Nová mega: okuste ProStreet

vytisknout velikost písma
Vyzkoušejte si závodění v NFS: ProStreet jak v demoverzi, tak i v trojici upoutávek. K tomu samozřejmě naleznete zástup demoverzí, třeba i na Mutanta a Empire Earth 3, stehně jako hromadu videa. Namátkou zmíním Kane and Lynch, CoD 4, Assassins Creed a mnohé další.
Nová mega: okuste ProStreet
Download týdne:
 
velikost: 810 MB

  

 
velikost: 40 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 35 MB

  

Závodní série Need for Speed dostává každý rok touto dobou nový přírůstek, letos se pyšní titulem ProStreet. Vyzkoušejte si sami v demoverzi jak se autorům letošní edice povedla, nebo se kochejte ukázkami. První předvede názory tvůrců na model poškození ve hře, další dvě pak představí profesionální pouliční závodění v USA. A pokud chcetě vědět více o hře, doporučím vám naše preview.
 
Demoverze:
 
velikost: 100 MB

  

Akční hra Mutant z dílen českých Napoleon Games v sobě nese i prvky RPG. Jakpak se povedla hra z našich luhů a hájů se dozvíte v demoverzi, naše preview vám přinese nějaké ty informace navíc.
 
velikost: 1,7 GB
  
 
Empire Earth si odpradávna bral za vzor sérii Civilization skombinovanou s Age of Empires. Ani třetí díl přitom nebude výjimkou, nicméně společně se zaběhnutým konceptem se na nás chystá několik příjemně znějících novinek, jak se ostatně píše i v našem preview.
 
velikost: 190 MB
 
Demoverze hry Pacific LIberation Force vás posadí za knipl vrtulníku ve výcvikové misi a úvodu vlastní hry.
 
velikost: 160 MB
 
Toužili jste nkdy chovat koně a jezdit na nich? Pokud ano, pak právě pro vás je simulátor tohoto všeho - My Horse and Me.
 
velikost: 380 MB
Diskuse mezi vojáky probíhají přímo na bitevním poli.Nikdy nevěřit nevěřícímu - takové je heslo vašich arabských spojenců - takže pozor na to!
 
Již postarší česká hra Original War se snaží konečně získávat i cizí trhy, takže si ji můžete vyzkoušet v anglické demoverzi. Pokud už si na tento počin nevzpomínáte, máme zde samozřejmě recenzi.
 
velikost: 100 MB
 
Hra samotná vám nabídne ohromné mezihvězdné bitvy, přičemž bude zcela na vás, zda-li budete podporovat lidské snažení, či se přidáte na stranu oblíbených Cylonů. Battlestar Galactica vychází i na XBLA, což poznáte v sekci video.
 
velikost: 570 MB
 
Komixový hrdinové Asterix a Obelix se vydávají na Olympijské hry jak ve filmu, tak i ve stejnojmenné hře. Demoverze je francouzská.
 
Video:
 
velikost: 5 MB
 
Šílení králíčci opět útočí na celou Zemi a jen rayman je může spolu s vámi zastavit. Bavte se při pohledu na invazi do Paříže.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 19 MB
  
Rozšíření závodní hry Motorstorm se vám předvede v názorné ukázce.
 
velikost: 8 MB
 
V blízké době by měl do kin dorazit film Kung Fu Panda a vy se na tuto událost můžete těšit třeba i kvůli hře na jeho motivy.
 
velikost: 24 MB
 
IO Interactive, tvůrci série Hitman a hry Freedom Fighters. Přidejte k nim mafiána, od kterého se odvrátilo štěstí a léčeného psychopata, smíchejte si dvě předchozí hry i s jejich hrdiny a pojem taktické zabíjení dostává jiný rozměr. Více informací vám poskytne čtveřice upoutávek a naše preview.
 
velikost: 120 MB
  
 
velikost: 55 MB
 
velikost: 26 MB

  

velikost: 25 MB
 
velikost: 40 MB
 
Třetí „kytarový hrdina“ se objeví ve verzích pro všechny next-gen konzole, přičemž se nezapomíná ani na starý dobrý PlayStation 2. Dá se předpokládat, že bude Guitar Hero 3 napěchovaný rockovými šlágry, jež si budou moci majitelé jedné ze zmiňovaných konzolí zkusit zahrát.
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 18 MB
 
velikost: 13 MB
 
velikost: 30 MB
  
 
Upoutávka na akční hru Call of Duty 4 dělaná v rytmu ragtime.
 
velikost: 110 MB
 
Pětiminutová ukázka hraní závodní hry na motivy filmu Cars
 
velikost: 20 MB
 
Jak ostatně samotný název hry napovídá, pole vaší působnosti bude omezeno na Paradise City, po kterém se budete moci pohybovat zcela bez omezení a v závislosti na vaší náladě vybírat úkoly, jež budou splněny.
 
velikost: 40 MB
 
I když je letecká hra Blazing Angels 2 zaměřena spíše na souboje letadel v druhé světové válce, naleznete v ní i zajímavé závodění, samozřejmě za štěkotu palubních zbraní.
 
velikost: 13 MB
 
Již výše jsem se zmiňoval o demoverzi hry Battlestar Galactica pro PC, pokud vás láká verze pro XBLA, můžete si prohlédnout upoutávku.
 
velikost: 25 MB
 
  
 
Tvůrci hry Assassins Creed představují soubojový systém a přitom i některé další zajímavé vlastnosti hry. Více se o ní dozvíte samozřejmě v našem preview.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A
Do světa World of Tanks míří vůbec první singleplayerový příběhový zážitek

Do světa World of Tanks míří vůbec prv…

Prozatím jsme byli vždy zvyklí, že je World of Tanks čistě multiplayerovou záležitostí. Ne však na dlouho!

18.  8.  2017 | | 2 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |