Nová mega: Overlord se blíží

Legendární Dungeon Keeper má svého nástupce, jmenuje se Overlord a chystá si na vás zbraně v demoverzi. K tomu můžete vyzkoušet třeba i Piráty z Karibiku, nebo shlédnout hromadu upoutávek, například na Darkness, Bioshock, GRAW 2 a Haze.
Download týdne:
 
velikost: 1,1 GB
 

  

Chtěli jste někdy být zlí a mocní zároveň? Prahnete po zábavě, která bavila hráče u Dungeon Keepera? Pokud jste na tyto dvě otázky odpověděli ano, pak právě pro vás bude správná volba připravovaný titul Overlord od tvůrčího týmu Triumph Studios. Ve hře se zhostíte role postavičky, která je po probuzení ze staletého spánku pod sutinami kouzelnické věže považována za Overlorda - pána moci a zla. Tomu oddaně slouží tlupa skřetích pmocníků a je jen na vás, jak si s novou rolí a se skřety po ruce poradíte v této humorem nabité akční hře. Více informací se můžete dočíst v našem preview.
 
Demoverze:
 
velikost: 283 MB
 
Tahová strategie Making of History vás zavede do dob dávno minulých, které si budete moci vyzkoušet ve vdaceti kolech. Stane s z vás slavný král, nebo jen zapomenutý sedlák?
 
velikost: 124 MB

  

 
Závodní hra Live for Speed zase ukazuje, že i realistické závodění může být zábavné. Ve verzi S2 konečně můžete zažít poškození vozidla, takže odpadají brždění o protivníky. Možná budete mít zpočátku trochu problémy si zvyknout na realistické chování vozidla, ale následně pochopíte, že brždění do zatáčky je vlastně nutnost.
 
velikost: 326 MB
 
Hra podle stejnojmenného filmu. Tím by teoreticky mělo být řečeno vše, co potřebujete o Pirátech z Karibiku znát. Teď už jen vyzkoušejte, zda se v roli Jacka Sparrowa budete císti pohodlně.
 
Video:
 
velikost: 25 MB
 

  

 
Chtěli jste si někdy zkusit, jaké je to být filmovým automobilovým kaskadérem? Pokud ano, tak se vám to splní v připravovaném konzolovém pokračování Stuntman: Ignition od tvůrčího týmu Paradigm Entertainment. V něm se zhostíte jak již bylo naznačeno role kaskadéra, který musí splnit řadu úkolů pro jednotlivé režiséry filmů a reklam.
 
velikost: 75 MB
 
  
 
Akční hra, next-gen grafika a Johny Woo. Výbušná směs, která by vám měla být při hraní Stranglehold podávána ve větším než malém množství. Kolega Molotov odloží svůj rozpitý koktejl, nebo o něj brzy přijde povedeným výstřelem z rukou mistra. A pak bychom mu zase mohli zpívat mám rád vůni tvý kůže na popáleninovém oddělení. Mezitím se bude Chow Yun Fat, následník Johna Woo, prohánět vesele mezi tisíci svištících kulek a rozdávat tuny olověných pozdravů všem svým nepřátelům. Klidně se podívejte, jak se hra tvořila, nebo nahlédněte do našeho preview.
 
velikost: 20 MB
 
velikost: 6,9MB

  

 
Nový díl vyvíjí studio Project Soul, které stálo i za předchozími díly. SC4 má přinést nové módy, nové postavy i nový bojový systém, o němž Namco Bandai prohlašuje, že "posune žánr bojových her do next-gen éry." Hra má také přinést velmi realistické arény a vylepčené AI. SC4 vyjde v roce 2008.
 
velikost: 8 MB
 
Simulátor jízdy na skateboardu, prozaicky nazvaný Skate, vám bude předveden v ukázce, jak je jednoduché dělat rozmanité triky pomocí ovladače.
 
velikost: 110 MB
 

  

 
Autoři sami označují hru jako akční RPG, ovšem podle tohoto klíče do stejné škatulky spadá i Counter-Strike. Shadowrun bude totiž také orientován hlavně na hru více hráčů, v jednom si užijete tak možná tréninku a hry proti botům. Na druhou stranu se budou jednotlivé strany boje, v tomto případě rasy, výrazněji lišit co do schopností a vlastností, tak i ve vybavení, které mohou používat. V upoutávce uvidíte, jak magie hýbe znovu probuzeným světem a pokud očekáváte více informací, máme zde samozřejmě i preview.
 
velikost: 25 MB
 

  

