Nová mega: přehled největších E3 trháků!

Tento týden je již od svého počátku ve znamení výstavy E3 a tak ani vydání našeho pravidelného přehledu zajímavých downloadů nebude výjimkou. Tentokráte tak pro vás máme přehled všech souborů, které tento veletrh přinesl – mimo jiné se pak těšte se výběr deseti vůbec nejpůsobivějších trailerů v čele s videi her Doom III, Half-Life 2, Halo 2 či The Sims 2!
Nová mega: přehled největších E3 trháků!

Letošní výstava E3 překypovala hojností nově zveřejněných trailerů - takřka každý výrobce se snažil upozornit na svůj titul vypuštěním efektního a zajímavého videa, které mělo i obyčejné hráče přesvědčit o nepochybných kvalitách titulu. Neorientovali jste se v záplavě těchto souborů? Nevadí, dnes vám nabízíme přehled všech, které si můžete stáhnout přímo ze stránek Doupěte. Připomínám, že všechny zde zmíněná videa můžete mimo jiné najít také v sekci "Soubory", do které se dostanete odkazem z horní lišty.

10 nejzajímavějších E3 trailerů:

Call of Duty (55 MB)
Podle názorů mnoha čtenářů (a podotýkám i autorů Doupěte) vůbec nejoriginálnější a nejpovedenější video, kterého jsme se v rámci výstavy E3 dočkali. Výborný střih, efektní scenérie, to vše z tohoto traileru činí pochoutku vhodnou pouze pro největší gurmány. Tomu také odpovídá její velikost - ale jak se říká, za kvalitu se platí.

Doom III (36 MB)
O žádné jiné hře se nemluví tak často jako o titulu Doom III. Není tedy divu, že vydání zhruba tří minutového traileru vzbudilo zaslouženou pozornost a zájem čtenářů celého světa. Představení nových příšer a lokací, ponurá atmosféra, zajímavé sekvence a především úžasná grafika - to je ve zkratce obsah tří úžasných minut neopakovatelného zážitku. Co dodat? Snad jen - neváhejte a pusťte se do stahování!

Far Cry (8.9 MB)
Grafické hody nám v průběhu letošního roku nenabídnou pouze tituly Half-Life 2 a Doom III, ale také nadějný projekt německého studia Crytek, FPS akce Far Cry. O nepochybné kvalitě enginu, který dokáže velmi působivě vytvářet venkovní prostory, vás přesvědčí tento nový trailer!

Half-Life 2 (10 MB)
Half-Life 2 versus Doom III? Který z obou soků se ukáže v lepším světle? Otázka, na kterou nezná nikdo odpověď. Alespoň malou nápovědou vám může být tento první teaser trailer - nečekejte od něj zázraky, i on však jasně prezentuje kvality hry. A jak dokazují první dojmy návštěvníků výstavy, tato ukázka je jen slabým odvarem skutečného. Přesto stojí za to shlédnout ji.

Halo 2 (40 MB)
První díl nám snad již konečně dorazí na osobní počítače, pozornost všech však směřuje k připravovanému pokračování, titulu Halo 2. Soudě podle videa nás čeká ještě efektnější podívaná než kdy dříve - geniální střih a především obsah, to je charakteristika E3 traileru hry Halo 2.

Hidden & Dangerous 2 (14.2 MB)
Česká vývojářská škola se stává po celém světě stále proslulejší a o kvalitách připravovaných českých produktů vás bezpochyby přesvědčí nový trailer taktické akce Hidden & Dangerous 2. Podle všech znaků druhý díl hravě předčí svého předchůdce, jednu z vůbec nejprodávanějších her z českých luhů a hájů. Není to dostatečný důvod, proč se pustit do stahování traileru?

Sam & Max 2 (8 MB)
Pokračování jedné z nejslavnějších adventur všech dob nazvané Sam & Max Freelance Police se prezentovalo vskutku nápaditým a zábavným titulem, který vám opět představí oba zvířecí hrdiny této hry - nechybí špetka humoru a především přehlídka skvělého umu a zručnosti grafiků!

StarCraft: Ghost (dvě verze)
Není pochyb o tom, že společnost Blizzard je mistrem upoutávek - dokazuje to také mix akčních scenérií v podání hry StarCraft: Ghost, konzolového trháků, který nám nabídne jedinečnou a napínavou podívanou. Trailer si navíc můžete stáhnout ve dvou verzích, lišících se použitým rozlišením a velikostí.

The Matrix Online (6,6 MB)
Matrix není pouze výplodem lidské fantazie, Matrix je skutečností… I když by se o pravdivosti těchto slov dalo pochybovat, v létě příštího roku se dočkáme online hry, která nám jedinečný svět Matrixu nabídne se všemi jeho vadami. Důkazem budiž vůbec první trailer, obsahující efektní bojové scény a mimo jiné také předvedení známé specialitky, tzv. bullet time.

The Sims 2 (14,5 MB)
Druhý díl populární simulace života snad netřeba představovat - o jeho vývoji jsme se dozvěděli teprve nedávno, přesto již máme o hře několik podstatných novinek a změn, které přinese. Jednou z těch nejpodstatnějších je kompletní 3D kabát. Jeho přednosti dokonale předvádí tento trailer, původně pocházející z anglického serveru IGN.

Ostatní videa:

 

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 1 N/A