Nová mega: přehled největších E3 trháků!

Tento týden je již od svého počátku ve znamení výstavy E3 a tak ani vydání našeho pravidelného přehledu zajímavých downloadů nebude výjimkou. Tentokráte tak pro vás máme přehled všech souborů, které tento veletrh přinesl – mimo jiné se pak těšte se výběr deseti vůbec nejpůsobivějších trailerů v čele s videi her Doom III, Half-Life 2, Halo 2 či The Sims 2!
Nová mega: přehled největších E3 trháků!

Letošní výstava E3 překypovala hojností nově zveřejněných trailerů - takřka každý výrobce se snažil upozornit na svůj titul vypuštěním efektního a zajímavého videa, které mělo i obyčejné hráče přesvědčit o nepochybných kvalitách titulu. Neorientovali jste se v záplavě těchto souborů? Nevadí, dnes vám nabízíme přehled všech, které si můžete stáhnout přímo ze stránek Doupěte. Připomínám, že všechny zde zmíněná videa můžete mimo jiné najít také v sekci "Soubory", do které se dostanete odkazem z horní lišty.

10 nejzajímavějších E3 trailerů:

Call of Duty (55 MB)
Podle názorů mnoha čtenářů (a podotýkám i autorů Doupěte) vůbec nejoriginálnější a nejpovedenější video, kterého jsme se v rámci výstavy E3 dočkali. Výborný střih, efektní scenérie, to vše z tohoto traileru činí pochoutku vhodnou pouze pro největší gurmány. Tomu také odpovídá její velikost - ale jak se říká, za kvalitu se platí.

Doom III (36 MB)
O žádné jiné hře se nemluví tak často jako o titulu Doom III. Není tedy divu, že vydání zhruba tří minutového traileru vzbudilo zaslouženou pozornost a zájem čtenářů celého světa. Představení nových příšer a lokací, ponurá atmosféra, zajímavé sekvence a především úžasná grafika - to je ve zkratce obsah tří úžasných minut neopakovatelného zážitku. Co dodat? Snad jen - neváhejte a pusťte se do stahování!

Far Cry (8.9 MB)
Grafické hody nám v průběhu letošního roku nenabídnou pouze tituly Half-Life 2 a Doom III, ale také nadějný projekt německého studia Crytek, FPS akce Far Cry. O nepochybné kvalitě enginu, který dokáže velmi působivě vytvářet venkovní prostory, vás přesvědčí tento nový trailer!

Half-Life 2 (10 MB)
Half-Life 2 versus Doom III? Který z obou soků se ukáže v lepším světle? Otázka, na kterou nezná nikdo odpověď. Alespoň malou nápovědou vám může být tento první teaser trailer - nečekejte od něj zázraky, i on však jasně prezentuje kvality hry. A jak dokazují první dojmy návštěvníků výstavy, tato ukázka je jen slabým odvarem skutečného. Přesto stojí za to shlédnout ji.

Halo 2 (40 MB)
První díl nám snad již konečně dorazí na osobní počítače, pozornost všech však směřuje k připravovanému pokračování, titulu Halo 2. Soudě podle videa nás čeká ještě efektnější podívaná než kdy dříve - geniální střih a především obsah, to je charakteristika E3 traileru hry Halo 2.

Hidden & Dangerous 2 (14.2 MB)
Česká vývojářská škola se stává po celém světě stále proslulejší a o kvalitách připravovaných českých produktů vás bezpochyby přesvědčí nový trailer taktické akce Hidden & Dangerous 2. Podle všech znaků druhý díl hravě předčí svého předchůdce, jednu z vůbec nejprodávanějších her z českých luhů a hájů. Není to dostatečný důvod, proč se pustit do stahování traileru?

Sam & Max 2 (8 MB)
Pokračování jedné z nejslavnějších adventur všech dob nazvané Sam & Max Freelance Police se prezentovalo vskutku nápaditým a zábavným titulem, který vám opět představí oba zvířecí hrdiny této hry - nechybí špetka humoru a především přehlídka skvělého umu a zručnosti grafiků!

StarCraft: Ghost (dvě verze)
Není pochyb o tom, že společnost Blizzard je mistrem upoutávek - dokazuje to také mix akčních scenérií v podání hry StarCraft: Ghost, konzolového trháků, který nám nabídne jedinečnou a napínavou podívanou. Trailer si navíc můžete stáhnout ve dvou verzích, lišících se použitým rozlišením a velikostí.

The Matrix Online (6,6 MB)
Matrix není pouze výplodem lidské fantazie, Matrix je skutečností… I když by se o pravdivosti těchto slov dalo pochybovat, v létě příštího roku se dočkáme online hry, která nám jedinečný svět Matrixu nabídne se všemi jeho vadami. Důkazem budiž vůbec první trailer, obsahující efektní bojové scény a mimo jiné také předvedení známé specialitky, tzv. bullet time.

The Sims 2 (14,5 MB)
Druhý díl populární simulace života snad netřeba představovat - o jeho vývoji jsme se dozvěděli teprve nedávno, přesto již máme o hře několik podstatných novinek a změn, které přinese. Jednou z těch nejpodstatnějších je kompletní 3D kabát. Jeho přednosti dokonale předvádí tento trailer, původně pocházející z anglického serveru IGN.

Ostatní videa:

 

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

12.  4.  2018 | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak to vypadá v Bohemia Interactive

Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak …

V Bohemia Interactive pracují na nových hrách, ale také na technologiích, které bodu připravované hry využívat. A nejsou to jen technologie ryze softwarové, vytvořili si tu třeba i vlastní zařízení na fotogrammetrii.

4.  4.  2018 | | 1 N/A