Nová mega: špičkové video akce Halo 2, první ukázka CMR4!

Špičkové devítiminutové video Halo 2 a vůbec první trailer závodní hry Colin McRae Rally 4 – dva soubory, které na Doupěti ovládly uplynulý týden. Vaší pozornosti však nesmí uniknout ani multiplayerové demo TOCA Race Driver a Chaser či patche pro tituly Postal 2 či Rise of Nations. Patříte-li mezi anglicky nemluvící hráče, rozhodně nepohrdněte ani českou demoverzí strašidelné hry Ghost Master.
Nová mega: špičkové video akce Halo 2, první ukázka CMR4!

Download týdne

Špičkové devítiminutové video akce Halo 2!
Lahůdkou uplynulého víkendu je bezpochyby oficiální E3 trailer hry Halo 2, který dalo všem svým fanouškům k dispozici vývojářské studio Bungie. Celá ukázka je dlouhá zhruba devět minut a obsahuje spoustu zajímavých sekvencí - čeká vás tak boj tváří v tvář, jízda v džípu a mnohé další situace, které o druhém dílu zřejmě nejslavnějšího titulu pro konzoli Xbox hovoří jen a jen pozitivně. Zmiňované video, které by si neměl nechat uniknout žádný příznivec akčních her, vám nabízíme ve formátu MP4 (ten lze spustit v přehrávači Quicktime). Níže pak najdete odkaz na jeho kvalitnější verzi, která se navíc pyšní prostorovým ozvučením a také úctyhodnou velikostí 158,2 MB.

Související informace (Halo 2):
Homepage hry: http://halo.bungie.net/
Výrobce hry: Bungie
Distributor hry: Microsoft
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Není známo

Download (E3 trailer, 60 MB): Doupě
Download (E3 trailer - lepší kvalita, 158,2 MB): Gamer`s Hell

Demoverze

České a anglické demo hry Ghost Master
Jedna z nejoriginálnějších her letošního jara - právě takové slovní ohodnocení snad nejlépe vystihuje nápaditou hru Ghost Master, která si svým originálním pojetím získala nemálo hráčů celého světa. Již brzy si tento kvalitní titul z prostředí světa duchů a strašidel budete moci zakoupit v českých obchodech, ale ještě předtím (a před publikováním naší recenze) vám nabízíme hratelnou demoverzi této hry. Tentokráte máte však nezvykle na výběr - společnost CD Projekt, která u nás hru distribuuje, totiž zveřejnila také české demo. Zaryté odpůrce překladů pak jistě uspokojí klasická anglická verze.

Související informace (Ghost Master):
Homepage hry: http://www.ghostmaster.com
Výrobce hry: Sick Puppies
Distributor hry: Empire Interactive
Distribuce v ČR: CD Projekt
Předpokládané datum vydání: Červen 2003

Download (české demo, 172 MB): CD Projekt
Download (anglické demo, 142,8 MB): Doupě

Stahujte multiplayer demo slovenského výtvoru Chaser!
Přesně dle očekávání dnes slovenský vývojářský tým Cauldron zveřejnil multiplayer demoverzi svého očekávaného akčního titulu Chaser. Hratelná ukázka obsahuje celkem tři různé herní mapy, díky kterým můžete blíže okusit tento prozatím velmi nadějně vypadající počin našich východních sousedů. Nemáte-li chuť, čas či ani možnost downloadu, nabízíme vám alespoň náš rozsáhlý článek o této hře - ten kromě vyčerpávajících informací obsahuje také exkluzivní screenshoty či rozhovor s tvůrci!

Související informace (Chaser):
Homepage hry: http://www.chasergame.com/
Výrobce hry: Cauldron
Distributor hry: JoWooD
Distribuce v ČR: Dynamic Systems
Předpokládané datum vydání: 2. čtvrtletí 2003

Download (multiplayer demo, 142 MB): Gamer`s Hell

Multiplayer demoverze závodní hry TOCA Race Driver
Společnost Codemasters zveřejnila finální multiplayer demoverzi svého závodního titulu TOCA Race Driver, která nabízí celkem 12 tratí a možnost zazávodit si po síti či Internetu až ve 12 lidech. Jak jistě víte z dostupných materiálů, tvůrci TOCA Race Driver se netajili zřejmými ambicemi. Autoři se tak nebáli vyslovit domněnku, že jejich hra bude dynamičtější, detailnější a v neposlední řadě také zábavnější než kdykoliv předtím. Velký důraz byl při vývoji kladen také na chováni vozu. No a jak tomu je doopravdy, to se již brzy dozvíte z detailní recenze Honzy Morkese. Pokud se vám nechce čekat, přesvědčete se o kvalitách i záporných stránkách TOCA Race Driver v již zmiňovaném demu.

Související informace (TOCA Race Driver):
Homepage hry: http://www.codemasters.com/tocaracedriver/
Výrobce hry: Codemasters
Distributor hry: Codemasters
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (demo, 164 MB): Gamer`s Hell

Patche

Dva nové levely a množství vylepšení pro Postal 2!
Svérázný vývojářský tým Running with Scissors se po delší době opět připomenul svým kontroverzním, přesto však nesmírně oblíbeným titulem Postal 2. Na světlo světa se tak dostal vůbec první patch, který opravuje množství doposud odhalených chyb, zkracuje dobu načítání lokací a co více, přináší s sebou některé novinky - těšit se tak můžete na dva nové levely, jednu zbraň, dvě obtížnosti a celkem tři cheaty.

Související informace (Postal 2):
Homepage: http://www.gopostal.com/
Výrobce hry: Running with Scissors
Distributor hry: Whiptail Interactive
Distribuce v ČR: US Action
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 27,4 MB): Doupě

Patch pro královskou strategii Rise of Nations
Příznivci a hráči výborné realtime strategie Rise of Nations, která si v naší recenzi vedla velmi dobře (9/10, více zde), by si v těchto dnech rozhodně neměli nechat uniknout nový patch. Ten vylepšuje podporu automatického downloadu dalších oprav a především pak multiplayerovou část hry. Více o RTS Rise of Nations vám prozradí výňatek z výše již vzpomínané recenze Honzy Morkese.

Související informace (Rise of Nations):
Homepage hry: http://www.bighugegames.com/riseofnations/
Výrobce hry: Big Huge Games
Distributor hry: Microsoft
Distribuce v ČR: AT Computers
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 8,5 MB): Doupě

První patch pro akci Will Rock
Na FTP serveru původně francouzské společnosti Ubi Soft se znenadání objevil vůbec první patch pro hru Will Rock vývojářského studia Saber Interactive. O obsahu a opravách, které s sebou tento masivní patch o velikost více než 27 MB přináší, není nic známo, přesto by si ho šťastní majitelé této vcelku zábavné střílečky ve stylu Serious Sam neměli nechat ujít. Odkaz ke stažení najdete níže, stejně jako výňatek z našich nedávných exkluzivních prvních dojmů.

Související informace (Will Rock):
Homepage hry: http://www.will-rock.com/
Výrobce hry: Saber Interactive
Distributor hry: Ubi Soft
Distribuce v ČR: Playman
Předpokládané datum vydání: 12. června 2003

Download (patch, 27 MB): Doupě

První patch pro strategii Impossible Creatures
Microsoft na oficiální stránkách projektu Impossible Creatures zveřejnil vůbec první patch pro tuto netradiční strategii z dílny vývojářského studia Relic Entertainment. Zmiňovaný patch s sebou přináší drobné úpravy ozvučení, vylepšuje podporu módů a také obsahuje několik změn, které by se měly pozitivně projevit na vybalancování celé hry. Na těchto stránkách navíc šťastní majitelé strategie Impossible Creatures najdou také několik bonusů do hry - deset nových zvířat, fansite kity a další.

Související informace (Impossible Creatures):
Homepage hry: http://www.relic.com/product/impossiblecreatures/description.php
Výrobce hry: Relic Entertainment
Distributor hry: Microsoft
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 7 MB): Doupě

Trailery

První video závodní simulace Colin McRae Rally 4!
Na pultech obchodů se právě v těchto dnech objevuje očekávaný třetí díl světoznámé závodní série Colin McRae Rally a my se již paradoxně můžeme kochat vůbec prvním videem z připravovaného čtvrtého dílu této simulace. Trailer dosahuje délky minuty a jedné sekundy a dle očekávání předvádí jízdu hned několika vozů na rozličných tratích celého světa. Připomínám, že hra Colin McRae Rally 4 s sebou přinese hned několik méně či více významných změn, včetně vylepšení grafiky, větší množství módů i závodních automobilů a mnohé další. Datum vydání bylo stanoveno na listopad letošního roku, kdy by se měl čtvrtý díl objevit pro konzole PlayStation 2 a Xbox.

Související informace (Colin McRae Rally 4):
Homepage hry: http://www.codemasters.com/colinmcrae04
Výrobce hry: Codemasters
Distributor hry: Codemasters
Distribuce v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: Listopad 2003 (PS2, Xbox)

Download (trailer, 9,5 MB): Doupě

Originální FPS XIII v novém videu
Po necelém týdnu se na Internetu objevilo další video XIII, akční hry vydavatelské a tvůrčí společnosti Ubi Soft. Jak možná někteří z vás tuší, titul XIII je poháněn upraveným enginem Unreal 2 a sází na netradiční cel-shaded pojetí své grafiky. Snad tedy v dnešním světě, přeplněném klasickými FPS hrami, nepohrdnete zmiňovaným trailerem tohoto originálního titulu. Na závěr připomínám, že vydání titulu XIII je plánováno na říjen letošního roku, těšit se mohou majitelé PC a konzolí Xbox, PS2, GameCube.

Související informace (XIII):
Homepage hry: http://www.whoisxiii.com/
Výrobce hry: Ubi Soft
Distributor hry: Ubi Soft
Distribuce v ČR: Playman
Předpokládané datum vydání: Říjen 2003

Download (trailer, 8,5 MB): Doupě

23. století v podání akce Star Ancestor
Budoucnost nás děsí a zároveň v nás vzbuzuje naději. Právě do doby vzdálené několik stovek let, konkrétně 23. století, nás zavede nejnovější titul vývojářského týmu Obraz Studio. Akce Star Ancestor nás tak zavede do doby, kdy již lidstvo ztratilo svou identitu - v roli kapitána Demetria tak budete objevovat zapadlé kousky galaxie a vracet se do historie a minulosti celé lidské rasy. Plná verze hry má nabídnout více než dvě desítky misí, slušnou herní dobu a kromě bohatého arzenálů zbraní se dočkáme také široké nabídky pojízdných prostředků. Samozřejmostí je kvalitní grafika i poutavý soundtrack. Konkrétní datum vydání nebylo zveřejněno, tedy prozatím nepohrdnete již zmiňovaným trailerem či dříve zveřejněnými obrázky.

Související informace (Star Ancestor):
Homepage hry: http://www.whoisxiii.com/
Výrobce hry: Obraz Studio
Distributor hry: ?
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Není známo

Download (trailer, 17,5 MB): Doupě

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce