Nová mega: masivní patch pro demoverzi Colin McRae Rally 3!

Masivní, 20 MB veliký patch pro demoverzi závodního titulu Colin McRae Rally 3 byl nejočekávanějším a nejsledovanějším downloadem minulého týdne. Okusit však můžete také boj dobra a zla v RTS Heaven and Hell či roli tenisty ve hře Next Generation Tennis 2003. Ostatní pak jistě nepohrnout prvními patchi pro tituly Rise of Nations a Freelancer.
Nová mega: masivní patch pro demoverzi Colin McRae Rally 3!

Download týdne

Očekávaný patch pro demo závodní hry Colin McRae Rally 3!
Společnost Codemasters dodržela slib daný svým věrným hráčům a zveřejnila tak dnes první masivní patch pro demoverzi své závodní hry Colin McRae Rally 3. Patch opravuje velké množství chybiček, upravuje zvukové efekty, vylepšuje podporu force feedback a především upravuje herní kód tak, aby byl v souladu s finální prodejní verzí hry. Připomínám, že samotná demoverze nabízí potencionálním zájemcům celkem 3 tratě a jeden automobil značky Ford.

A na závěr malé upozornění - jak plyne z mnoha příspěvků v diskusích a také informacích z readme hry (patche), demoverze Colin McRae Rally 3 není kompatibilní s integrovanými zvukovými a grafickými kartami (což může vést k tak častému jevu její nefunkčnosti atd.). Podporovány také nejsou následující grafické čipy:

  • Radeon 7200, 7500
  • Rage
  • Voodoo 4, Voodoo 5
  • Matrox G400, Matrox G440
  • TNT2
  • All 16-bit graphics cards

Související informace (Colin McRae Rally 3):
Homepage hry: http://www.codemasters.com/colinmcrae3/front.php
Výrobce hry: Codemasters
Distributor hry: Codemasters
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Červen 2003 (PC)

Download (demo, 125 MB): Doupě
Download (patch, 23,6 MB): Doupě


Demoverze

Aktualizované demo FPS Will Rock
Vydavatelská společnost Ubi Soft dnes zveřejnila aktualizovanou verzi hratelné ukázky titulu Will Rock, nápadité FPS ve stylu Serious Sam, jejímž tvůrcem je vývojářské studio Saber Interactive. Demoverze obsahuje jeden singleplayerový level (známý pod názvem The Tholos Temple) a také jednu multiplayerovou mapu (The Rotunda). Na závěr pro všechny potencionální zájemce podotýkám, že pro spuštění hry je nezbytné vlastnit nainstalované rozhraní DirectX 9.0. Krom toho vaše karta musí nezbytně podporovat technologii Hardware Transform & Lighting.

Související informace (Will Rock):
Homepage hry: http://www.will-rock.com/
Výrobce hry: Saber Interactive
Distributor hry: Ubi Soft
Distribuce v ČR: Playman
Předpokládané datum vydání: 12. června 2003

Download (demo, 113 MB): Gamer`s Hell

Dobro a zlo v hratelné demoverzi výtvoru Heaven and Hell
Poměrně krátce po německé se všichni hráči, kteří dobře neovládají jazyk našich západních sousedů, dočkali také anglické demoverze zajímavého titulu Heaven and Hell, mixu simulace a realtime strategie z prostředí světa bohů. Hratelná ukázka obsahuje tutorial a jednu singleplayerovou mapu, vyzkoušet si je můžete coby zástupce obou stran - dobra i zla. Finální verze titulu Heaven and Hell bychom se měli dočkat v průběhu letošního léta.

Související informace (Heaven and Hell):
Homepage hry: http://www.gottsimulator.de/
Výrobce hry: MadCat
Distributor hry: CDV
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Léto 2003

Download (demo, 102,5 MB): Gamer`s Hell

Profesionálním tenistou v demu Next Generation Tennis 2003
Francouzská společnost Wanadoo dnes zveřejnila hratelnou ukázku tenisové simulace Next Generation Tennis 2003, známé také pod jménem Roland Garros 2003. Singleplayerová demoverze vám umožňuje vyzkoušet si jeden zápas v rámci soutěže US Open, samozřejmě proti počítačem řízenému soupeři. Jistě potěší také příjemná velikost dema - pouhých 31 MB.

Související informace (Next Generation Tennis 2003):
Homepage hry: http://www.ngt-game.com
Výrobce hry: Carapace
Distributor hry: Wanadoo
Distribuce v ČR: CD Projekt
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (demo, 31 MB): Doupě

Válka a boj v demu Shanghai Dragon
Vcelku neznámé vývojářské studio E-Pie Entertainment dnes zveřejnilo hratelnou demoverzi svého připravované akčního výtvoru Shanghai Dragon, first-person střílečky zasazené do období okolo roku 1937. Hra samotná se bude odehrávat v průběhu invaze do města Shanghai, stanete se v ní jedním z členů speciálních čínských vojenských jednotek. Demo obsahuje první dva levely z kompletní verze hry a jeho velikost je 249 MB.

Související informace (Shanghai Dragon):
Homepage hry: http://english.epiegame.com/eng_product_ShanghaiDragon.htm
Výrobce hry: E-Pie Entertainment
Distributor hry: E-Pie Entertainment
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (demo, 249 MB): Gamer`s Hell


Patche

První patch pro RTS Rise of Nations
Big Huge Games dnes zveřejnili vůbec první patch pro svou hru Rise of Nations, zajímavou realtime strategii, která si velmi dobře vedla v naší recenzi (9/10, více zde). Patch vylepšuje uživatelské prostředí programu a služby GameSpy, která se používá pro multiplayer. Jinými slovy - nehrajete-li po Internetu, nejnovější opravu nemusíte stahovat.

Související informace (Rise of Nations):
Homepage hry: http://www.bighugegames.com/riseofnations/
Výrobce hry: Big Huge Games
Distributor hry: Microsoft
Distribuce v ČR: AT Computers
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 6,4 MB): Gamer`s Hell

První patch pro vesmírný simulátor Freelancer
Společnosti Microsoft a Digital Anvil dnes zveřejnili vůbec první patch pro vynikající a kvalitou překypující letecký simulátor Freelancer. Nová oprava je určena zejména pro ty z vás, kteří dávají přednost multiplayerové části hry - celkově totiž vylepšuje stabilitu a opravuje desítky dalších, méně či více významných chybek.

Související informace (Freelancer):
Homepage hry: http://www.microsoft.com/games/freelancer/
Výrobce hry: Digital Anvil
Distributor hry: Microsoft Games
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 1,4 MB): Doupě
 
Patch v1.2 pro pirátskou strategii Tropico 2: Pirate Cove
Piráty a kvalitní realtime strategie, to jest titul Tropico 2: Pirate Cove, pokračování jedné z nejúspěšnějších budovatelsko-ekonomických strategií posledních let, hry Tropico. Dnes všem majitelům zmiňovaného pokračování nabízíme nový patch (v1.02), který opravuje spoustu chyb a také hru částečně vylepšuje.

Související informace (Tropico 2: Pirat Cove):
Homepage hry: http://www.tropico2.com/
Výrobce hry: Frog City
Distributor hry: Gathering of Developers
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 8,7 MB): Doupě

Nový patch pro RPG Mistmare
S mírným zpožděním dnes společnosti Arxel Tribe a Sinister Systems vydaly očekávaný patch v1.51 pro své zajímavé RPG Mistmare. Patch opravuje problémy s padáním hry a je funkční pro prodejní verzi i dříve zveřejněné demo - právě díky němu si může hru blíže otestovat, odkaz na něj i patch najdete na konci aktuality.

Související informace (Mistmare):
Homepage hry: http://mistmare.arxeltribe.com/
Výrobce hry: Sinister Systems
Distributor hry: Arxel Tribe
Distribuce v ČR: TOP Distributor, s.r.o.
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 1 MB): Doupě
Download (demo v1.2, 275 MB): Gamer`s Hell


Trailery

Boj na život a na smrt ve videu FireStarter!
Přežít v aréně plné hord krvežíznivých nepřátel, to je mottem a úkolem hráče v sympatické FPS FireStarter, která k nám co nevidět dorazí z východu, konkrétně Ruska. V případě plné verze hry bychom se měli dočkat celkem pěti unikátních herních postav, 16 levelů, čtyř rozdílných světů či přes 20 typů zbraní. Značně znepříjemnit život se vám budou snažit také monstra, mezi kterými nechybí démoni a podobná individua. Chybět nebude ani multiplayer a kvalitní grafické i zvukové zpracování. Zdá se vám to vše málo? Pak si rozhodně nenechejte ujít nový trailer, který můžete jako vždy stahovat přímo z Doupěte.

