou dobu se v žánru závodních her usadily pouliční závody, kdy v noci vyrážíte do ulic velkoměsta se svým silně upraveným plechovým mazlíčkem, abyste všem ukázali, kdo je tady nejrychlejší. A ano, tušíte správně, Overspeed je právě jedna taková hra.
 
velikost: 50 MB
 
Nintendo mívá originální hry, to je nepopiratelný fakt. Jednou z nich nejspíš bude i Mushroom Men, kde se zmenšíte na velikost houby, abyste zažili opravdovou občanskou válku mezi houbáky, stejně jakou proti různým domácím tvorům. Houby zde dostanou lidské vlastnosti, dokonce můžete z nalezených předmětů sestavovat vlastní vylepšení a zbraně.
 
velikost: 50 MB

  

 
Prim v Lair hraje originální zasazení do fantasy světa ne nepodobného Tolkienově Středozemi s tím rozdílem, že v jeho vizi se po obloze neproháněla hejna pilotovaných draků. Hráč je bude ovládat nakláněním ovladače sixaxis, přičemž postupem času mu budou pod ruce přibývat nové a nové dračí schopnosti - drak bude lépe reagovat na pobízení jeho jezdce apod. Ostatně, více už vám řeknou naše první dojmy z hraní.
 
velikost: 13 MB
 
Startegie Galacti Assault by vás měla zavést do světa podle známého ruského románu, kde proti sobě válčí čtyři znepřátelené strany. V upoutávce můžete zahlédnout všerůzné jednotky, které za tímto účelem budete mít k dispozici.
 
velikost: 10 MB
 
Zajímá vás basketbalová Euroliga, nebo třeba i jiné souteže pořádané FIBA? Chtěli byste vést basketbalový tým, dělat mu trenéra i manažera, prostě ukázat všem, že právě vy rozumíte basketbalu nejlépe? Podívejte se na FIBA Basketball Manager 2008, možná je to hra právě pro vás.
 
velikost: 25 MB

Wrahawk je střílečka pro PS3 zaměřená především na hru více hráčů. Ostatně i samotná ukázka připomíná jak možnost hrát až ve čtveřici na jedné obrazovce, nebo zasáhnout do boje po lokální síti. Jen na vás pak záleží, zda si zvolíte pohyb pěšky, nebo prostřednictvím některého z futuristických dopravovadel.
 
velikost: 20 MB
 
Je to survival horor, nebo není? Tuto otázku si budete nejspíš klást v případě hry Dementium, v níž musíte uprchnout z blázince plného všerůzných zrůdností. Po cestě budete ještě řešit různé logické rébusy, abyste se vůbec dostali ven.
 
velikost: 50 MB
 
Blazing Angels není opravdový letecký simulátor, spíše se jedná o zábavnější formu, kdy fyzika dostává pěkně přes prsty a hráči zjednodušeně ovládají letadla, která se jen vzdáleně podobají svým předchůdcům z druhé světové. Ale i tak, nebo právě proto, může být létání zábavné. Upoutávka vám předvede různé speciální zbraně, kterých mají letouny dostatek, od zvukem naváděných střel, přes dusivé plyny až po silné elektrické výboje.
 
velikost: 8 MB
 
Detektivní adventura Art of Murder vás zavede na stopu sérii rituálních vražd, které budete muset jako detektivka FBI vyšetřit.
 
Rain Slick: Precipice of Darkness - trailer
velikost: 35 MB
 
Aby nebylo detektivních adventur málo, mají třeba Sam a Max své lidské protějšky. Ti se také v komiksovém stylu snaží objasňovat různé záhady a chránit své město před zločinci.
 
velikost: 13 MB

  

 
Epizodní adventury Sam and Max se dostávají do své druhé série. Ztřeštěná dvojice zvířecích detektivů bude řešit další případy, jak ostatně můžete vidět na upoutávce. A pokud chcete vědět více, naše nedávná zpráva vám informace dodá.
 
velikost: 2 MB
 
Na letošním veletrhu v Lispku se objevilo hned několik obrázků z další generace závodní hry Project Gotham Racing, které si můžete stáhnout ve formě slideshow.
 
velikost: 40 MB
 
Krvavá střílečka Painkiller se dočká dalšího rozšíření s titulem Overdose. Opět se vrhnete do pekla, abyste z něj udělali lepší místo pro posmrtný život. V upoutávce uvidíte rozličné zbraně, které vám mohou za tímto účelem sloužit.
 
