Nová mega: okuste ProStreet

Vyzkoušejte si závodění v NFS: ProStreet jak v demoverzi, tak i v trojici upoutávek. K tomu samozřejmě naleznete zástup demoverzí, třeba i na Mutanta a Empire Earth 3, stehně jako hromadu videa. Namátkou zmíním Kane and Lynch, CoD 4, Assassins Creed a mnohé další.
Nová mega: okuste ProStreet
Download týdne:
 
velikost: 810 MB

  

 
velikost: 40 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 35 MB

  

Závodní série Need for Speed dostává každý rok touto dobou nový přírůstek, letos se pyšní titulem ProStreet. Vyzkoušejte si sami v demoverzi jak se autorům letošní edice povedla, nebo se kochejte ukázkami. První předvede názory tvůrců na model poškození ve hře, další dvě pak představí profesionální pouliční závodění v USA. A pokud chcetě vědět více o hře, doporučím vám naše preview.
 
Demoverze:
 
velikost: 100 MB

  

Akční hra Mutant z dílen českých Napoleon Games v sobě nese i prvky RPG. Jakpak se povedla hra z našich luhů a hájů se dozvíte v demoverzi, naše preview vám přinese nějaké ty informace navíc.
 
velikost: 1,7 GB
  
 
Empire Earth si odpradávna bral za vzor sérii Civilization skombinovanou s Age of Empires. Ani třetí díl přitom nebude výjimkou, nicméně společně se zaběhnutým konceptem se na nás chystá několik příjemně znějících novinek, jak se ostatně píše i v našem preview.
 
velikost: 190 MB
 
Demoverze hry Pacific LIberation Force vás posadí za knipl vrtulníku ve výcvikové misi a úvodu vlastní hry.
 
velikost: 160 MB
 
Toužili jste nkdy chovat koně a jezdit na nich? Pokud ano, pak právě pro vás je simulátor tohoto všeho - My Horse and Me.
 
velikost: 380 MB
Diskuse mezi vojáky probíhají přímo na bitevním poli.Nikdy nevěřit nevěřícímu - takové je heslo vašich arabských spojenců - takže pozor na to!
 
Již postarší česká hra Original War se snaží konečně získávat i cizí trhy, takže si ji můžete vyzkoušet v anglické demoverzi. Pokud už si na tento počin nevzpomínáte, máme zde samozřejmě recenzi.
 
velikost: 100 MB
 
Hra samotná vám nabídne ohromné mezihvězdné bitvy, přičemž bude zcela na vás, zda-li budete podporovat lidské snažení, či se přidáte na stranu oblíbených Cylonů. Battlestar Galactica vychází i na XBLA, což poznáte v sekci video.
 
velikost: 570 MB
 
Komixový hrdinové Asterix a Obelix se vydávají na Olympijské hry jak ve filmu, tak i ve stejnojmenné hře. Demoverze je francouzská.
 
Video:
 
velikost: 5 MB
 
Šílení králíčci opět útočí na celou Zemi a jen rayman je může spolu s vámi zastavit. Bavte se při pohledu na invazi do Paříže.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 19 MB
  
Rozšíření závodní hry Motorstorm se vám předvede v názorné ukázce.
 
velikost: 8 MB
 
V blízké době by měl do kin dorazit film Kung Fu Panda a vy se na tuto událost můžete těšit třeba i kvůli hře na jeho motivy.
 
velikost: 24 MB
 
IO Interactive, tvůrci série Hitman a hry Freedom Fighters. Přidejte k nim mafiána, od kterého se odvrátilo štěstí a léčeného psychopata, smíchejte si dvě předchozí hry i s jejich hrdiny a pojem taktické zabíjení dostává jiný rozměr. Více informací vám poskytne čtveřice upoutávek a naše preview.
 
velikost: 120 MB
  
 
velikost: 55 MB
 
velikost: 26 MB

  

velikost: 25 MB
 
velikost: 40 MB
 
Třetí „kytarový hrdina“ se objeví ve verzích pro všechny next-gen konzole, přičemž se nezapomíná ani na starý dobrý PlayStation 2. Dá se předpokládat, že bude Guitar Hero 3 napěchovaný rockovými šlágry, jež si budou moci majitelé jedné ze zmiňovaných konzolí zkusit zahrát.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 18 MB
 
velikost: 13 MB
 
velikost: 30 MB
  
 
Upoutávka na akční hru Call of Duty 4 dělaná v rytmu ragtime.
 
velikost: 110 MB
 
Pětiminutová ukázka hraní závodní hry na motivy filmu Cars
 
velikost: 20 MB
 
Jak ostatně samotný název hry napovídá, pole vaší působnosti bude omezeno na Paradise City, po kterém se budete moci pohybovat zcela bez omezení a v závislosti na vaší náladě vybírat úkoly, jež budou splněny.
 
velikost: 40 MB
 
I když je letecká hra Blazing Angels 2 zaměřena spíše na souboje letadel v druhé světové válce, naleznete v ní i zajímavé závodění, samozřejmě za štěkotu palubních zbraní.
 
velikost: 13 MB
 
Již výše jsem se zmiňoval o demoverzi hry Battlestar Galactica pro PC, pokud vás láká verze pro XBLA, můžete si prohlédnout upoutávku.
 
velikost: 25 MB
 
  
 
Tvůrci hry Assassins Creed představují soubojový systém a přitom i některé další zajímavé vlastnosti hry. Více se o ní dozvíte samozřejmě v našem preview.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

5.  12.  2017 | | 17 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Xbox One vs Xbox One X: grafický pokrok nebo bláboly? (galerie)

Xbox One vs Xbox One X: grafický pokro…

Xbox One X vyšlo nedávno a mezi vylepšeními jasně dominuje grafika. Rozhodli jsme se, že několik her detailně porovnáme v galerii.

29.  11.  2017 | | 30 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Playstation přichází se speciální nabídkou oblíbených herních titulů

Playstation přichází se speciální nabí…

Vánoce se blíží, tak šup do obchodu pro pořádné PS4 hity.

27.  11.  2017 | | 4 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A