Nová mega: okuste ProStreet

Vyzkoušejte si závodění v NFS: ProStreet jak v demoverzi, tak i v trojici upoutávek. K tomu samozřejmě naleznete zástup demoverzí, třeba i na Mutanta a Empire Earth 3, stehně jako hromadu videa. Namátkou zmíním Kane and Lynch, CoD 4, Assassins Creed a mnohé další.
Download týdne:
 
velikost: 810 MB

  

 
velikost: 40 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 35 MB

  

Závodní série Need for Speed dostává každý rok touto dobou nový přírůstek, letos se pyšní titulem ProStreet. Vyzkoušejte si sami v demoverzi jak se autorům letošní edice povedla, nebo se kochejte ukázkami. První předvede názory tvůrců na model poškození ve hře, další dvě pak představí profesionální pouliční závodění v USA. A pokud chcetě vědět více o hře, doporučím vám naše preview.
 
Demoverze:
 
velikost: 100 MB

  

Akční hra Mutant z dílen českých Napoleon Games v sobě nese i prvky RPG. Jakpak se povedla hra z našich luhů a hájů se dozvíte v demoverzi, naše preview vám přinese nějaké ty informace navíc.
 
velikost: 1,7 GB
  
 
Empire Earth si odpradávna bral za vzor sérii Civilization skombinovanou s Age of Empires. Ani třetí díl přitom nebude výjimkou, nicméně společně se zaběhnutým konceptem se na nás chystá několik příjemně znějících novinek, jak se ostatně píše i v našem preview.
 
velikost: 190 MB
 
Demoverze hry Pacific LIberation Force vás posadí za knipl vrtulníku ve výcvikové misi a úvodu vlastní hry.
 
velikost: 160 MB
 
Toužili jste nkdy chovat koně a jezdit na nich? Pokud ano, pak právě pro vás je simulátor tohoto všeho - My Horse and Me.
 
velikost: 380 MB
Diskuse mezi vojáky probíhají přímo na bitevním poli.Nikdy nevěřit nevěřícímu - takové je heslo vašich arabských spojenců - takže pozor na to!
 
Již postarší česká hra Original War se snaží konečně získávat i cizí trhy, takže si ji můžete vyzkoušet v anglické demoverzi. Pokud už si na tento počin nevzpomínáte, máme zde samozřejmě recenzi.
 
velikost: 100 MB
 
Hra samotná vám nabídne ohromné mezihvězdné bitvy, přičemž bude zcela na vás, zda-li budete podporovat lidské snažení, či se přidáte na stranu oblíbených Cylonů. Battlestar Galactica vychází i na XBLA, což poznáte v sekci video.
 
velikost: 570 MB
 
Komixový hrdinové Asterix a Obelix se vydávají na Olympijské hry jak ve filmu, tak i ve stejnojmenné hře. Demoverze je francouzská.
 
Video:
 
velikost: 5 MB
 
Šílení králíčci opět útočí na celou Zemi a jen rayman je může spolu s vámi zastavit. Bavte se při pohledu na invazi do Paříže.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 19 MB
  
Rozšíření závodní hry Motorstorm se vám předvede v názorné ukázce.
 
velikost: 8 MB
 
V blízké době by měl do kin dorazit film Kung Fu Panda a vy se na tuto událost můžete těšit třeba i kvůli hře na jeho motivy.
 
velikost: 24 MB
 
IO Interactive, tvůrci série Hitman a hry Freedom Fighters. Přidejte k nim mafiána, od kterého se odvrátilo štěstí a léčeného psychopata, smíchejte si dvě předchozí hry i s jejich hrdiny a pojem taktické zabíjení dostává jiný rozměr. Více informací vám poskytne čtveřice upoutávek a naše preview.
 
velikost: 120 MB
  
 
velikost: 55 MB
 
velikost: 26 MB

  

velikost: 25 MB
 
velikost: 40 MB
 
Třetí „kytarový hrdina“ se objeví ve verzích pro všechny next-gen konzole, přičemž se nezapomíná ani na starý dobrý PlayStation 2. Dá se předpokládat, že bude Guitar Hero 3 napěchovaný rockovými šlágry, jež si budou moci majitelé jedné ze zmiňovaných konzolí zkusit zahrát.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 18 MB
 
velikost: 13 MB
 
velikost: 30 MB
  
 
Upoutávka na akční hru Call of Duty 4 dělaná v rytmu ragtime.
 
velikost: 110 MB
 
Pětiminutová ukázka hraní závodní hry na motivy filmu Cars
 
velikost: 20 MB
 
Jak ostatně samotný název hry napovídá, pole vaší působnosti bude omezeno na Paradise City, po kterém se budete moci pohybovat zcela bez omezení a v závislosti na vaší náladě vybírat úkoly, jež budou splněny.
 
velikost: 40 MB
 
I když je letecká hra Blazing Angels 2 zaměřena spíše na souboje letadel v druhé světové válce, naleznete v ní i zajímavé závodění, samozřejmě za štěkotu palubních zbraní.
 
velikost: 13 MB
 
Již výše jsem se zmiňoval o demoverzi hry Battlestar Galactica pro PC, pokud vás láká verze pro XBLA, můžete si prohlédnout upoutávku.
 
velikost: 25 MB
 
  
 
Tvůrci hry Assassins Creed představují soubojový systém a přitom i některé další zajímavé vlastnosti hry. Více se o ní dozvíte samozřejmě v našem preview.
Další článek: Zhlédněte intro z Assassin´s Creed

Témata článku: , , , , , , , , , , ,