velikost: 30 MB
 
Basketbalová simlulace NBA Live 08 se nespecializuje jen na klasické herní situace a zápasy, můžete v jejím rámci také očekávat dynasty mod, kde se budete starat o svůj tým snů spíše po manažerské stránce. Ani tak ale nepřijdete o dění na hřišti, které můžete, a často musíte, ovlivnit.
 
velikost: 10 MB
 
Jak se hrají bojovky prostřednictvím Wiimote? Přesně na tuto otázku vám odpoví upoutávka na komiksovou hru Naruto: Clasho of Ninja, kde uvidíte i ovládání. Máte dost sil na poražení všech protivníků?
 
velikost: 100 MB

 

Hideo Kojima stále kraluje. Po témeř roce klidu se srdce všech příznivců série MGS zase na chvíli zastavila, aby nabrala šílené obrátky při sledování nejnovější upoutávky na Guns of Patriots. Objeví se samozřejmě Snake, ale spíše pozoruje dění kolem sebe, jak se běžní vojáčci snaží ubránit útoku supersilných bestií. Ostatně, naše preview vám může vysvětlit více, nebo vás potěší nejnovější galerie.
 
velikost: 25 MB
 
Malé děti si rády hrají na doktora. Starším se to tak často nepoštěstí, s výjimkou snad několika her pro NDS a Wii. Právě handheld od Nintenda se bude pyšnit simulací různých operací Lifesigns, kde však nepůjde jen o chirirgicky přesné zákroky, ale navíc budete údajně mít i zajímavý příběh.
 
velikost: 35 MB

  

Taktická akce v podání autorů série Hitman. Takto by se ve zkratce dala charakterizovat hra Kane and Lynch, a nejednalo by se o žádnou nepřesnost. Přesně to, co si představíte při vyslovení tohoto pojmu, by vám měla hra poskytnout. Konec protiteroristických akcí, konec převlékání, nyní vás zaměstnává žoldácká skupina Seven a vy máte jedinou šanci, jak přežít – poslouchat rozkazy a raději se moc na nic neptat. Toliko říká naše preview, pokud chcete vidět trochu více příběhu, dostane se vám jej v upoutávce.
 
velikost: 80 MB
 
 
Chcete vidět, jak vypadá hraní strategie ze světa slavné hry Halo? Pak vám nabídnu dvě možnosti - buď se podíváte na desetiminutovou ukázku hraní přímo z rukou tvůrců, nebo si také můžete přečíst naše dojmy z nedávného hraní. A nebo obojí, výběr je na vás.
 
velikost: 40 MB

  

Střílečka Halo se dočká svého třetího dílu a o většině možnosti, kterých se vám tam dostane, si můžete přečíst v našem rozsáhlém preview. Upoutávka naopak neukazuje hru samotnou, ale "pouze" navnazuje na atmosféru bitev, kterých se stanete součástí.

velikost: 25 MB
  
 
Když se řekne hra podle filmu, mohou se stále ještě někomu ježit vlasy hrůzou. Jak jste si ale mohli přečíst v našich prvních dojmech, Golden Compas, ač založen na moderní pohádce, by měl být trochu jiné kafe. Ostatně, posuďte sami z upoutávky.
 
velikost: 35 MB
  
 
Až jednou dojde ropa, to bude krize. Přesně takhle by měla vypadat budoucnost podle tvůrců akční hry Frontlines: Fuel of War. Ostatně, naše nejnovější preview vás do dění zasvětí stejně dobře, jako ukázka hry.
 
velikost: 90 MB
 
A jak k tomu všemu vlastně došlo? To vám vysvětlí zase intro hry, kde uvidíte celou krizi okolo nedostatku pohonných hmot. A rozhodně se teple oblečte, může vám běhat mráz po zádech.
 
velikost: 6 MB
  
 
Jaké jsou novinky o třetím dílu RPG Fallout? Všechny snad už vyčerpalo naše rozsáhlé preview, ale stejně vám přinášíme slideshow s obrázky z Lipska.
 
velikost: 20 MB
 
velikost: 35 MB
 
velikost: 45 MB
 
Modifikace:
Bližší informace o nich vám poskytne náš kompletní článek.
 
velikost: 12 MB
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 2 MB
 
velikost: 420 MB

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A