Nová mega: demoverze akcí Call of Duty a Chrome

Měsíc září má být nesmírně bohatý na demoverze, což nám v plné parádě předvedl již jeho první týden. Těšit se tak můžete na hratelné ukázky skvostných akcí Call of Duty a Chrome či výlet do vesmíru v podání strategie HomeWorld 2. Mimo to přinášíme patch pro majitele hry Tomb Raider: Angel of Darkness, ujít si nenechejte ani E3 trailery českých titulů UFO: Aftermath, Shade a Korea!

Download týdne

Demoverze atmosférické válečné akce Call of Duty!
Mnohé materiály oslnily návštěvníky květnové výstavy E3 v Los Angeles - za zhola nejpovedenější trailer této show však redakce Doupěte označila působivou ukázku válečné akce Call of Duty, která překvapila impozantní atmosférou i hudebním doprovodem. Právě od konce tohoto veletrhu je také patrný stále rostoucí zájem médií a hráčské veřejnosti. O přednostech hry, skvělé atmosféře, grafických kvalitách i nápaditém prostředí vás snad přesvědčí čerstvě zveřejněná demoverze - ta obsahuje level s názvem "Burnville".

Související informace (Call of Duty):
Homepage hry: http://www.callofduty.com/
Výrobce hry: Infinity Ward
Vydavatel hry: Activision
Vydavatel v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

Download (demo, 174 MB): Doupě

Demoverze

Stahujte demo Chrome!
Minulý týden přinesl nejen hordu zajímavých informací, ale také několik hratelných ukázek - tou první se blýskli kolegové ze serveru Tiscali, kteří díky dobrým vztahům s italským vydavatelem Cidiverte přinesli funkční demoverzi taktické akce Chrome polského vývojářského studia Techland. Hratelná ukázka zahrnuje tutorial a jednu singleplayerovou misi a je kompletně v angličtině. Na závěr připomínám, že hra Chrome již byla dokončena, u nás by se měla v počeštěné verzi objevit na pultech obchodů ještě v měsíci září.

Související informace (Chrome):
Homepage hry: http://www.chromethegame.com/
Výrobce hry: Techland
Vydavatel hry: Strategy First
Vydavatel v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Září 2003

Download (demo, 329 MB): Doupě

Do vesmíru v demu HomeWorld 2
V druhé dnešní ukázce si můžete vyzkoušet neméně očekávaný titul - nástupce zřejmě nejslavnější vesmírné strategie všech dob, titulu HomeWorld 2. Druhý titul s sebou přináší nejen novou rasu, ale také vylepšení základen i mnohem větší a impozantnější lodě. Demoverze obsahuje tutorial, dvě singleplayerové mise a také dvě multiplayerové mapy - jeho relativní výhodou je také příznivá velikost.

Související informace (HomeWorld 2):
Homepage hry: http://homeworld2.sierra.com/
Výrobce hry: Relic Entertainment
Vydavatel hry: Sierra
Vydavatel v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Srpen 2003

Download (demo, 141 MB): Doupě

Další:

  • Space Colony (122 MB) - hratelná ukázka připravovaní budovací strategie Space Colony, která nás zavede do vesmíru a která se na pultech obchodů objeví již v průběhu měsíce října. Demoverze obsahuje tři hratelné mise.

Patche

Nový patch Tomb Raider: Angel of Darkness přináší benchmark!
Společnost Eidos Interactive, celosvětový vydavatel titulu Tomb Raider: Angel of Darkness, zveřejnila teprve druhý patch pro nejnovější pokračování zbožňované i nenáviděné Lary Croft. Poslední herní výtvor (samozřejmě žánru akčních adventur) Tomb Raider: Angel of Darkness se na PC nesl ve znamení zklamání, další várku z oprav mnoha rozsáhlých chyb s sebou přináší pravě nejnovější patch. Krom jiného však také obsahuje benchmark pro měření výkonu, který však není oficiálně podporován.

Související informace (Tomb Raider: Angel of Darkness):
Homepage hry: http://www.tombraider.com
Výrobce hry: Core Design
Vydavatel hry: Eidos
Vydavatel v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 8,6 MB): Doupě

První patch pro netradiční akční hru Tron 2.0!
Společnosti Buena Vista Interactive a Monolith zveřejnily vůbec první patch pro titul Tron 2.0, first-person střílečku s prvky science-fiction, která se v těchto dnech dostává na pulty obchodů. Patch s sebou přináší množství změn - vylepšuje tak spolupráci hry s grafickými čipy řad ATI Radeon 7000 a Radeon 8000, nechybí drobné úpravy multiplayeru (majitelé různých jazykových verzí hry již nyní mohou hrát spolu) a mnohé další. Velikost opravy je 22 MB.

Související informace (Tron 2.0):
Homepage hry: http://www.tron20.net/
Výrobce hry: Monolith
Vydavatel hry: Buena Vista Interactive/Vivendi
Vydavatel hry v ČR: CD Projekt
Předpokládané datum vydání: 26. srpna

Download (patch, 22 MB): Gamer`s Hell

Další:

  • IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles v1.1 Patch (44,1 MB) - finální verze patche pro kvalitní letecký simulátor IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles. Nová oprava by měla být kompatibilní s u nás prodávanou českou verzí hry.
  • Rebels Prison Escape (patch, 100 kB) – patch pro 3D strategickou hru Rebels Prison Escape (původně známou pod názvem Escape from Alcatraz), který opravuje problém s nahráváním levelu Memorial Romero.

Trailery

ECTS videa českých her UFO, Korea a Shade!
Londýnská výstava ECTS nebyla jen ve znamení vývojářského a vydavatelského studia Ubi Soft, které si na každoročním udílení cen pro nejlepší hry vůbec odneslo hned pětici cen. Každý, kdo na konci srpna do Anglie zavítal, mohl na vlastní kůži spatřit také jednu z trojice českých her UFO: Aftermath, Korea: Forgotten Conflict a Shade: Wrath of Angels. My vám dnes přinášíme oficiální videa těchto titulů (určená právě pro výstavu ECTS):

UFO: Aftermath (37,7 MB) - těm pozornějším z vás jistě neunikla první recenze této očekávané taktické strategie brněnských Altarů, kterou kolegové časopisu Score počastovali známkou 86%. Dnes si můžete na vlastní kůži prohlédnout zajímavé záběry této hry, mimo jiné vás čeká navštívení mnoha zajímavých končin.

Korea: Forgotten Conflict (7,2 MB) - podle redakce Doupěte bude Korea: Forgotten Conflict největším překvapením letošního podzimu, o čemž nás přesvědčila jediná návštěva ve studiích týmu Plastic Reality. Bohužel, ECTS ukázka hry je složena pouze a výhradně z dobových materiálů, vztahujících se k válce v Koreji.

Shade: Wrath of Angels (28 MB) - akční adventury z pohledu třetí osoby zažívají posledních několik let boom, kterého hodlá využít také pražská firma Black Element Software. Její titul Shade: Wrath of Angels nabídne hororové prvky, o ponurém prostředí tohoto titulu vás bezpochyby přesvědčí také nabízený trailer.

Tříminutový trailer erotické adventury Lula 3D!
Dle očekávání zveřejnila německé firma CDV vůbec první video připravované erotické adventury Lula 3D, která se na monitorech našich počítačů objeví v druhé polovině tohoto roku. Trailer dosahuje délky tří a půl minut a obsahuje mnohé lechtivé scény - nedoporučujeme ho tak mladším 18 let. Podle dostupných informací bychom se měli v nejbližší době dočkat také hratelné ukázky, která o hře Lula 3D prozradí mnohé - kvalitu grafické konverze, hratelnost atd.

Související informace (Lula 3D):
Homepage hry: http://www.lula.de
Výrobce hry: CDV
Vydavatel hry: CDV
Vydavatel v ČR: Cenega (?)
Předpokládané datum vydání: 2. polovina 2003

Download (trailer, 66,1 MB): Gamer`s Hell

Postava odstřelovače v novém videu Commandos 3!
Konec měsíce září je již za dveřmi a s ním také očekávaný příchod titulu Commandos 3, třetího pokračování úspěšné série taktických strategií z dílny španělských Pyro Studios. Nový díl jsme si mohli před několika dny vychutnat díky nepříliš povedené hratelné demoverzi, dnes nám tvůrci naservírovali další z několika slíbených krátkých ukázek herních postav - ta dnešní tak představuje Snipera či chcete-li odstřelovače, kterého uvidíte v akci při zabíjení nepřátel, šplhání a provádění mnoha dalších činností. Odkaz na stažení najdete níže, všechny nové downloady jako vždy v naší rubrice Soubory.

Související informace (Commandos 3):
Homepage hry: http://www.eidosinteractive.co.uk/gss/commandos3/
Výrobce hry: Pyro Studios
Vydavatel hry: Eidos
Vydavatel v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Září 2003

Download (trailer, 1,8 MB): Doupě

Další:

  • Colin McRae Rally 4 (10,3 MB) - teprve druhý trailer připravovaného čtvrtého dílu závodní simulace Colin McRae Rally simuluje modely automobilů, zejména pak jejich realistický systém poškození.
  • Lock On: Modern Air Combat (7,2 MB) - další, v pořadí již 26. ukázka připravované válečné letecké simulace Lock On: Modern Air Combat zobrazuje útok skupinky Su-25.
  • Massive Assault ECTS 2003 (43 MB) - trailer prezentovaný u příležitosti výstavy ECTS v Londýně, obsahuje spoustu zajímavých scén, detailních pohledů na bojiště i zajímavé zbraně.
  • SWAT GST PS2 Trailer (11,2 MB) - trailer z PS2 verze akční hry firmy Argonaut Games, které v sobě kombinuje taktické prvky SWAT 3 a arkádovou akci série Virtua Cop.
  • SWAT GST Xbox Trailer (11,3 MB) - trailer z Xbox verze
  • The Simpsons Hit and Run - Bart (8 MB) - rodinka Simpsonových zamíří již tento měsíc na konzole GameCube, PS2 a Xbox, a tak si jako chutný předkrm nenechejte ujít nové video, detailně prezentující postavičku populárního Barta.
Váš názor Další článek: Bloodrayne míří do Hollywoodu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,