Nová mega: Pro Street se blíží

Chcete vědět co vás čeká v nejbližším díle série Need for Speed? Nebo se chcete podívat třeba na ukázky PES 08, Warhammer Online, Tabula Rasa, Juiced 2, Hellgate: London, nebo mnoho dalších? Tak neváhejte, vstupte a stahujte
Nová mega: Pro Street se blíží
Download týdne:
 
velikost: 75 MB
 

  

velikost: 17 MB
 
Dvě ukázky Pro Street, každá však jiná. První vás provede, pod bedlivým dohledem tvůrců hry, po jednotlivých závodnických klanech, se kterými se ve hře setkáte. Dozvíte se jejich podrobnou charakteristiku a zjistíte, proti komu budete vlastně jezdit. A vlastní jízdu vám předvede druhá ukázka, po některých stránkách sice docela syrová, ale sami posoudíte, co je ještě ke zlepšování před vydáním vlastní hry. A pokud náhodou něco o novém díle série Need for Speed nevíte, dozvíte se v našem preview.
 
Video:
 
velikost: 40 MB
 
Sežere PES FIFu? Oblíbená otázka každého milovníka fotbalových simulátorů, jejíž odpověď se každým rokem mění. Jednou je na tom lépe PES, jindy zase kůň stáje EA, podívejte se ale sami, jak se Pro Evolution Soccer chystá letos.
 
velikost: 25 MB
 
Wrahawk je střílečka pro PS3 zaměřená především na hru více hráčů. Ostatně i samotná ukázka připomíná jak možnost jak zasáhnout do boje po lokální síti. Jen na vás pak záleží, zda si zvolíte pohyb pěšky, nebo prostřednictvím některého z futuristických dopravovadel.
 
velikost: 9 MB
   
 
velikost: 14 MB

 

velikost: 20 MB
  
 
Pomalu se blíží další díl série Tony Hawk, kde se opět vžijete do role začínajícího skateboardisty, který se snaží ke štěstí přijít. Ostatně, naše preview vám klidně řekne více.
 
velikost: 50 MB
 

  

Jak by dopadlo přepadení obchodu, kdyby ochránce zákona měl stejné schopnosti, jako hlavní hrdina střílečky Timeshift? Tuto otázku si položili tvůrci hry a vytvořili tak zajímavou upoutávku.
 
velikost: 30 MB
 
Nevidíte je, neslyšíte je, ale stejně vás chtějí zabít. Buď máte problém, nebo se vám všechny démony podaří zabít.
 
velikost: 90 MB

  

Uzavřený beta test MMORPG Tabula Rasa probíhá a vy máte možnost do něj nahlédnout. S komentářem vývojářů uvidíte, že Richard Garriot je ve světě MMORPG hvězda.
 
velikost: 9 MB
 

  

I ten nejlepší jezdec někdy spadne, v upoutávce můžete vidět rozličné pády, kterými se budete pyšnit při tvorbě viděta v skateboardové simualci Skate. Ostatně, nedávné preview vám klidně řekne více.
 
velikost: 10 MB
 
Upoutávka parodující Medal of Honor, samozřejmě s Bartem a Homerem v hlavní roli.
 
velikost: 40 MB
 
Jak se dá na PS3 ovládat basketbalová simualce NBA 08? Uvidíte sami v ukázce.
 
velikost: 10 MB
 
Fenomén Sims je natolik rozšířený, že napadl i handheld Nintendo DS a jeho příbuznou, konzoli Wii. My Sims je verze Sims právě pro tyto dva přístroje, kdy využijete speciálních ovládacích prvků.
 
velikost: 14 MB
   
 
Mutant je akční střílečka vidělná shora z dílen Napoleon Games. Ano, český tým vydal ukázku hraní této střílečky, kde dvě ruce nestačí.
 
velikost: 17 MB
 
I série Medal of Honor se usídlila na konzolích Nintendo Wii a v upoutávce se můžete sami podívat, jak se jí vede.
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 50 MB
 
Upoutávka na závodní hru Juiced 2, v níž uvidíte nové možnosti vývoje svého závodníka. Budete si tvořit takzvané závodnické DNA, které vám bude nejen pomáhat rozpoznat protivníky, ale bude zvyšovat i vaše dovednosti ve hře.
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 19 MB

  

Střílečka Huxley se chlubí orchestrálním doporovodem a naše ukázka vám předvede, jak byl tento tvořen. Nebojte se, narazíte i na použití hudby ve hře a akce vám neunikne. Pokud budete mít nedostatek informací, samozřejme je zde ještě naše preview.
 
velikost: 14 MB
 
Vyzyvatel Diabla, akční RPG z nedaleké budocnosti Hellgate London se nedávno představilo v našem preview. Pokud si chcete vychutnat atmosféru démony přeplněného města, kde lidé bojují o své holé životy, pak právě tato povedená upoutáka je pro vás.
 
velikost: 55 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 15 MB
 
velikost: 3 MB
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 39 MB
 
Modifikace:
Bližší informace najdete v našem článku 
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 250 MB
 
velikost: 150 kB
 
velikost: 130 MB
 
velikost: 85 kB

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A