 
I když je nejproslulejší verze Rayman: Raving Rabbies pro konzoli Nintendo Wii, i na přístrojích Xbox 360 se můžete úžasně bavit, jak ostatně ukazuje upoutávka.
 
velikost: 30 MB
 
Vesmírný simulátor Project Slupheed vás zavede do vesmíru, kde není možno znát jakékoliv slitování s protivníkem. To vše za doprovodu typické japonské grafiky na Xbox 360.
 
velikost: 110 MB
 
Řád Německých rytířů si v historii vydobil své nesmazatelné místo a nejinak je tomu i v datadisku pro strategii Medieval 2: Total War, který se honosí jménem Kingdoms. Rovnou dvě ze šesti nových stran budou tyto bojové řády a tak se můžete podívat na dostatečně rozsáhlé představení.
 
velikost: 40 MB
 
Akční RPG Legend: Land of God se snaží dosáhnout věhlasu legendy tohoto žánru - Diabla. Sami se můžete podívat v upoutávce, že pro toto používá povedenou fyziku a zajímavý bojový model.
 
velikost: 80 MB
 

  

 
Příběh Haze se bude točit kolem nadnárodní společnosti Mantel Corp., jejího "léku" Nektar, který dělá z lidí dokonalé vojáky. Tato FPS se má pyšnit nejen nádhernou grafikou, ale i propracovaným příběhem. Pokud vám nestačí její představení od vývojářů samotných, je zde i naše preview.
 
velikost: 18 MB
 
Harry Potter a pátý díl počítačových her na motivy dobrodružství tohoto mladého kouzelníka s jizvou na čele. Tvůrci hry dávají nahlédnout do zákulisí namluvení hry.
 
velikost: 8 MB
 
Ukázka hraní hudební hry Guitar Hero 3 s hudbou z dílen Tenacious D.
 
velikost: 50 MB

  

 
V minulém vydání jsme vám přinesli demoverzi počítačové verze střílečky Ghost Recon: Advanced Warfighter 2. Pokud chcete vědět, co o svojíhře tvrdí tvůrci, stačí se podívat do jejich vývojářských deníků.
 
velikost: 38 MB
  
 
Akční hra Darkness pro Xbox 360 je žhavým hitem tohoto čísla OXM, pokud však ale stále netušíte, o co se jedná, upoutávka vám temnotu předvede v plné míře, nebo je zde naše preview.
 
velikost: 45 MB
  
 
Akční hra Call of Juarez vás přenese na divoký západ v době jeho osídlování, kdy zákon tvořily rychlé kolty a osady byly plné vnadných žen, nebo mužů drsných jako smirkový papír. A protože hra vyšla, máme samozřejmě i její recenzi.
 
velikost: 13 MB
 
Pětice ukázek speciálních plasmidů, umožňujících vám využití zvláštních schopností, ze hry Bioshock vás nejspíš naláká na tuto podmořskou střílečku. Více o plasmidech, ale i celé hře, se dozvíte v našem preview.
 
velikost: 12 MB
 

  

 
velikost: 15 MB
 
velikost: 23 MB
 

  

 
velikost: 13 MB
 
velikost: 55 MB
 
Legendární hra America`s Army, prosluslá hlavně tím, že ji vyrábí americká armáda a je k dispozici zdarma, dorazí na Xbox 360. Sice její tvorbu zadala armáda společnosti Red Storm, ale nejspíš tušíte, že toto studio stojí třeba za několika díly taktických akcí Rainbow Six. Viditelně se máte na co těšit.
 
Modifikace:
 
velikost: 1 MB
 
velikost: 5 MB
 
Socialist Tension je malá modifikace pro Half-Life 2, která do hry přináší hlavně nové mapy. Jejich počet sice není nejvyšší, přesto se ale jedná o příjemné zpestření.
 
velikost: 16 MB
 
Cold Mod je poměrně ambiciózní modifikace, která vnáší do původní hry nové interiéry budov, pět dalších misí, obchod s oblečením, dokonce novou hudbu v gramofonech a další věci.
 
velikost: 180 MB
 
Tento Misson Pack přidává do hry celkem pět nových bojových strojů, mezi které se řadí například japonský letoun Nakijima J1N1 Gekko, válečná loď USS Iowa nebo IJN Shimakaze, toliko obávaný torpédoborec v druhé světové válce
 
velikost: 2 MB
 
EPA Modifikace je určena pro druhý díl Falloutu, přičemž do radioaktivitou zamořeného světa vnáší především takzvané bonusové EPA laboratoře – jak mimo jiné vyplývá z názvu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A