Nová mega: Pro Street se blíží

Chcete vědět co vás čeká v nejbližším díle série Need for Speed? Nebo se chcete podívat třeba na ukázky PES 08, Warhammer Online, Tabula Rasa, Juiced 2, Hellgate: London, nebo mnoho dalších? Tak neváhejte, vstupte a stahujte
Nová mega: Pro Street se blíží
Download týdne:
 
velikost: 75 MB
 

  

velikost: 17 MB
 
Dvě ukázky Pro Street, každá však jiná. První vás provede, pod bedlivým dohledem tvůrců hry, po jednotlivých závodnických klanech, se kterými se ve hře setkáte. Dozvíte se jejich podrobnou charakteristiku a zjistíte, proti komu budete vlastně jezdit. A vlastní jízdu vám předvede druhá ukázka, po některých stránkách sice docela syrová, ale sami posoudíte, co je ještě ke zlepšování před vydáním vlastní hry. A pokud náhodou něco o novém díle série Need for Speed nevíte, dozvíte se v našem preview.
 
Video:
 
velikost: 40 MB
 
Sežere PES FIFu? Oblíbená otázka každého milovníka fotbalových simulátorů, jejíž odpověď se každým rokem mění. Jednou je na tom lépe PES, jindy zase kůň stáje EA, podívejte se ale sami, jak se Pro Evolution Soccer chystá letos.
 
velikost: 25 MB
 
Wrahawk je střílečka pro PS3 zaměřená především na hru více hráčů. Ostatně i samotná ukázka připomíná jak možnost jak zasáhnout do boje po lokální síti. Jen na vás pak záleží, zda si zvolíte pohyb pěšky, nebo prostřednictvím některého z futuristických dopravovadel.
 
velikost: 9 MB
   
 
velikost: 14 MB

 

velikost: 20 MB
  
 
Pomalu se blíží další díl série Tony Hawk, kde se opět vžijete do role začínajícího skateboardisty, který se snaží ke štěstí přijít. Ostatně, naše preview vám klidně řekne více.
 
velikost: 50 MB
 

  

Jak by dopadlo přepadení obchodu, kdyby ochránce zákona měl stejné schopnosti, jako hlavní hrdina střílečky Timeshift? Tuto otázku si položili tvůrci hry a vytvořili tak zajímavou upoutávku.
 
velikost: 30 MB
 
Nevidíte je, neslyšíte je, ale stejně vás chtějí zabít. Buď máte problém, nebo se vám všechny démony podaří zabít.
 
velikost: 90 MB

  

Uzavřený beta test MMORPG Tabula Rasa probíhá a vy máte možnost do něj nahlédnout. S komentářem vývojářů uvidíte, že Richard Garriot je ve světě MMORPG hvězda.
 
velikost: 9 MB
 

  

I ten nejlepší jezdec někdy spadne, v upoutávce můžete vidět rozličné pády, kterými se budete pyšnit při tvorbě viděta v skateboardové simualci Skate. Ostatně, nedávné preview vám klidně řekne více.
 
velikost: 10 MB
 
Upoutávka parodující Medal of Honor, samozřejmě s Bartem a Homerem v hlavní roli.
 
velikost: 40 MB
 
Jak se dá na PS3 ovládat basketbalová simualce NBA 08? Uvidíte sami v ukázce.
 
velikost: 10 MB
 
Fenomén Sims je natolik rozšířený, že napadl i handheld Nintendo DS a jeho příbuznou, konzoli Wii. My Sims je verze Sims právě pro tyto dva přístroje, kdy využijete speciálních ovládacích prvků.
 
velikost: 14 MB
   
 
Mutant je akční střílečka vidělná shora z dílen Napoleon Games. Ano, český tým vydal ukázku hraní této střílečky, kde dvě ruce nestačí.
 
velikost: 17 MB
 
I série Medal of Honor se usídlila na konzolích Nintendo Wii a v upoutávce se můžete sami podívat, jak se jí vede.
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 50 MB
 
Upoutávka na závodní hru Juiced 2, v níž uvidíte nové možnosti vývoje svého závodníka. Budete si tvořit takzvané závodnické DNA, které vám bude nejen pomáhat rozpoznat protivníky, ale bude zvyšovat i vaše dovednosti ve hře.
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 19 MB

  

Střílečka Huxley se chlubí orchestrálním doporovodem a naše ukázka vám předvede, jak byl tento tvořen. Nebojte se, narazíte i na použití hudby ve hře a akce vám neunikne. Pokud budete mít nedostatek informací, samozřejme je zde ještě naše preview.
 
velikost: 14 MB
 
Vyzyvatel Diabla, akční RPG z nedaleké budocnosti Hellgate London se nedávno představilo v našem preview. Pokud si chcete vychutnat atmosféru démony přeplněného města, kde lidé bojují o své holé životy, pak právě tato povedená upoutáka je pro vás.
 
velikost: 55 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 15 MB
 
velikost: 3 MB
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 39 MB
 
Modifikace:
Bližší informace najdete v našem článku 
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 250 MB
 
velikost: 150 kB
 
velikost: 130 MB
 
velikost: 85 kB

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zábavního průmyslu na světě

GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zá…

Po mnoha letech na předních příčkách herních žebříčků je Grand Theft Auto 5 oficiálně nejlepší.

9.  4.  2018 | | 3 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A