Nová mega: okuste ProStreet

Vyzkoušejte si závodění v NFS: ProStreet jak v demoverzi, tak i v trojici upoutávek. K tomu samozřejmě naleznete zástup demoverzí, třeba i na Mutanta a Empire Earth 3, stehně jako hromadu videa. Namátkou zmíním Kane and Lynch, CoD 4, Assassins Creed a mnohé další.
Nová mega: okuste ProStreet
Download týdne:
 
velikost: 810 MB

  

 
velikost: 40 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 35 MB

  

Závodní série Need for Speed dostává každý rok touto dobou nový přírůstek, letos se pyšní titulem ProStreet. Vyzkoušejte si sami v demoverzi jak se autorům letošní edice povedla, nebo se kochejte ukázkami. První předvede názory tvůrců na model poškození ve hře, další dvě pak představí profesionální pouliční závodění v USA. A pokud chcetě vědět více o hře, doporučím vám naše preview.
 
Demoverze:
 
velikost: 100 MB

  

Akční hra Mutant z dílen českých Napoleon Games v sobě nese i prvky RPG. Jakpak se povedla hra z našich luhů a hájů se dozvíte v demoverzi, naše preview vám přinese nějaké ty informace navíc.
 
velikost: 1,7 GB
  
 
Empire Earth si odpradávna bral za vzor sérii Civilization skombinovanou s Age of Empires. Ani třetí díl přitom nebude výjimkou, nicméně společně se zaběhnutým konceptem se na nás chystá několik příjemně znějících novinek, jak se ostatně píše i v našem preview.
 
velikost: 190 MB
 
Demoverze hry Pacific LIberation Force vás posadí za knipl vrtulníku ve výcvikové misi a úvodu vlastní hry.
 
velikost: 160 MB
 
Toužili jste nkdy chovat koně a jezdit na nich? Pokud ano, pak právě pro vás je simulátor tohoto všeho - My Horse and Me.
 
velikost: 380 MB
Diskuse mezi vojáky probíhají přímo na bitevním poli.Nikdy nevěřit nevěřícímu - takové je heslo vašich arabských spojenců - takže pozor na to!
 
Již postarší česká hra Original War se snaží konečně získávat i cizí trhy, takže si ji můžete vyzkoušet v anglické demoverzi. Pokud už si na tento počin nevzpomínáte, máme zde samozřejmě recenzi.
 
velikost: 100 MB
 
Hra samotná vám nabídne ohromné mezihvězdné bitvy, přičemž bude zcela na vás, zda-li budete podporovat lidské snažení, či se přidáte na stranu oblíbených Cylonů. Battlestar Galactica vychází i na XBLA, což poznáte v sekci video.
 
velikost: 570 MB
 
Komixový hrdinové Asterix a Obelix se vydávají na Olympijské hry jak ve filmu, tak i ve stejnojmenné hře. Demoverze je francouzská.
 
Video:
 
velikost: 5 MB
 
Šílení králíčci opět útočí na celou Zemi a jen rayman je může spolu s vámi zastavit. Bavte se při pohledu na invazi do Paříže.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 19 MB
  
Rozšíření závodní hry Motorstorm se vám předvede v názorné ukázce.
 
velikost: 8 MB
 
V blízké době by měl do kin dorazit film Kung Fu Panda a vy se na tuto událost můžete těšit třeba i kvůli hře na jeho motivy.
 
velikost: 24 MB
 
IO Interactive, tvůrci série Hitman a hry Freedom Fighters. Přidejte k nim mafiána, od kterého se odvrátilo štěstí a léčeného psychopata, smíchejte si dvě předchozí hry i s jejich hrdiny a pojem taktické zabíjení dostává jiný rozměr. Více informací vám poskytne čtveřice upoutávek a naše preview.
 
velikost: 120 MB
  
 
velikost: 55 MB
 
velikost: 26 MB

  

velikost: 25 MB
 
velikost: 40 MB
 
Třetí „kytarový hrdina“ se objeví ve verzích pro všechny next-gen konzole, přičemž se nezapomíná ani na starý dobrý PlayStation 2. Dá se předpokládat, že bude Guitar Hero 3 napěchovaný rockovými šlágry, jež si budou moci majitelé jedné ze zmiňovaných konzolí zkusit zahrát.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 18 MB
 
velikost: 13 MB
 
velikost: 30 MB
  
 
Upoutávka na akční hru Call of Duty 4 dělaná v rytmu ragtime.
 
velikost: 110 MB
 
Pětiminutová ukázka hraní závodní hry na motivy filmu Cars
 
velikost: 20 MB
 
Jak ostatně samotný název hry napovídá, pole vaší působnosti bude omezeno na Paradise City, po kterém se budete moci pohybovat zcela bez omezení a v závislosti na vaší náladě vybírat úkoly, jež budou splněny.
 
velikost: 40 MB
 
I když je letecká hra Blazing Angels 2 zaměřena spíše na souboje letadel v druhé světové válce, naleznete v ní i zajímavé závodění, samozřejmě za štěkotu palubních zbraní.
 
velikost: 13 MB
 
Již výše jsem se zmiňoval o demoverzi hry Battlestar Galactica pro PC, pokud vás láká verze pro XBLA, můžete si prohlédnout upoutávku.
 
velikost: 25 MB
 
  
 
Tvůrci hry Assassins Creed představují soubojový systém a přitom i některé další zajímavé vlastnosti hry. Více se o ní dozvíte samozřejmě v našem preview.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Mashinky jsou v předběžném přístupu, pojďte si hrát s vláčky

Mashinky jsou v předběžném přístupu, p…

Nové tratě ve strategické hře Mashinky volají po pořádném řediteli, který postaví železniční impérium. V předběžném přístupu už ode dneška!

6.  10.  2017 | | 25 N/A
Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K úchvatně, podívejte se

Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K …

Nový Battlefront je takřka za rohem a internet se začíná plnit novými pohlednicemi z betatestu. Již brzy vám přineseme naše dojmy, prozatím si užijte parádní 4K obrázky.

6.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A