Související informace (FireStarter):
Homepage hry: http://www.firestarter-game.com/index.php
Výrobce hry: GSC Game World
Distributor hry: Russobit M
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: 2. čtvrtletí 2003

Download (trailer, 35 MB): Doupě

Pekelné závody ve videu polského titulu Xpand Rally
Polské vývojářské studium Techland, o němž se v posledních měsících hovoří zejména v souvislosti s akcí Chrome, připravuje kromě tohoto nadějně se jevícího titulu také novou závodní hru Xpand Rally, která by se měla na pultech obchodů objevit již letos v létě. Hra využívá vylepšenou verzi Chrome engine, blíže vám titul Xpand Rally představí nově uveřejněný trailer, který byl k vidění již na výstavě E3. Vychutnat si můžete také šestici obrázků.

Související informace (Xpand Rally):
Homepage hry: http://xr.techland.pl/
Výrobce hry: Techland
Distributor hry: Strategy First
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Léto 2003

Download (trailer, 10,3 MB): Doupě

Lara Croft ve videu Tomb Raider: Angel of Darkness
Všichni fanoušci populární Lary Croft jistě již netrpělivě vyhlížejí nadcházející měsíce, kdy by se tato sympatická děva měla opět objevit na našich monitorech, samozřejmě v podání nové hry Tomb Raider: Angel of Darkness. My vám dnes nabízíme nové video (původně určené pro prezentaci na výstavě E3), dosahující délky více než 3 minut a zobrazující hru samotnou ve velmi dobrém světle!

Související informace (Tomb Raider: Angel of Darkness):
Homepage hry: http://www.tombraider.com
Výrobce hry: Core Design
Distributor hry: Eidos
DIstribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Červen 2003

Download (trailer, 38 MB): Doupě

Ukázka multiplayerové části FPS Star Trek: Elite Force 2
Den oficiálního vydání očekávané first-person střílečky Star Trek: Elite Force 2 z dílny Ritual Entertainment se nezadržitelně blíží a ti šťastnější z nás si všech slastí této hry budou moci užívat už na konci tohoto měsíce. Ještě předtím snad příznivci seriálu a celého světa Star Trek nepohrdnou novým, masivním videem. To je ve velmi vysoké kvalitě, dosahuje velikost takřka 57 MB a obsahuje záběry z multiplayerové části hry. Na závěr vám nabízím šestici obrázků natípaných při hraní dříve zveřejněné demoverze - odkaz na její download najdete níže.

Související informace (Star Trek: Elite Force 2):
Homepage hry: http://www.st-ef2.com/
Výrobce hry: Ritual
Distributor hry: Activision
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Červen 2003

Download (trailer, 56,9 MB): Gamer`s Hell

Na návštěvě Egypta v traileru akční adventury Curse!
Letošní rok (a především jeho druhá polovina) jistě není obdobím, které by mohlo být zatracováno pro nedostatek kvalitních herních počinů. Krom mnoha first-person akcí se můžeme těšit také na akční adventuru Curse: The Eye of Isis, kombinující v sobě dobu konce 19. století a oblast Egypta. O kvalitách hry se můžete přesvědčit z nového traileru o délce jedné a půl minuty. Plné verze titulu Curse: The Eye of Isis se dočkáme v říjnu letošního roku, hra je v přípravě pro PC i konzole PS2 a XBox.

Související informace (Curse: The Eye of Isis):
Homepage hry: http://www.cursegame.com
Výrobce hry: Asylum Entertainment
Distributor hry: Wanadoo
DIstribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Říjen 2003

Download (trailer, 8,7 MB): Doupě

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma