Nová mega: přehled největších E3 trháků!

Tento týden je již od svého počátku ve znamení výstavy E3 a tak ani vydání našeho pravidelného přehledu zajímavých downloadů nebude výjimkou. Tentokráte tak pro vás máme přehled všech souborů, které tento veletrh přinesl – mimo jiné se pak těšte se výběr deseti vůbec nejpůsobivějších trailerů v čele s videi her Doom III, Half-Life 2, Halo 2 či The Sims 2!
Nová mega: přehled největších E3 trháků!

Letošní výstava E3 překypovala hojností nově zveřejněných trailerů - takřka každý výrobce se snažil upozornit na svůj titul vypuštěním efektního a zajímavého videa, které mělo i obyčejné hráče přesvědčit o nepochybných kvalitách titulu. Neorientovali jste se v záplavě těchto souborů? Nevadí, dnes vám nabízíme přehled všech, které si můžete stáhnout přímo ze stránek Doupěte. Připomínám, že všechny zde zmíněná videa můžete mimo jiné najít také v sekci "Soubory", do které se dostanete odkazem z horní lišty.

10 nejzajímavějších E3 trailerů:

Call of Duty (55 MB)
Podle názorů mnoha čtenářů (a podotýkám i autorů Doupěte) vůbec nejoriginálnější a nejpovedenější video, kterého jsme se v rámci výstavy E3 dočkali. Výborný střih, efektní scenérie, to vše z tohoto traileru činí pochoutku vhodnou pouze pro největší gurmány. Tomu také odpovídá její velikost - ale jak se říká, za kvalitu se platí.

Doom III (36 MB)
O žádné jiné hře se nemluví tak často jako o titulu Doom III. Není tedy divu, že vydání zhruba tří minutového traileru vzbudilo zaslouženou pozornost a zájem čtenářů celého světa. Představení nových příšer a lokací, ponurá atmosféra, zajímavé sekvence a především úžasná grafika - to je ve zkratce obsah tří úžasných minut neopakovatelného zážitku. Co dodat? Snad jen - neváhejte a pusťte se do stahování!

Far Cry (8.9 MB)
Grafické hody nám v průběhu letošního roku nenabídnou pouze tituly Half-Life 2 a Doom III, ale také nadějný projekt německého studia Crytek, FPS akce Far Cry. O nepochybné kvalitě enginu, který dokáže velmi působivě vytvářet venkovní prostory, vás přesvědčí tento nový trailer!

Half-Life 2 (10 MB)
Half-Life 2 versus Doom III? Který z obou soků se ukáže v lepším světle? Otázka, na kterou nezná nikdo odpověď. Alespoň malou nápovědou vám může být tento první teaser trailer - nečekejte od něj zázraky, i on však jasně prezentuje kvality hry. A jak dokazují první dojmy návštěvníků výstavy, tato ukázka je jen slabým odvarem skutečného. Přesto stojí za to shlédnout ji.

Halo 2 (40 MB)
První díl nám snad již konečně dorazí na osobní počítače, pozornost všech však směřuje k připravovanému pokračování, titulu Halo 2. Soudě podle videa nás čeká ještě efektnější podívaná než kdy dříve - geniální střih a především obsah, to je charakteristika E3 traileru hry Halo 2.

Hidden & Dangerous 2 (14.2 MB)
Česká vývojářská škola se stává po celém světě stále proslulejší a o kvalitách připravovaných českých produktů vás bezpochyby přesvědčí nový trailer taktické akce Hidden & Dangerous 2. Podle všech znaků druhý díl hravě předčí svého předchůdce, jednu z vůbec nejprodávanějších her z českých luhů a hájů. Není to dostatečný důvod, proč se pustit do stahování traileru?

Sam & Max 2 (8 MB)
Pokračování jedné z nejslavnějších adventur všech dob nazvané Sam & Max Freelance Police se prezentovalo vskutku nápaditým a zábavným titulem, který vám opět představí oba zvířecí hrdiny této hry - nechybí špetka humoru a především přehlídka skvělého umu a zručnosti grafiků!

StarCraft: Ghost (dvě verze)
Není pochyb o tom, že společnost Blizzard je mistrem upoutávek - dokazuje to také mix akčních scenérií v podání hry StarCraft: Ghost, konzolového trháků, který nám nabídne jedinečnou a napínavou podívanou. Trailer si navíc můžete stáhnout ve dvou verzích, lišících se použitým rozlišením a velikostí.

The Matrix Online (6,6 MB)
Matrix není pouze výplodem lidské fantazie, Matrix je skutečností… I když by se o pravdivosti těchto slov dalo pochybovat, v létě příštího roku se dočkáme online hry, která nám jedinečný svět Matrixu nabídne se všemi jeho vadami. Důkazem budiž vůbec první trailer, obsahující efektní bojové scény a mimo jiné také předvedení známé specialitky, tzv. bullet time.

The Sims 2 (14,5 MB)
Druhý díl populární simulace života snad netřeba představovat - o jeho vývoji jsme se dozvěděli teprve nedávno, přesto již máme o hře několik podstatných novinek a změn, které přinese. Jednou z těch nejpodstatnějších je kompletní 3D kabát. Jeho přednosti dokonale předvádí tento trailer, původně pocházející z anglického serveru IGN.

Ostatní videa:

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce